Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aj neka je sa srećom zemljak

    Comment


    • https://www.youtube.com/watch?v=f5_uSRUhzjQ

      Florijana - Crvena zvezda, revanš utakmica | Live stream
      Last edited by torpedo; 06-07-17, 19:30.

      Comment


      • Još jedan sramotan prelazni rok, ne znam na čemu Uroš bazira optimizam a često je pesimista kad je Radonjić u pitanju. Nekako mi se to kosi s logikom

        Comment


        • Čekamo da vidimo kako će se pokazati Stojković, Babić, Rikardinjo i Pešić, za naše uslove sasvim solidni igrači. Vujadina ne bih komentarisao jer on ni za naše uslove nije solidan igrač.

          Kontam da bi Dijego Kosta bio bolje pojačanje, ali odustalo se zbog godina, a Mbape nije doveden jer hoće da razigraju Luku Adžića za reprezentaciju Srbije.

          Možda još neko dođe, nije u redu da na treningu ne mogu da igraju tri ekipe po 11 na ispadanje, ako uračunamo povrede minimum je 40 igrača za taj tip treninga koji se u Fk CZ upražnjava.

          Zvezdan Tvorzić sigurno drži klub u svojim rukama i zna kako ugušiti talentovanog igrača od kojeg ne može izvući sopstvenu materijalnu korist na uštrb matorih povratnika i polupanih stranaca preko čijih transfera može da se ugradi


          Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

          Comment


          • Dolaze Miral Samardzic slovenacki poluproizvod, I Ze Markos neki Brazilac.

            Doveli smo I Jovicica koji je opisan kao Ander Erera a nije bio u planovima ekipe kao sto je Amkar.

            Ajmo gasenje, ajmo treca liga.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Još jedan sramotan prelazni rok, ne znam na čemu Uroš bazira optimizam a često je pesimista kad je Radonjić u pitanju. Nekako mi se to kosi s logikom
              Optimizam baziram ne znam ni sam na čemu, a što se tiče KK ove sezone sam hvalio. Ja sam rekao ukoliko se Radonjić promeni da ću hvaliti, mada drž neki tim na okupu 3-4 godine, bar kostur, i u FK i eto novog Radonjića i Zvezde. Samo je to u fudbalu nemoguće. Radonjić je prosečan trener za evroligaške standarde, baš Duško Vujošević fazon. Neće se on proslaviti nigde ako ode.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Optimizam baziram ne znam ni sam na čemu, a što se tiče KK ove sezone sam hvalio. Ja sam rekao ukoliko se Radonjić promeni da ću hvaliti, mada drž neki tim na okupu 3-4 godine, bar kostur, i u FK i eto novog Radonjića i Zvezde. Samo je to u fudbalu nemoguće.Radonjić je prosečan trener za evroligaške standarde, baš Duško Vujošević fazon. Neće se on proslaviti nigde ako ode.
                Стварно мислиш ово?

                Треба му дати неки ПАО и време, направио би шоу. Доживећемо да оде кроз сезону-две из Звезде, па да видимо ко је у праву.

                Comment


                • Pa nigde mu neće dati vreme. Dule Vujošević upgradeovana verzija. Manje tvrdoglav, kulturniji hiljadu puta, malo više spremam na kompromis, ali ne vidim da će ga istpreti negde.

                  Comment


                  • Pa što.....fino radimo, jedan prelazni rok kupimo pet napadača, drugi pet štopera, sledeći prelazimo na vezni red....s tim da one napadače odmah u sledećem prelaznom roku pustimo fraj i eto.

                    Jedino što me raduje trenutno je trener, ozbiljan lik.

                    Inače, poslednja linija Stojković-Babić-Savić-Rodić je više nego odlična za naše uslove. Ne znam kakav je taj Slovenac.

                    Adžića navodno guramo, a Milić nam počinje oba meča protiv raspalih Maltežana, pa protiv koga će da igra ako neće protiv onih robova sinjih.

                    Račić

                    Inače, pustili smo onog našeg Kristijana Ronalda u Seriju B, Karpi, radi se o Lazaru Romaniću.

                    Comment


                    • Samim tim prelazni rok je ocenjen u minusu što se mene tiče. Pozajmica je sa pravom otkupa, logično da je završena stvar nego je ovakav dogovor jer se planira da Zvezda uzme titulu pa će se Romanić progutati nekako.

                      Sigurno ga nisu uzeli da nam ga razigraju, a ne donosi im ni instant kvalitet. A gledao sam ga, biće brutalan igrač.

                      Štoper još jedan, Baša ili ovaj Slovenac, Radonjić iz Čuke i peške titula. Ali minus veliki upravi za Romanića.

                      Comment


                      • A jeste....otišao nam Kristijano Ronaldo, al nam došao Inijesta.

                        http://www.mozzartsport.com/vesti/zv...k-video/172269

                        Ne reče u prethodnom postu i to da je Pešić - Boaći, takođe, jačina za naše uslove.

                        Što se Kristijana Ronalda tiče, imamo na toj poziciji u opticaju isto dva mlada pretalentovana špica - Joveljića i Vanju Vučićevića, treći je problem što ni navedena dvojica nikada neće dobiti značajniju priliku u prvom timu. Prvo, jer je danas stvarno ozbiljna konkurencija gore, a drugo jer su naši debili u upravi, sve potezno, refleksno, rade, nikakvog plana tu nema.

                        Možda kad odu u Karpi pa tamo ne vide terena tri godine, pa se vrate kao "velika" pojačanja.

                        Comment


                        • Evo i za braću Iliće Siti nudi 5,5 miliona evra. Sve ove cene bi skočile kad bi imali plasman u LE i kad bi ovi igrači igrali. Zvezda treba to da šalje na pozajmice ako već neće igrati pod uslovom da odigraju 70% utakmica i bez prava na otkup, a Zvezdi će se uvek naći kombinacija za to u prvoj ligi, bar danas. Od Spartaka pa nadalje.

                          Ne mislim ja da klinci mogu odmah svi da igraju ali može više da se zaradi. Nama još 3-4 Grujića završavaju posao, al moramo pustiti klince da igraju. Ispostavi se na kraju da budu kvalitetniji od LeDonalek igrača

                          Comment


                          • Мени је срамота што смо ми Грујића пустили за 6-7 милиона само. Ниска нам је репутација што се тиче продаје играча. Сећам се када је одлазио била је критична ситуација у клубу што се тиче пара, али за таквог играча се мора узети преко 10 милиона. Зато ми се не свиђа оволико гомилање разних полу-фабриката који ће заузимати места неким талентованим клинцима. Рецимо Грујић пре Миодрага је грејао клупу код Лалатовића.

                            Требали би да прођемо Казахстанце и онда би ваљало неко звучније име, чисто да се напуни Рајко Митић, ионако ући у ЛЕ нећемо. Кроз лигу ћемо се прошетати ако се ова звучнија појачања покажу, Милојевић је озбиљан тренер.

                            Comment


                            • Milojevića ste precenili odmah da vam kažem. Radnik veliki, tim će biti spremniji fizički jedno 3 puta, pouzdaćemo se da će napredovati u Fk.

                              A što se tiče zvučnih imena, pre sam za Slovenca nego za Bašu koji bi imao jaču platu, a ako se ne plasiramo u LE a verovatno nećemo, Slovenac završava posao. Dalje, Slovenac bi ostao i sl godine vrv, Baša isto tako vrv ne bi. A što se tiče Markinjosa, bolje Radonjić. Eksplodirao bi kao Katai, samo je Radonjić brži uz podjednako dobru tehniku, doduše malo manju genijalnost.
                              Last edited by Cassius Clay; 10-07-17, 01:41.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Milojevića ste precenili odmah da vam kažem. Radnik veliki, tim će biti spremniji fizički jedno 3 puta, pouzdaćemo se da će napredovati u Fk.
                                Не очекујем ништа епохално од њега, само физички спремну екипу, затегнуту одбрану, титулу и нападачку игру у дербијима. Божовић у другој сезони ништа од овога није урадио.

                                Comment

                                Working...
                                X