Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Totalni egzodus sa one teme izgleda. Poslednji post napisan u 09:41.
    Super, da tako i ostane. Pozdrav svima, pisemo se, druzimo se, malo se svadjamo, i tako.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by Decak iz vode View Post
      Poslao sam poruku barakudi, nadam se da ce prihvatiti da i ovde bude nas moderator.
      Ja mislim da si i ti mogao, ali ok.

      Comment


      • ----------------Borjan-----------------
        Zule--------Savic----------Babic----------Rodic
        Jovicic---Donald
        Rikardinjo---------Kanga--------------Adza
        Pesic (Boaci)

        Neki moj sastav za sutra, inače cene su 300 kinti za severnu tribinu, 500 za istok i 600 za zapad.
        Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 05-08-17, 17:55.

        Comment


        • Kako to da nema svadje? Hoce neko da se svadja?

          btw jel presao i Dravot ovde?

          Comment


          • Originally posted by canarian View Post
            Totalni egzodus sa one teme izgleda. Poslednji post napisan u 09:41.
            Super, da tako i ostane. Pozdrav svima, pisemo se, druzimo se, malo se svadjamo, i tako.
            Koji bjese tvoj stari nik?

            Comment


            • Mislim da ce biti malo veceg tumbanja ekipe za sutra. Lepo bi bilo da se minimalno tumba.

              Comment


              • Originally posted by Valensija View Post
                Koji bjese tvoj stari nik?
                Nelson. Pisao sam davno na forumu, pa odustao.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by canarian View Post
                  Nelson. Pisao sam davno na forumu, pa odustao.
                  Sjecam se, naravno. Neka si se opet aktivirao

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    ----------------Borjan-----------------
                    Zule--------Savic----------Babic----------Rodic
                    Jovicic---Donald
                    Rikardinjo---------Kanga--------------Adza
                    Pesic (Boaci)

                    Neki moj sastav za sutra, inače cene su 300 kinti za severnu tribinu, 500 za istok i 600 za zapad.
                    Ovako nešto, samo još očekujem rokadu Račić-Jovičić, ali joj se nimalo ne radujem
                    ALWAYS FORWARD

                    Comment


                    • Pozdrav i od mene.

                      Comment


                      • Originally posted by suo View Post
                        Ovako nešto, samo još očekujem rokadu Račić-Jovičić, ali joj se nimalo ne radujem
                        Ne znam zasto ne igra L. Ilic kad je vec najbolji u omladincima. Bez obzira sto je prodat ako decko igra dobro treba mu dati sansu. Samo sutra da ne gledam Milijasa i Racica u prvih 11, ono na Banjici je bas bilo mucno za gledanje.

                        Comment


                        • Originally posted by suptil View Post
                          Mislim da ce biti malo veceg tumbanja ekipe za sutra. Lepo bi bilo da se minimalno tumba.
                          Bice tumbanja sve dok budemo igrali Evropu. Nije to toliko veliki problem, nece igrac da ispadne iz forme i da zaboravi timske kretnje ako ne igra na svaka tri dana. Problem je to sto za ovaj trojac u manevru nemamo adekvatne alternative, Jovicic igra non-stop jer nemamo zamenu za njega a Milijas i Racic su na terenu neupotrebljivi iz razlicitih razloga. Kahriman, Adzic, Babic, Pesic, Radonjic, Rikardinjo, Gobeljic su igraci koji treba povremeno da startuju, neki od njih bi do kraja sezone mogli komotno i da se nametnu kao starteri. Andjelkovic ce takodje igrati domace tekme dok smo u Evropi jer Rodic nije potpuno spreman, mada bi meni tu igrao Milosevic ali da ne zakeram previse.

                          Ja bih sutra probao s Jovicicem, Milijasem na sredini i Rikardinjom iza spica. Mi moramo da probamo Brazilca na tom mestu jer za Kangu nemamo zamenu a na krilima smo duplirani i ako Rikardinjo ovako nastavi nece videti teren, niti treba da ga vidi. On je protiv Florijane i poceo na tom mestu i to mu je bilo najboljih 45 minuta u Zvezdinom dresu. Dakle,

                          Kahriman
                          Gobeljic - Le Talek - Babic - Andjelkovic
                          Jovicic - Milijas
                          Adzic - Rikardinjo - Radonjic
                          Pesic
                          Last edited by taliesin; 05-08-17, 20:04.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Originally posted by Decak iz vode View Post
                            Ne znam zasto ne igra L. Ilic kad je vec najbolji u omladincima. Bez obzira sto je prodat ako decko igra dobro treba mu dati sansu. Samo sutra da ne gledam Milijasa i Racica u prvih 11, ono na Banjici je bas bilo mucno za gledanje.
                            Igraće Ilić, mozda ne sutra ali sezona je duga 38 mečeva se igra samo u prvenstvu, strpljenja trebaće nam dubok roster pogotovo što će biti odlazaka kako stoje stvari.

                            Comment


                            • Ja sam posle Robija batalio da pratim sve to. Ubodi Jovicic i Rodic kao i hemija koja postoji a koja je siroj javnosti za sada ispod radara me vracaju ka fudbalskom klubu. Stvarno preko noci uz par odlicnih pojacanja postajemo ekipa. Velika je zal sto je otisao Ruiz, ali to je fudbal.

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Igraće Ilić, mozda ne sutra ali sezona je duga 38 mečeva se igra samo u prvenstvu, strpljenja trebaće nam dubok roster pogotovo što će biti odlazaka kako stoje stvari.
                                Ako udjemo u LE ko ide?

                                Comment

                                Working...
                                X