Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by helmet View Post
    Nema veze, vazno je da nisu nista posebno i da se moze sa njima igrati. Mene vise brine povreda Jovicica nego Krasnodar.
    Naveo sam gore sastav, nije baš da nisu ništa posebno druze, igrali su sa dosta mešovitim sastavom. Slazem se za Jovketa biće to teško nadoknaditi.

    Comment


    • Originally posted by Valensija View Post
      Jovicic je izgubljen za ovu polusezonu. Za oporavak i ponovno vracanje u formu je potrebno barem tri mjeseca.
      Ovo me je bas sjebalo.
      Sramotno ponasanje Drincica, i jos sramotnije sudjenje Mazica!
      Za Mažića se slažem.
      Nije imao herca da isključi Drinčića, a imao je prostora. Jbg svirao penal gde da digne i crveni.....a čovek sudija sa grbom UEFA na ramenu.

      Comment


      • Ma jb vas derbi. Tu Gobelja moze odraditi posao. Za evropu nam treba pojacanje u vezi, parnjak Donaldu. Brz agresivan...jos da nije stranac...

        Comment


        • U Evropi igrati sa ovim stoperima a Taleka prebaciti na mesto Jovketa ili hitno dovesti alternativu,ne vidim drugo resenje...
          Sisaj ga Drincicu!

          Comment


          • A što se potencira toliko Gobeljić ?

            Čovek ne može dalje od beka, gledao sam ga i par puta uživo.

            Comment


            • Originally posted by Srdjan88 View Post
              Dovescemo pojacanje tj. zamjenu za Branka. On tesko da odigra nesto ozbiljno do polusezone.
              Tesko da moze da stigne i da se uklopi do prve utakmice sa rusima.

              Comment


              • Video sam Mažića na tekmi Arsenal Bajern, ne sudi 3 čista penala sa Bajern. Mrzim oba tima, ali Mažić dno. Još kad se istripuje onako da je Ilija Belošević pa sere... Haos.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  A što se potencira toliko Gobeljić ?

                  Čovek ne može dalje od beka, gledao sam ga i par puta uživo.
                  Moze nekad je igrao i špica čak , samo što mu je sad primarno to mesto beka, zadnji vezni.

                  Comment


                  • И онда су потпуно управу тренери када играју са комбинованим саставом. Из авиона се види да је хемија у екипи и да се добро ради. И одједном као гром из ведра неба ова повреда. видећемо како ће бити у наредним утакмицама али горак укус победе. Ово је на нивоу пирове победе вечерас.

                    Comment


                    • Originally posted by Srdjan88 View Post
                      Ma jb vas derbi. Tu Gobelja moze odraditi posao. Za evropu nam treba pojacanje u vezi, parnjak Donaldu. Brz agresivan...jos da nije stranac...
                      Ne postoji takav. Jedino Janjatović, ali on nije bolji čak ni od Gobeljića.

                      Talek će na z. veznog, a Babić na štopera

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Pizdis na Mazica a ne smeta ti penal koji.je svirao za CZ. Nisam znao da se i van 16m karakteriše kao najstroža kazna.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Vjeruj mi ne znam ni ja ali kad bude van 16m. onda cu da razmisljam o tome

                        Comment


                        • Milojević može da odradi samo jednu stvar a to je da pusti Le Taleka da pogine 60 minuta i 30 minuta Gobelja. Mada koliko je agilan Savke pre bih njega stavio sad nego Le Taleka. Naravno da je to nemoguće dečko je takodje visok i spor, no čini mi se da je LeTalek sporiji i od njega. Videćemo.

                          Comment


                          • Ništa danas nije nemoguće kad Luka Milivojević igra desnog beka i štopera u Palasu.

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Pizdis na Mazica a ne smeta ti penal koji.je svirao za CZ. Nisam znao da se i van 16m karakteriše kao najstroža kazna.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Ti si, druze, gledao neku drugu utakmicu, na ovoj utakmici koju smo mi ostali gledali penal je bio pet metara unutra.

                              Pizdim na Mazica zato sto se nase sudije uglavnom bave zastitom sebe a igraci valjda treba da se cuvaju sami. Mazic nije amater, za onakav start bi u Evropi izvadio crveni i ne bi trepnuo. Na stranu sto bi dao drugi zuti onom Karamarkovicu ili tako nekako zbog povlacenja za dres s ledja igraca koji je vukao kontru. Oba starta je video jer ih je svirao tako da nema opravdanja za to sto je uradio. Objasnjenja ima, opravdanja nema.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Zvezda mora da uputi žalbu i da zahteva da se Drinčić kazni odgovarajuće za divljački start otvorenim đonom na igrača a ne na lopotu, takođe i sudija bi morao da fasuje neku kaznu. Realno smo trebali da im uvalimo bar 5 komada.
                                Teren je jadan da jadniji ne može biti. Očekujem na nekoj od sledećih utakmica u tužnoj super ligi i divljački start na Borjana, što neko reče (Taliesin) tako se osvaja liga.
                                Poštujem želju igrača Čuke za pobedom ili makar remijem - sportski je, ali nije sportski da se ide sa namerom povređivanja.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X