Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Videcemo
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Дерби ће бити вероватно 27. у недељу, померен за 1 дан.

      Партизан је без публике против Видеотона тако да није проблем ваљда што у истом дану.

      Comment


      • Zato sto su nosioci, mada ako im ne uvaze zalbu igraju bez publike ionako.

        Comment


        • Dva meča igraju bez publike

          http://mondo.rs/a1030095/Sport/Fudba...jada-evra.html

          btw.



          ova je sa Marakane. Inače, baš su nam fini ovi dresići, odavno lepši nisu bili.

          Comment


          • Da, jedni od lepsih. Malo me podsecaju na neke ranije retro ali samo da ne izlaze vise u onim tamnim, zna se sta je Zvezdina boja.

            Comment


            • Kojim tamnim? Tomi Hilfinger?

              Comment


              • Sad je dobro, nadam se...

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ma onim za gostovanja, npr sa Radom smo imali takve.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Sad je dobro, nadam se...

                    Dobro, dobro. Dobra je i iz 2009. slika sećam se zastave i ekipe zato sam znao da je 2009. inače ništa što bi neko ko ne prati morao da zna.

                    Comment


                    • Do prvog septembra odigracemo 15 takmicarskih utakmica, naporan ritam.

                      Comment


                      • Sreća da je i roster dubok. Nego, veća je bojazan da neko ne ponudi 4-5 milki za Bou i neko milionče za Kangu. Ozbiljni su igrači s ozbiljnim trenerom. Strah me i za Donalda i Le T, a priželjkivao sam njihovu prodaju prije mjesec dana.

                        Comment


                        • Svi smo mi znali da to nisu loši igrači. Ali da li će ekipa izgledati ovako, ili kao razuzdana banda, zavisi od stručnog štaba. Ipak pije vodu što sam podržavao Terzu tad i govorio da to nisu tako loša pojačanja. Još da je Babun ostao, Plavša i Rile :o Samo da dodjemo na 5-10 miliona duga, sa tim može već da se odbija ponuda od 1 i po milion za neke mladje i perspektivnije. Plavša je bolji od Srne i Milića inače i Adžić i Radonjić su mi veći potencijal od njega.

                          Šteta što Miloje nije vodio prošlogodišnju ekipu, ušli bi u LE najmanje. Retko ozbiljan domaći trener.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Sreća da je i roster dubok. Nego, veća je bojazan da neko ne ponudi 4-5 milki za Bou i neko milionče za Kangu. Ozbiljni su igrači s ozbiljnim trenerom. Strah me i za Donalda i Le T, a priželjkivao sam njihovu prodaju prije mjesec dana.
                            Boaci ostaje, juri se ta titula, Kangi i Donaldu se nudi jaci, novi ugovor pa cemo videti. Ne zavisi sve od nas, ako se ne udje u grupe a realno je nazalost da tako bude vrv ce se ici na prodaju s tim sto onda mozda bude i neki dolazak.

                            Comment


                            • Kakva hemija u ekipi.. I posle Petka, Gobelja. Baš sam za kratko vreme zgotivio ove momke. Prirasli su mi za srce nekako sa sve Vladom.



                              ps: Naravno, pozdrav i za ekipu sa fudbala..

                              Comment


                              • Peša mi deluje najsmorenije i ovde i kad je dao gol protiv Rada pa mu Kanga bacio pet al mu bila povredjena ruka. Niska socijalna inteligencija ili nešto, nezreo, kako god. Ne volim nezadovoljnu facu. Ali dobro možda je takav lik, samo neka daje golove. Gobelja ciganštura, Stojković uvek nasmejan.

                                Idealan scenario - Savke daje gol za prolaz glavom u 94 minutu druga utakmica sudija svira kraj, on skida dres baca u publiku, i penje se na sever u Brigate majici.

                                Comment

                                Working...
                                X