Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Јако лепа вест само се надам да ово неће остати овако већ да ће стварно да дође до куповине
      Last edited by poacher; 28-08-14, 11:52.

      Comment


      • A Terza se ponadao nekoj nazovi transformaciji... Jbg druže kasno si došao u klub, mada osigurao si se ti pre toga...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Ninković se dogovorio sa Terzićem, od petka opet igrač Zvezde
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Емотивним писмом на друштвеним мрежама Лука Милуновић се опростио од Црвене звезде.
            Фудбалер, који ће се, ако ништа друго, памтити због гола у вечитом дербију са Партизаном, на Истанграму се опростио од црвено-белих.
            "Склоне те из тима због непотписаног папира, тренираш сам одвојено од екипе, гледаш утакмице са трибина, а и даље се радујеш свакој победи као да и сам учествујеш доле на терену! И онда се заврши сезона, опростиш Звезди половину зарађеног новца и не тужиш клуб (као што сам и обећао). И после те питају колико волиш Звезду?! Никад нећу заборавити Бордо, титулу, први гол, куп, саиграче, гол на дербију, беспарицу, тренере, навијаче, Маракану, ма све... Надам се да ће ускоро грб бити богатији за још једну звездицу!", написао је Милуновић на Истаграму.


            Baš mi žao Miluna.

            Comment


            • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Katai novo pojačanje Zvezde!
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • ‚Ipak Nine otišao u Evijan

                  Comment


                  • No Miljaš, no party On još nije otišao u Tursku, ja mislim već nas napustio ..

                    Ipak Avramovski pogodio mrežu. A na livescoreu piše da je Milijaš ..



                    Bravo majstore
                    Last edited by Lord Aleksoni; 30-08-14, 20:27.

                    Comment


                    • Comment




                      • Prenos na Areni 1 sutra u 17h
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Какав гол смо примили..

                          Фино ми ђускамо, у најмању руку равноправно. Стварамо шансе. Ваљда ућерамо који гол, било би лепо.

                          Антић кида дечкоња.

                          Comment


                          • Koliko je fudbal brzi kada je teren perfektan...
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • А вала смо и заслужили тај гол, браво Лука!

                              Comment


                              • Djordje debil nad debilimaKakva solo akcija Grujica
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X