Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad bacis onoliku lovu na prelazni rok sredi i teren pizda mu materina,ispostuj svoje igrace prvenstveno,oni tu igraju najveci broj utakmica.
    Penal cist da cistiji ne moze biti ali dobro ovako se stvara pritisak,kad je ni tamo ni vamo da se odcuti
    Sto se tice zalaganja igraca Cukarickog,maksimalno to postujem neka se bore i ginu za svoj klub,ali kad tako divljacki povredis igraca,jos kasnije ponovis to mozda ne na takav nacin ali tendencija postoji onda to treba i sudija da sankcionise.

    Comment


    • Дај Ле Талека на задњег, другачији је играч од како је Милоје ту, доста спремнији.

      Ово с Мажићем и Дринчићем срамота, не знам шта да кажем. Наравно да не треба да глумимо господски клуб сада, али сумњам да ће се нешто предузети.

      Comment


      • Teren, zaista, tesko da je ikada bio gori. Bila je ta prica da je FSS imao nameru da finansira zamenu trave kod nas ali, valjda, posle onog sukoba sa Terzom to je stopirano.

        Comment


        • Defanzivnija formacija protiv Krasnodara tamo. Lako igramo, bryo ide lopta, Radonjic je brz kao metak, tako da ima nade i bez Jovicica li bice vraski tesko.

          Comment


          • Uroše smiri strasti, nije sve teorija zvere. Tvoji postovi odišu mržnjom prema Partizanu. Piši o Zvezdi, a mani se njih.

            Ne znam ko može da planira da nekom slomi nogu, mislim ne mogu shvatiti da postoji toliko bolestan um.

            Penal je bio kao kuća.

            Mažić se prilagođava situaciji, ne može isto raditi i ponašati se u potpuno različitim okruženjima.

            Možemo mi sad pričati iznad tastature da to nije u redu, ali treba ući u njegovu kožu i videti kako to sve izgleda.

            I uopšte mi nije namera bila da branim Mažića jer o sudijama generalno imam jako loše mišljenje, ali ako je neko priznat u evropi i svetu nema logike da se ovde vuče kroz blato.

            I da pozdravim nove članove na ovoj temi, trebalo nam je ovako nešto, na basket pdf je hiper produkcija postova, a ovde je onako baš po meri.[emoji3]

            Comment


            • Originally posted by abizolirni View Post
              A nesto ce se promjeniti ako ga zatrpamo svim mogucim psovkama. Ako imas potrebu, trazi ga po drustvenim mrezama i licno mu napisi sve sto mislis i gotovo.
              Ne pratim drustvene mreze nisam toliko zaludan, ovde pisem i reagovao sam psovkama jer sam bas odvalio zbog starta, Mazica, pa i Lalatovica. Posle vesti da je Jovicic slomio kost nisam ni mogao normalno da pratim utakmicu. Ti sad izvoli, prijavi moj post,a ja nemam nameru da se pravdam.

              Comment


              • @ GOKU
                Evo, pozdrav i za tebe, odavno nisam video lepsi avatar

                Comment


                • Faul nije bio na pocetku kontakta nego kad je Bogosavac pao i zakacio Radonjica a to je bilo jedno 4 metra unutra, ne lozite se na provokacije. Nije cudo kako prolazimo u Evropi, otvoreni djon i prelom stopala a nas najbolji sudija ni zuti..
                  Branko, brz oporavak!
                  Miloje mora da se izdigne da ubaci Gobeljica momak ima brzinu a i solidnu defanzivu. Osteceni smo ali da vidimo kako dalje. Samo ne DLT ili Racic..

                  Comment


                  • Drinčić je čitavu utakmicu imao oštre startove, mogao je još koga povrediti posebno Radonjića. Slučajno, jeste aha... Vidim da se grobari raduju pišu samo lomi Drinčiću.

                    Comment


                    • Babić odigrao opet odličnu utakmicu

                      Comment


                      • Originally posted by GOKU View Post
                        Mažić se prilagođava situaciji, ne može isto raditi i ponašati se u potpuno različitim okruženjima.
                        Nadam se da ovo iskreno ne mislis. Naravno da ni Mazic ni bilo koji drugi sudija ne treba da se prilagodjava situaciji vec naprotiv, mora da sudi po preporuci UEFA i onako kako se sudi u Evropi. Kakvoj situaciji Mazic ima da se prilagodjava i sta je to toliko dobro u toj situaciji da Mazic treba da joj se prilagodjava? Zalepis crveni budali zbog pogibeljnog starta pa da vidimo koliko dugo ce nasi timovi da mesare po srpskim livadama.
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • Bas nisam pametan koga ce Milojevic staviti umesto Jovicica
                          Nadam se da to nece biti Racic

                          Comment


                          • Važi Goku smiriću strasti. U pravu si, nije sve teorija zavere. Ti si sve u pravu.

                            Da udjem u njegovu kožu? Izvini Mažić je profesionalac. Šta mene briga kako je u njegovoj koži. Plaćen je.

                            Inače stvarno nije sve teorija zavere. Drinčić se oklizao i djonom uleteo u Jovičića i posle slučajno udario Radonjića. Nego ja u svemu vidim nameru, Bože kako sam kratkovid, izbija mržnja iz mene.

                            Comment


                            • Originally posted by spooky_bn View Post
                              @ GOKU
                              Evo, pozdrav i za tebe, odavno nisam video lepsi avatar
                              Hvala za kompliment, ja ovde imam najbolje avatare.

                              Nisam pametan, ali bar lepo izgledam. [emoji16]

                              Comment


                              • Originally posted by Mile1 View Post
                                Bas nisam pametan koga ce Milojevic staviti umesto Jovicica
                                Nadam se da to nece biti Racic
                                Ja ga branim ( Račića ), ali nema šanse.

                                Dosta su njemu danas ovi minuti, protiv Rusa Le Talek, svima jasno. Dole Babić i Savić.

                                Comment

                                Working...
                                X