Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Retroaktivno kazniti Drinčića barem sa 3 utakmice neigranja
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Samo da se najebem majke Drincicu kostolomcu, pizda mu materina da mu pizda.

      Govno Lalatovic izveo ekipu da nasim momcima lomi noge, smrad od trenera!

      A Mazic za onakav start ne daje ni zuti, bruka od sudije.

      Comment


      • Jebeš i utakmicu i sve..

        Drži se Bakula

        Comment


        • Bravo za crveno bele momke, igra pod trenerom Milojevicem i laznim trenerom nebo i zemlja.
          Kako igraju Kanga, Donald, Le talek, Srnic,Milijas koji u 30 i nesto godina uklizava asistira, bori se
          nesto za mene najpozitivnije.
          Milojevic polako skockava ekipu, svih 90 minuta napadaju gol.
          Žao mi Jovičića želim mu brz oporavak decko kida od pocetka sezone.
          Jedino po meni Račić je zalutao u ovu ekipu.
          Bravo jos jednom kapa dole.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Јел мењамо формацију због Јовичића против Краснодара? Немојте да псујете попићете бан

            Comment


            • Najveci problem je sto nemamo zamjenu za Branka, na sredini cemo biti barem za 30% gori a Donald ce opet biti onaj stari koji ne moze da zaustavi moju babu i dodaje prvom do sebe.

              Comment


              • Originally posted by Decak iz vode View Post
                Samo da se najebem majke Drincicu kostolomcu, pizda mu materina da mu pizda.

                Govno Lalatovic izveo ekipu da nasim momcima lomi noge, smrad od trenera!

                A Mazic za onakav start ne daje ni zuti, bruka od sudije.
                Ma ne mogu ni da pričam o utakmici posle ovakve povrede, izbacio nam je maltene celu polusezonu vaznog igrača koji je kidao i u odbrani i napadu. Nije dobio karton, kasnije udara Radonjića ispred pomoćnog i opet ništa, strašno koliko su igrači Čukaričkog bili zestoki kao da je pitanje zivota i smrti. Bez Jovičića će ovo drugačije izgledati neko moje mišljenje je da treba da se sad krene sa Le talekom umesto Jovketa a štoperski par kao i danas. O meču, ok nije loše pod utiskom povrede i loš teren i opet ri gola za prvo mesto, Pešić je pravi napadač, i mnogo mi je drago zbog Zuleta, sanjao je da otrči na sever.

                Comment


                • Klasa je večna

                  Comment


                  • Jebi ga, pobedis 3:0 a presedne ti utakmica, malo zbog povrede Jovicica malo zbog ovog Racicevog menadzera na forumu kojem je Donald izgleda maznuo ribu.

                    Drincic je ovo namerno uradio, nije mu prvi put da pokusa da povredi naseg igraca. Mazicu zelim da mu koliko veceras neko uleti istim startom u stopalo pa neka i on malo pauzira posto ce ga Kokeza verovatno castiti umesto da ga kazni. Nije bilo trika da nije video ovaj start. Obojica su zavrsili posao, bez Jovicica bice tesko i protiv Krasnodara ali i na derbiju. Ovako se, rodjaci, kod nas uzimaju titule.

                    No, mozda je i bolje da ispadnemo protiv Krasnodara da se ne blamiramo i sramotimo s ovim terenom u Evropi. Ovo na sta Marakana lici nije ni njiva, gore je od njive.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Dovescemo pojacanje tj. zamjenu za Branka. On tesko da odigra nesto ozbiljno do polusezone.

                      Comment


                      • Da i Milijaš je upravo večeras pokazao šta treba da je njegova uloga, udje dvadesetak minuta, zadrzi loptu napravi neku asistenciju ili slobodnjak, on ima ipak karijeru veću nego većina superligaških igrača.

                        Comment


                        • Dajte ljudi koji vam je sa psovanjem majki i ostalim kuracanjem. Nije ni prvi ni poslednji koji se povredio. Naravno da je steta ali sta sad.

                          Nemojte pisati ( kao sorati ) po forumu a kasnije traziti neku pravdu od moda.
                          Last edited by abizolirni; 06-08-17, 21:09.

                          Comment


                          • Jovicic je izgubljen za ovu polusezonu. Za oporavak i ponovno vracanje u formu je potrebno barem tri mjeseca.
                            Ovo me je bas sjebalo.
                            Sramotno ponasanje Drincica, i jos sramotnije sudjenje Mazica!

                            Comment


                            • Ja mislim da se formacija mora menjati. Ne znam ko bi mogao tu da uskoči... Nisam pametan, preselo mi. Sad sa vidim Drinčića, verovatno bih se pretvorio u Conora McGregora. Njuška ona grobarska prava podla, kao da ga je Saša Ilić pravio.

                              Comment


                              • Originally posted by taliesin View Post
                                Jebi ga, pobedis 3:0 a presedne ti utakmica, malo zbog povrede Jovicica malo zbog ovog Racicevog menadzera na forumu kojem je Donald izgleda maznuo ribu.

                                Drincic je ovo namerno uradio, nije mu prvi put da pokusa da povredi naseg igraca. Mazicu zelim da mu koliko veceras neko uleti istim startom u stopalo pa neka i on malo pauzira posto ce ga Kokeza verovatno castiti umesto da ga kazni. Nije bilo trika da nije video ovaj start. Obojica su zavrsili posao, bez Jovicica bice tesko i protiv Krasnodara ali i na derbiju. Ovako se, rodjaci, kod nas uzimaju titule.

                                No, mozda je i bolje da ispadnemo protiv Krasnodara da se ne blamiramo i sramotimo s ovim terenom u Evropi. Ovo na sta Marakana lici nije ni njiva, gore je od njive.
                                Pizdis na Mazica a ne smeta ti penal koji.je svirao za CZ. Nisam znao da se i van 16m karakteriše kao najstroža kazna.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X