Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa stvarno. Neka puste Rikardinja da igra ove domace utakmice. Valjda se lakse ulazi u formu na nasim livadama nego u utakmicama za LE. Ako ga ni ove poluamaterske ekipe ne vrate u zivot, neka iz kluba priznaju da su napravili VEEEELIKI promasaj sa njim.

    Ja sam za to da mu se da sansa u domacoj ligi

    Comment


    • Znači i dalje u prvenstvu sa Andjelkovićem, do djavola. Mislim poštujem šta je uradio za klub ali kad više ne mozes da pruziš dovoljno idemo dalje.

      Comment


      • Pametno je ovo odrađeno sa Rikardinjom. Pametnije nego sa Mučeom, Ruizom.. Ne treba ništa na silu.

        Comment


        • Ma sutra Radonjic daje gol lagano,da Lalat lepo kaze kakvog nam je igraca poslao i vratio u zivot radom u mladoj reprezentaciji

          Bez sale ocekuje od Radonjica bum

          Comment


          • Rikardinjo u ovoj formaciji koju igramo na krilu nece uraditi nista, mora se probati iza spiceva. Nije tempo igrac, nema brzinu, nije prodoran, nema konstituciju za krilo, potpuno je besmisleno trositi ga na toj poziciji.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • Originally posted by taliesin View Post
              Ma, Borjan je svakako prvi izbor za golmana ali je ponekad dobro zbog hemije u timu da se ispostuje stariji igrac, koji pri tom uopste nije los.

              Na stranu ovo oko Zvezde, ono sto mi trenutno pada na pamet je da bi Zvezda i Partizan mogli malo da porade na tome da se ukine ovo besmisleno ogranicenje stranaca koje je, inace, cista Kokezina alibi prica. Partizan i Zvezda su kumulativno ove godine zaradili preko 20 miliona od prodaje igraca i nema razloga da im se uskracuje kompetitivnost uvodjenjem ogranicenja koja su odavno prevazidjena u fudbalu. Niko pri zdravoj pameti nece stopirati razvoj igraca poput njihovog Blekija ili nase brace Ilic koji su u tih 20 miliona ucestvovali vise od polovine te sume, tako da je ta prica o strancima koji guse nasu decu besmislena. Ona ima za cilj samo da podigne cenu ragama iz domace lige koje ne znaju da sutnu loptu a za posledicu imaju umanjen kvalitet ovih klubova i smanjivanje njihove kompetitivnosti u evropskim takmicenjima.
              Oni ce ti reci da oni finansiraju klubove, pa oni imaju prava i da postavljaju pravila. Mislim na funkcionere klubova i FSS postavljenih od drzave.
              Ovo ogranicenje broja stranaca se najvise odnosi na Zvezdu. Ne pamtim kada je Partizan imao vise od 3-4 stranca. To pravilo i glupi funkcioneri guse i druge klubove ciji razvoj kao treba da bude prioritet FSS. Javor je uvek imao solidan broj stranaca, pa i drugi klubovi u unutrasnjosti zemlje.

              Ironicno je da se u kosarci zagovara sto manji broj stranaca, a u fudbalu sto veci.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Na zvanicnom sajtu na spisku igraca koji konkurisu za mec sa Cukom nema Rikardinja, vec je tu Frimpong. Izgleda da se na Brazilca vise nece racunati.

                Comment


                • Originally posted by Contador54 View Post
                  Na zvanicnom sajtu na spisku igraca koji konkurisu za mec sa Cukom nema Rikardinja, vec je tu Frimpong. Izgleda da se na Brazilca vise nece racunati.
                  I meni se čini da je on bivši

                  Comment


                  • Mnogo promašaja uprave, previše. A kako vetrovi duvaju i taj Šerif, i sve, sve mi liči da je to Rajov igrač ili kombinacija. Odu Kadu i Savio, tu je Orlando, ode Orlando(koga cenim kao čoveka), dodje Rikardinjo. Sumnjvo mi to. Pavkov druga kombinacija. Da ne nabrajam slučajeve za ove 2-3 godine.

                    Rekao sam i ovde, dok se prave rezultati i mogu prećutati, inače... i dok dug ide dole. To kako ide dole ne zanima me, samo neka pada.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Siljo

                      Adzic Rikardinjo Radonjic

                      Milijas Jovicic

                      Andjelkovic Babic Vujadin Zule

                      Borjan
                      Last edited by Decak iz vode; 06-08-17, 07:21.

                      Comment


                      • Cuka moze dosta problema da napravi, tako da nece biti previse eksperimenata

                        Comment


                        • Ne treba protiv Cuke mnogo menjati,sem napadaca i krila ostavio bih sve isto...Lalat je paljevina i ne sumnjam da ce ovi njegovi izginuti da nas poremete...naravno da ne treba da ih se plasimo ali ne smemo ni da ih potcenimo...
                          Ne mogu da verujem da mi ne mozemo da nadjemo neku slabiju verziju Jovicica u nasoj ligi,pa ne mora da bude neki majstor ali da bude eksplozivan i da preore teren,nama su u vezi alternative sve tromi i spori igraci,vuku se po terenu...
                          Nadam se da ce resiti tekmu neko od trojke Siljo-Radonja-Adzinjo...

                          Comment


                          • Imamo Gobeljica, on je doveden i da menja Stojkovica i da bude bekap na sredini

                            Comment


                            • Ne znam,nesto mi se posebno i ne svidja Gobelja osim sto je teska ciganstura,mada mislim da bi bio korisniji od Racica i Milijasa,bar trkacki,nekako mi je nedefinisan,svega ima pomalo ali opet niceg dovoljno tako da sta znam vise mi je za beka ali dobro, nije jos ni dobio pravu sansu tako da je rano za sud...

                              Comment


                              • http://www.mozzartsport.com/vesti/zv...c-video/174625
                                Izgleda da cemo izvesti najjaci sastav protiv Cuke.Svi su tu,osim Le Taleka.

                                Comment

                                Working...
                                X