Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by rope View Post
    Regularno kao izbori u juznom sudanu, predlazem da kad se igra protiv zvezde iskljucenje sledi posle 3 crvena ili da se ako protivnik da 2 gola to ne racuna i krene od nule.
    Imate do jaja sansu da igrate u Evropu, trenutno ste prvi i na tabeli u ovoj nasoj ligi, al eto ti opet dolazis ovde i pises o Zvezdi.
    Sta tebi predloziti, kako ti pomoci? E, to je pravo pitanje ovde..

    Comment


    • Aj da ne banujem odmah glupo je, leto je, poslednja opomena, ubuduce je verovatno ni nece biti jer stvarno vise nema smisla da se objasnjava da su fan teme svetinja
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by Avramovic View Post
        Imate do jaja sansu da igrate u Evropu, trenutno ste prvi i na tabeli u ovoj nasoj ligi, al eto ti opet dolazis ovde i pises o Zvezdi.
        Sta tebi predloziti, kako ti pomoci? E, to je pravo pitanje ovde..
        Cekaj jel sramota reci da zvezda ove godine namesta i krade za sve pare (sto bi rekao neki politicar ajde da to rade po malo pa da im se oprosti) uvek sam bio protiv lopovluka i uvek cu biti, pogledaj samo sta sam pisao dok je djuric bio predsednik o njemu i njegovom radu. Ako tebi toliko smeta da neko ima svoje misljenje o onome sto se radi u jednom velikom fudbalskom klubu pa makar to misljenje se ne slagalo uopste sa tvojim licnim misljenjem onda izvoli zatvori temu samo za navijace jednog kluba koji imaju misljenje kao ti, gde se nece cuti nikakvo kriticko misljenje.
        Sramota je da je najveci klub sa ovih prostora spao na grane da tako providno namesta utakmice ali evropa je tu i tu se vidi kakav je ko.
        A vi ako vam smeta kriticko misljenje slobodno me banujte ali to ce vise govoriti o vama i kakve ste vi ustvari osobe, tako da ne treba poslednja opomena odma me banuj da znam sa kim imam posla.
        Najvecem klubu na balkanu zelim da sto pre izace iz ovog blata jer to neprilici klubu sa takvom fudbalskom istorijom. Sve najbolje.
        Last edited by rope; 09-08-15, 23:22.
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Hvala tebi puno, kritičko mišljenje je uvek poželjno. Ali već sam ti rekao da navijamo za Zvezdu i ovde pišemo o Zvezdi.
          Nisi otkrio ništa niti je bilo ko od nas slep, informisan sam i znam šta se dešava uglavnom, tako da mi (nam)mesija nije potreban.
          Naravno da opraštam svom klubu, zagovarao sam lopovluk još davno, postoji cilj, sredstvo me ne zanima. U ligi gde su svi mutili na čelu sa tom Vojvodinom koju hvalite toliko, Partizan da ne pričam ispade Zvezda sad najgora. Ako.

          I nisam ni ja da se banuje bilo ko, nema potrebe za tim dok se svi međusobno poštujemo, samo ti kažem bolje promeni temu, nema potrebe ovde bilo kome da otvaraš oči. Pozz

          Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Naravno da opraštam svom klubu, zagovarao sam lopovluk još davno, postoji cilj, sredstvo me ne zanima. U ligi gde su svi mutili na čelu sa tom Vojvodinom koju hvalite toliko, Partizan da ne pričam ispade Zvezda sad najgora. Ako.


            Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
            Kako sraman post. Ovo kao da neko pokusava da opravdava na primer silovanje, pa krene sa pricom kako je bitan cilj, a ne sredstvo i da nije jedini koji je to uradio. Sramota da se ovakve stvari proklamuju na forumu.

            Comment


            • Evo kao što sam najavio Plavšić došao u Zvezdu. Dobrodošao u najtrofejniji klub na ovim prostorima.
              Igrači bolji nego prošle godine, trener bolji, očekujem da Zvezda gazi, prvo Cukarički pa onda sve redom, da diže nivo igre...

              Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Zvezda i dize nivo igre, pogotovu kako se mec priblizava kraju, malo sporije udju u mec, pa pojacaju.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zero View Post
                  Zvezda i dize nivo igre, pogotovu kako se mec priblizava kraju, malo sporije udju u mec, pa pojacaju.
                  Ko Juve leb ti ?

                  Misliš da je to namerno, deo taktike ili posledica nekih drugih faktora , nebeskih sila, Vučića, Karadžića, mađije ?

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ko Juve leb ti ?

                    Misliš da je to namerno, deo taktike ili posledica nekih drugih faktora , nebeskih sila, Vučića, Karadžića, mađije ?
                    Taktika, udju lagano u mec, onda pojacaju na 27% i sve dodje na svoje.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ja stavano ne znam čemu ovolika tenzija oko kluba kad beležimo vrh rezultate, realno X na Rajku sa Nišom je real deal, jači oni od nas

                      Comment


                      • Video sam vrh foru na netu "Barsa, smes li drugo poluvreme na Vracaru" , nemoj sad samo da skacete nesto, sprdamo se malo
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Hahaha...pa naravno da se sprdamo, msm da niko nije lud, sve jasno kao dan

                          Comment


                          • Sve je spremno za preokret.

                            Comment


                            • Cepaj. Bravo i za Plavšića. Btw nemoj neko da je pomenuo nameštanje

                              Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Ma gde bi mi to sa krimosima na celu. Svaka utakmica prelaz.
                                Da ti se zgadi koliko nam je liga ruglo. Ni drugi nista manje ne steluju rezultate ali opet ne volim kad moj klub to tako ocigledno radi
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X