Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako me nervira ovo, vidim crveno bele dresove a nose ih protivnici.

    Duboko nazad stoji Zvezda, možda je plan brzina Kafua, Bena i Radonjića u kontrama. Kafu već pokazao klasu u nekoliko situacija, nameštena šansa Benu je najbolja slika Kafuovih trikova.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Radonjić loš, baš loš a Krstičić igra svoju najlošiju utakmicu u Zvezdi.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ali moze da bude problem kada nastavis da igras skoro isto u drugim, a protivnik zaigra ofanzivnije i agresivnije.

        Kako se sve cuje sa terena ..smor -.-
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Najvece uzbedjenje za sad sudija kad je tresno guzicom
          sigpic

          Comment


          • Radonjić... da nema kredita toliko bio bi zamenjen.

            Comment


            • Ne svidja mi se. Samo ispucavaju napred loptu bez ikakvog smisla, niko da stane na nju da izgradi..nesto. A nazad se povlace i povlace, pustaju ih ladno da udju u 16...

              Pa kako pravo u golmana ..pihhh
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ladno Borjan neka kome

                Comment


                • Osećam se kao da su nam ispraznili bazen i rekli, evo ajde igrajte vaterpolo utakmicu.

                  Comment


                  • Tesko bez navijaca
                    Samo koncentrisano sada, jos malo je kraj.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Zvezda igra odlučujuću utakmicu za plasman u Ligu šampiona protiv kluba koji je upravo zaradio 37m€ u prelaznom roku, a prošle sezone je igrao polufinale Lige Evrope.
                      Zvezda je odlično, profesionalno odradila posao, ide na revanš sa egal rezultatom. Posebno se odbrana istakla, Degenek je pokazao zašto je bio na Svetskom prvenstvu, klasa centarhalf.

                      Najpozitivniji utisak je totalna nadmoć u vazduhu kod prekida, to će doneti gol, ako ne večeras, u revanšu 100%.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Zvezdi je bolje legla suspenzija i prazne tribine. Manje tenzije i slušaju se instrukcije Miloja. Bez zezanja ovo pričam. Atmosfera može da pojede i naše igrače, ovako su bili fokusirani.

                        Jedino zbog novca, ali ova suspenzija je došla u pravo vreme.

                        Comment


                        • Degenek odigrao najbolju svoju utakmicu pogotovo na desnom štoperi pokazao koliko je zapravo prirodno desni štoper. Ja sam super zadovoljan, prijatno za gledanje bez tenzije i navijanja, pravo za ovao važnu utakmicu.

                          Comment


                          • Aeee da se ovo mucenje sa praznim tribinama zavrsilo za sada.
                            Bice bolje za 7 dana, mnogo bolje
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Dobro je,nek udje kad bude trebalo
                              sigpic

                              Comment


                              • To je to.

                                Bilo je loših stvari, bilo je dobrih.

                                Potcenili su nas i tako će da nastave u revanšu, što nam extra leži.

                                Ostaje taj revanš.

                                Comment

                                Working...
                                X