Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Ako nam ne odgovara vlast postoje i legitimni mehanizmi da se i to promeni. Jedan od njih su izbori npr. da ne pominjem druge načine jbg ne znam ko sve ovo čita ispašće da pozivam na neka ludila da najebem džabe iako me boli penis ko vlada jer je to sve isto.....
    Šta ima veze, donosićemo ti cigarete u Padinjak.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • A izbori su nam fer i pošteni kao i u Crnoj Gori. Samo eto nije moralo na evropskoj tekmi.

      Comment


      • Mislim da imamo solidne šanse da žalbom odložimo kaznu posle Salcburga.

        Comment


        • Originally posted by MarkoNFL View Post
          Mislim da imamo solidne šanse da žalbom odložimo kaznu posle Salcburga.
          Posle Salzburga? Spartak se povukao iz takmicenja? Gde to pise?

          Ajde malo ozbiljnosti, posle kad ispadnemo pisace se kao da se desila ne znam kakva tragedija. Sanse su 50-50 za prolaz sada.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Bravo za grupu "navijača". Za 2 puna stadiona se zaradi jedan vrhunski igrač za naše prilike. Što je najgore ako se prođe Trnava, ta mušema LŠ će biti u mrtvilu, a toliko se čekala. Ili još tužnije, zapadne neki Juventus 1 kolo u BG a prazne tribine, Brajkula bi krivično gonio svakog iz te grupe Ovo će se teško desiti jer ćemo teško proći, sad su nam šanse i manje u eventualnom dvomeču protiv Salzburga, ali nije nemoguće.

            Comment


            • Da se i ja pohvalno izjasnim o jebenoj stoKi i idiJotima sa severa. Jos jedan neoborivi dokaz o ljubavi "najvernijih" i "najvatrenijih" prema klubu.

              Sljam i kriminalci ciji je jedini cilj da napune svoje dzepove.

              Comment


              • Au tugo moja, teže mi ovo palo nego kad su nas izbacili iz Evrope.

                Odavno nisam bio napaljeniji.

                Comment


                • Originally posted by Ventspils View Post
                  Posle Salzburga? Spartak se povukao iz takmicenja? Gde to pise?

                  Ajde malo ozbiljnosti, posle kad ispadnemo pisace se kao da se desila ne znam kakva tragedija. Sanse su 50-50 za prolaz sada.
                  Za tvoje obaveštenje tema i diskusije se vode i dok ti ne dođeš na forum ili temu.

                  Razumem da je nekim osobama teško da prelistaju jednu stranu nazad i da misle da sve počinje i završava se sa njima, samo što je to netačno.

                  Comment


                  • Ljudi ne zna se kada kazna stupa na snagu. Čeka se žalba.

                    Eventualni Salcburg je 22.

                    Comment


                    • Originally posted by MarkoNFL View Post
                      Za tvoje obaveštenje tema i diskusije se vode i dok ti ne dođeš na forum ili temu.

                      Razumem da je nekim osobama teško da prelistaju jednu stranu nazad i da misle da sve počinje i završava se sa njima, samo što je to netačno.
                      Procitao sam sve. Konkretno, to je ovaj post:

                      Važno bi bilo ako je moguće samo odložiti dejstvo odluke. Zatrpati ih nekim dokumentima 10kg ako treba, da bi mogli protiv Salcburga da imamo domaći teren.

                      Naravno očekujem da prođemo Spartak iz Trnave.
                      Posle 1:1 na domacem terenu pisati da ocekujes nesto protiv Salzburga je diletantski i prepotentno. Prvo mi da prodjemo, to ce biti uspeh. Ovaj tim je uspeo da dobije do sada samo Letonce, Litvance i JSL krseve.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Preći ću ovaj put preko ovog "diletantski".

                        Sledeći put ćemo drugačije razgovarati ako se ovako nešto ponovi.

                        Comment


                        • Originally posted by MarkoNFL View Post
                          Preći ću ovaj put preko ovog "diletantski".

                          Sledeći put ćemo drugačije razgovarati ako se ovako nešto ponovi.
                          Ako ti je za utehu,i sve svetske kladionice su ozbiljni diletanti inace,2 na Zvezdu u Slovackoj je 1.85

                          Mislim procena se pravi ne na osnovu jedne ekipe samo vec i na osnovu protivnika u nasem slucaju,pa recimo 4 tim Slovacke lige,koji je uspeo da izbaci Zrnjiski,i i Legiju koja ne zna gde udara

                          Trnava koja je u svojoj ligi dala 1 gol u 3 kola i ima 2 poraza i jednu pobedu ,protiv donjeg doma Slovacke lige

                          U najmanju ruku reci da su sanse da ih prodjemo 50/50 je laicki,mada u fudbalu je sve moguce

                          Sa Salzburgom ce posle ove kazne a i pre nje biti bas zeznuto ali moguce
                          Last edited by 61563; 10-08-18, 18:06.

                          Comment


                          • @MarkoNFL Pa nema druge reci osim te dve.

                            Prepotentno - ako mislis "ma mi smo Zvezda, mi smo jaki, zgazili smo Suduve i Radnicke, uvalicemo im dva lagana tamo".
                            Diletantski - ako mislis "javlja mi se da dobijamo tamo, ma ne mozemo da izgubimo, prosto je takav osecaj".

                            Nema razloga da se vredjas, svi mi nekad pisemo stvari koje spadaju u pomenute dve.

                            Znaci, Salzburg/Olimpija (to mozes pisati zbog 3:0 u prvom mecu) moze da bude pre resenja o zalbi, to je sasvim ok.

                            @ovaj gore
                            Jeste, nema nikakve veze sto su igrali uporedo LS i zato gubili meceve. Pa nije slovacka liga JSL, a nema ni Spartak T. dva podjednaka tima kao Zvezda. Drzi se ti pretnji, to ti bolje ide.

                            Samo da dodam, kvota od 1.85 je daleko bliza 50-50 situaciji od "protiv Salzburga igramo pred praznim tribinama". To o cemu se pise je kvota 1.35 i manje.
                            Last edited by blond; 10-08-18, 18:19.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Ima li gde transparentna presuda i tačno navedeno zbog čega je kazna? Koji su to stihovi/parole?

                              Koliko su kažnjeni navijači Sparte iz Praga za upad na teren i to ću ispratiti.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ima li gde transparentna presuda i tačno navedeno zbog čega je kazna? Koji su to stihovi/parole?

                                Koliko su kažnjeni navijači Sparte iz Praga za upad na teren i to ću ispratiti.
                                Koliko sam procita ,spominju rasizam opet,neke pesme od Drazi,i zauzete prolaze,kao i zbog ucestalosti svega kazna je tolika,ukratko

                                Comment

                                Working...
                                X