Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo ćemo biti jači i pozadi i u napadu, fali će možda kreativnosti ali polako ima još do kraja roka.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Pa što.....fino radimo, jedan prelazni rok kupimo pet napadača, drugi pet štopera, sledeći prelazimo na vezni red....s tim da one napadače odmah u sledećem prelaznom roku pustimo fraj i eto.

      Jedino što me raduje trenutno je trener, ozbiljan lik.

      Inače, poslednja linija Stojković-Babić-Savić-Rodić je više nego odlična za naše uslove. Ne znam kakav je taj Slovenac.

      Adžića navodno guramo, a Milić nam počinje oba meča protiv raspalih Maltežana, pa protiv koga će da igra ako neće protiv onih robova sinjih.

      Račić

      Inače, pustili smo onog našeg Kristijana Ronalda u Seriju B, Karpi, radi se o Lazaru Romaniću.
      Savića ubrajaš u igrača ili se zajebavaš? Ako bude igrao kao na Malti, to može i neko s foruma.

      Comment


      • Da, ovo sa Vujadinom posebna priča
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Dobar je Vujadin, mnogo bolji od Frimponga. Dobar bekap CB će biti.

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Savića ubrajaš u igrača ili se zajebavaš? Ako bude igrao kao na Malti, to može i neko s foruma.
            Bolji je Savić od svih štopera iz proslednje tri sezone da se ne lažemo.

            Pin pong je npr. meni cirkus kolorado, toliko predispozicija, a mozga bez.

            Čaušića da dovedemo i da ga uparimo sa ovom boljom verzijom Ace tenka i eto ti simpatičnih 4-4-2. Tu mislim da ćemo pustiti i Srnića u Jang Bojs, pričalo se o tome i odjednom je zatišalo sve, isto da se rešimo Le Taleka i Donalada i meni pesma pralazni rok.

            Da i Ruiza da najurimo, bilo bi pravo dobro.

            Između redova dati prostor Adžići i Račiću i eto.

            Prodaćemo ove Iliće, nema tu druge......msm da klub ne sme da se kocka sa tim ponudama, jer fakat je da oni ne vrede danas toliko, a da li će jednog dana vredeti više.....pitanje je.

            Comment


            • I to je pitanje kako je ispadao na Malti s tim Ping Pongom, sviđa mi se nadimak. Ne smiju njih dvojica biti starteri, očajni su.
              Tog Srnića teško da će negdje uvaljati, ako pogledaš transfermarkt uzeli su Mladi neko krilo. Ko će se zajebati da uzme krilo bez kontrole, driblinga i centaršuta, biće sreća džabe da ode kao i većina tih stranaca. Ruiz isto ništa ne zna, gdje ih samo izvuku nije mi jasno.

              Comment


              • Ma Savić je naš, ciganče, pustiš ga u derbiju ako ništa ima da pogine.....ovaj crnja niti oseća to, niti ume.

                Npr. ovaj Rikardinjo se vidi da je školovan igrač, traži loptu, hoće igru, dupli pas, napada prostor, sme da igra....videćemo sad protiv ovih iole ozbiljnijih.

                Mada ako je Široki Brijeg izbacio ove Vujaklijine, koji je prim aut debitovao golom tamo u Kazahstanu, valjda će i Zvezda ove Mongole. Tamo im Maslać mesar iz Novog Sada glavni igrač i štoper, ne sme to takva ekipa da nas izbaci.

                Što se trenera tiče.....kalibar Nikolić ćelavi, vredan, hoće da radi, nije foraš....meni dovoljno, ne jurimo da osvojimo Ligu Šampiona pa da mora da nas vodi Murinjo.

                Comment


                • Gledao sam malopre trening, Ze Markos je pogodak. Kakvu praćku ima u levoj nozi bruka. Imamo sad štopera, ja bih menjao njega Babića i Vujadina ne bih dovodio nikoga.

                  Comment


                  • Mnogo jako

                    http://mondo.rs/a1023798/Sport/Fudba...udimpesti.html

                    Comment


                    • Majmun raspali Andjelkovic

                      Comment


                      • Koliko trebas biti glup da ovako nesto napravis, e moj Andjelkovicu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Taj indijanac nas je koštao i titule u naštelovanom prvenstvu,
                          kad je iz čista mira sam sebi dao gol protiv Voždovca na krovu TC.

                          Comment


                          • Treba majmuna odjebati iz tima kad je majmun. Jebeni Mute iz Slozne brace majmun Andjelko..

                            Comment


                            • Sparta Prag. Po meni prolazak realan, ali ja sam po prirodi nerealan čovek. Ubedjen sam da ih izbacujemo. Ubedjen. Evo ga post kao dokaz.

                              Comment


                              • Ukoliko Zvezda prodje Irtis ceka ih Sparta iz Praga, tako da su sanse za ulazak u LE dosta slabe.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X