Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Ne znam što se pominje dovodjenje Dinge pored živog Ze Markosa. Bakula i Krstičić upgrade veliki u odnosu na prošlu sezonu, kao i cela zadnja linija. I napred je Radonjić upgrade, znači... titula nije upitna.
    Ako se slazu "ovi iz vrha" titula nije upitna. u suprotnom.....sledi nam proslogodisnji scenario

    Comment


    • Tu temu neću komentarisati, rekao sam već svoje na tu temu. To da nam je Kokeza ili neko uzeo titulu, to je najveća glupost i skidanje odgovornosti sa trenera i uprave. Sami smo je izgubili i nismo bili oštećeni više nego bilo koji drugi klub. Ne znam ko sa vrha može da se ne slaže i da li ti liči da se radi protiv Zvezde?

      Ona svadja Kokeze i Terzića je istorijsko mazanje očiju zbog nesposobnosti Zvezde sa uzme titulu. Pa nije Kokeza bio u Partizanu. A i medju drugovima nema svadje, isti su im šefovi.

      Nije Kokeza blejao kod dva gola Voždovca nego Frimpong, i nije Kokeza igrao rukom nego Andjelković tj ag.Ne možemo jednsotavno živeti u laži. Grof nas je zajebao pošteno, izgubio sve derbije na terenu i izgubili smo titulu glatko.

      I bolje, inače bi sad on vodio poluraspalu ekipu, pljuvali bi Rikardinja a Irtiš ne bi prošli.
      Last edited by Cassius Clay; 21-08-17, 23:54.

      Comment


      • Potpisujem...nemoj da se valjamo u tom blatu "namestenih titula"...nije to nas stil...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Pritisak koji je Zvezda trpela tokom cele prosle sezone je nezapamcena stvar u srpskom fudbalu, maltene posle svake nase pobede Vucelic je pisao saopstenja da su nam utakmice namestene. Ja razumem taj monaski poriv za samobicevanjem ali ko god tvrdi da je proslo prvenstvo bilo regularno taj je oslepeo od previse samobicevanja. Ono sto klubu zameram je sto je poceo da odgovara, i to na krajnje primitivan nacin, na te prozivke tek nakon sto smo izgubili od Vozdovca. Nakon prvog Partizanovog saopstenja je trebalo, pisao sam o tome na onom drugom forumu, traziti arbitrazu na kojoj je Partizan imao ili dostaviti dokaze ili biti kaznjen. Da li to nama danas odgovara ili ne odgovara je drugi par cipela ali cinjenica je da je proslogodisnje prvenstvo bilo apsolutno neregularno.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Da li je samobičevanje ili posle Toleta Tole? To što si rekao za Vučelu to samo govori koliko su u tom segmentu sposobniji od nas, imali su oni raznih mutavih problema, kao i skupštinskih, pa sa trofejima, nošenjem pištolja... Ono se ne dešava u klubu koji je privilegovan, tako da bih obrnuo logiku, jeste dosta samobičevanja ali dosta je i upiranja prstom u FSS za sve što loše ide Zvezdi.

            A i normalno da je izgledalo da nas neko gura kad je dosudjeno milion penala. Ne kažem da svi do jednog nisu bili, ali igra koju smo prikazivali, bila je sve samo ne igra tima koji zaslužuje titulu. Pretprošle su bili tiši kad je bilo 40bodova. Kad ih pobediš u derbiju začepiš im usta.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Da li je samobičevanje ili posle Toleta Tole? To što si rekao za Vučelu to samo govori koliko su u tom segmentu sposobniji od nas, imali su oni raznih mutavih problema, kao i skupštinskih, pa sa trofejima, nošenjem pištolja... Ono se ne dešava u klubu koji je privilegovan, tako da bih obrnuo logiku, jeste dosta samobičevanja ali dosta je i upiranja prstom u FSS za sve što loše ide Zvezdi.

              A i normalno da je izgledalo da nas neko gura kad je dosudjeno milion penala. Ne kažem da svi do jednog nisu bili, ali igra koju smo prikazivali, bila je sve samo ne igra tima koji zaslužuje titulu. Pretprošle su bili tiši kad je bilo 40bodova. Kad ih pobediš u derbiju začepiš im usta.
              Ono gde ti vidis sposobnost ja vidim bezobrazluk i kriminal. Mi smo i dosli dovde jer su nam razni vucelici sposobni na ovakve nacine. Probaj u Premijer ligi da napises i objavis saopstenje da je neka utakmica izmedju dva druga kluba namestena pa ces da vidis sta ce da te snadje.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Originally posted by taliesin View Post
                Pritisak koji je Zvezda trpela tokom cele prosle sezone je nezapamcena stvar u srpskom fudbalu, maltene posle svake nase pobede Vucelic je pisao saopstenja da su nam utakmice namestene. Ja razumem taj monaski poriv za samobicevanjem ali ko god tvrdi da je proslo prvenstvo bilo regularno taj je oslepeo od previse samobicevanja. Ono sto klubu zameram je sto je poceo da odgovara, i to na krajnje primitivan nacin, na te prozivke tek nakon sto smo izgubili od Vozdovca. Nakon prvog Partizanovog saopstenja je trebalo, pisao sam o tome na onom drugom forumu, traziti arbitrazu na kojoj je Partizan imao ili dostaviti dokaze ili biti kaznjen. Da li to nama danas odgovara ili ne odgovara je drugi par cipela ali cinjenica je da je proslogodisnje prvenstvo bilo apsolutno neregularno.
                Nikada nisam video fa neko tako perfidno vrsi kontinuiran pritisak kao sto je uprava FK Partizan radila. Sto ti kazes apsolutno smo pali u tom ratu, jer nismo adekvatno reagovali. Ja i ti pamtimo, ti verovatno i vise od mene, uvek je Partizan trazio neke alibije i u staroj SFRJ,vecito su izigravali zrtvu sudija, ta cuven prica o penalu itd, ali je Dzajic i kompanija to resavala na drugi nacin. Koliko je sve to smesno govorini ona cuvena sutuacija kaa je Mirko Marjanovic zajedno sa Tumbakovicem hrabrio igrace pred 100-ti veciti derbi, ja to dugo godina nidam ni znao, a sta mislis da bi se desilo da je nama Vucic usao u svlacionicu, hahahah, pa ja mislim da bi stvar dosla do Strazbura.

                Comment


                • Pa pazi, mi možemo ili da ih ne konstatujemo i da ih pustimo da lažu i mažu, vade kartice, plaču. Mazao je i onaj što sad vodi tamo neku reprezentaciju i neke kvalifikacije pa mu se izašlo na tv duel, samo je naleteo na prekaljenog političara koji je išao i u sos koš da pokaže kako se to radi.

                  Da pustimo Čovića na Vučelu pa da se vidi. Ne kažem ja da se navlači na nas, ali kažem da nismo ti koji su u nezavidnom položaju. To što su oba kluba favorizovana protiv drugih to je tako i sa Realom i sa Barsom.

                  Samo kažem da ne mislim da nam je FSS radio o glavi prošle godine. A što se tiče njih, važi ona iz Lepa sela lepo gore, tj dve... Prva je kad Velja priča o poštenju, a druga ono "ionako će pričati da smo je klali". Oni će uvek pričati da je neregularno.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Pa pazi, mi možemo ili da ih ne konstatujemo i da ih pustimo da lažu i mažu, vade kartice, plaču. Mazao je i onaj što sad vodi tamo neku reprezentaciju i neke kvalifikacije pa mu se izašlo na tv duel, samo je naleteo na prekaljenog političara koji je išao i u sos koš da pokaže kako se to radi.

                    Da pustimo Čovića na Vučelu pa da se vidi. Ne kažem ja da se navlači na nas, ali kažem da nismo ti koji su u nezavidnom položaju. To što su oba kluba favorizovana protiv drugih to je tako i sa Realom i sa Barsom.

                    Samo kažem da ne mislim da nam je FSS radio o glavi prošle godine. A što se tiče njih, važi ona iz Lepa sela lepo gore, tj dve... Prva je kad Velja priča o poštenju, a druga ono "ionako će pričati da smo je klali". Oni će uvek pričati da je neregularno.
                    Mozes ti da ih pustis ali takvo ponasanje je svejedno neregularno i kao takvo treba da snosi posledice. Da stvar bude gora oni su unapred optuzivali druge klubove da ce pustiti Zvezdu, sto je stvaralo dodatni pritisak i na Zvezdu i na te klubove. FSS je odgovoran za to sto posle prvog takvog saopstenja nije sproveo postupak protiv Partizana i u slucaju da ne mogu da dokazu svoje tvrdnje bace taj klub u beogradsku ligu. To bi se desilo svakom bogovetnom klubu u bilo kojem normalnom prvenstvu, recimo engleskom ili nemackom. U normalnim prvenstvima je zabranjeno cak i sudjenje da se komentarise da se ne bi vrsio pritisak na sudije, a kamoli da se javno i bez ikakvih dokaza optuzuju drugi klubovi od strane jednog kluba i tako vrsi pritisak i na konkurenciju ali i na klubove koji protiv te konkurencije igraju. To su nedopustive stvari, a to sto je tako nesto kod nas normalno zbog toga nam je i fudbal ovakav kakav je.
                    Last edited by taliesin; 22-08-17, 02:34.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Dobro tu se slažem. Vrše konstantan pritisak i stvaraju takvu klimu u društvu, a kad su vedrili i oblačili pod Toletom novinari su samo pisali o propasti Zvezde niko jedne reči nije rekao. A bilo smešno prvenstvo.

                      Najbolje ga opisuje gest ultra semendrije kad su gostovali partizanu i kad im se povredi pola tima pred utakmicu sa partizanom kad su napisali nešto tipa ...pevaćemo iz inata iako je kec ko vrata... Pa matori golubar Džomba i ekipa... Baš su nas ponižavali koliko se navlačilo za Partizan. Ali polako, i tad sam pričao i sad kažem. Sve će im se vratiti.

                      Evo sad Pecarskog što su starim metodama oteli, jbg, moraće da plate.

                      Comment


                      • Originally posted by mad for red View Post
                        Odakle info? Imas info i gde ide i za koliko?
                        Rekla kazala price, ali da se zakljuciti po potezima kluba. Krsticic je zamjena za Donalda a kao sto vidis na Jovicicevo mjesto se pominje stranac. Odlaskom Donalda dobili bi prostor da angazujemo stranca. Mozda ulaskom u LE Donald produzi ugovor i ostane ali nisam siguran da ce doci do toga. Mislim da Kanga ima najvece sanse da ostane nebitno sta u cetvrtak bude.
                        Inace sinoc je legendarni Krcun pisao da ce jedan od nosilaca otici. Pretpostavljam da se radi o Donaldu. On ima dobre informacije i zaista pogadja ono sto napise.

                        Comment


                        • Krsticic moze da igra i sa Donaldom i sa Jovicicem, a posto nam je klupa katastrofalno losa, jer nemamo zamene ni za Donalda, ni za Jovicica ni za Kangu, dobro bi dosao Krsticic i Donalda pa da se rotiraju po potrebi.

                          Taj nosilac sto ga pominje Krcun je Boaci... verujem da ce ga prodati Terzic prvom prilikom i to za oko 5M evra, posto vecu cifru verovatno necemo ni dobiti.

                          Comment


                          • Zavisi dosta od Krasnodara. Meni je prvi pik Donald. Krsticic izvesno dolazi a doci ce jos bar jedan a mozda i dva zavisno od odlazaka. Ako udjemo u LE nema sumnje da ce doci klasican zadnji vezni a ako ode Boaci doci ce i napadac, verovatno Stojiljkovic.

                            Comment


                            • Stojiljkovic nije pojacanje, bolje da guraju Joveljica uz Pesica, nego da dovode novog igraca koji ne pravi razliku.

                              Ako ispadnemo, verujem da ce otici sva cetvorica stranaca, sto je uzasno po nas, a ako prodjemo onda ocekujem pametnije kupovine i prodaje. Sve to posle Derbija naravno...

                              Comment


                              • Daj brate napadac koji u Portugalskoj prvoj ligi daje 10 golova u JSL lagano ide 20+ golova. Stojiljkovic bi bio bomba igrac. On i Pesic napadacki tandem domacih igraca, tesko da se moze bolje naci. Onda bi imali prostora da nadjemo 2-3 jaka stranca na pozicijama gdje domacih igraca nemamo.
                                Sve ide ka tome da cemo imati jak kostur domacih igraca.

                                Comment

                                Working...
                                X