Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nov post, nov post

    http://www.mozzartsport.com/vesti/ar...00-evra/139936

    Dodji !!!

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Od te priče Le Talek na štoperu nema ništa, ne znam odakle vam to ?

      Ukratko ovako za bi trebalo to da izgleda, bar u prvih par mečeva i pod pretpostavkom da dolazi štoper.

      Baš ovako će izgledati. A Le Talek to sam ja pomislio, bolje bi on odigrao štopera nego Luković i Edson.

      Mitrović dolazi i potpisuje višegodišnji, a Muče bi trebalo da stigne, ceteris paribus.

      Comment


      • https://mobile.twitter.com/pmouche_o...18104246845440

        Eto ga i Mouche..
        Simpatična mu žena, ako bude loše igrao moraću da je zavedem. Ali za mene je on top pojačanje jer je Argentinac loco..
        Last edited by Cassius Clay; 07-07-16, 10:33.

        Comment


        • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            I Milan Mitrović i Uroš Đurđević su ugovoreni izgleda. Kanga u utorak Ruiz u sredu, ako nešto iskrsne dovodimo Argentinca Pabla Mušea.

            Ide se jako kroz kvalifikacije, a Katai, Ibanjez i Hugo idu posle kvalifikacija 99%. Jedino ako se plasiramo u LŠ mada mislim da idu i tada.
            Koji Boško Janković imamo 20 veznjaka, Donald, Le Talek, Poletanović, Luković, Babunski, Avramovski, Ristić, Plavšić, Ruiz igra kao krilni napadač, Kanga veznjak, nema ništa od dodatnih pojačanja ako dođu Kanga i Ruiz a to je 99% mada mnogo priželjkuju da ne dođe Kanga pa da uzmemo Argentinca. Sve u svemu tim će biti po nekoj mojoj proceni bolestan za naše uslove, kostur prošlogodišnji plus Fibel, Mitrović na štoperu, Kanga i Ruiz sa Hugom, Donald, Le Talek...Katai naravno. Biće bruka dobar tim i najveća rupetina zvana Petković biće najslabija tačka ali ovako ako bude uz malo sreće ni LŠ nije neostvariv cilj.
            Sine moj vidoviti još Mitrović. Đurđević je otpao jer ga Grof neće.

            Inače ovo je prvi rok unazad 2193919 godina gde se za svakog igrača trener pitao. Sikimić, Anđelković, itd, to je na njegovo insistiranje.

            Parkera će na desnog beka igrao je pre desno, pa ga tu guraju.
            Levo Rile, Milošević, Ibanez kvalifikacije. Štoper dolazi Mitrović 98%.


            Napad i vezu imamu brutalnu neće se Everton više radovati. Jbg

            Comment


            • Добра вест за све наше навијаче је да је обезбеђен телевизијски пренос на Спортклубу.
              Bravo za SK !
              Last edited by Dzeki; 11-07-16, 13:57.
              www.facebook.com/MilanVesti sigpic

              Comment


              • Samo Aca Katai majstor !!!!

                Comment




                • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                  Comment


                  • Crvena zvezda - Kahriman, Cvetković, Rendulić, Fibel, Ibanjez, Donald, Le Talek, Mouče, Kanga, Katai, Hugo Vieira;
                    Sastav za veceras.
                    sigpic

                    Comment


                    • Šta se dešava sa Petkovićrem? Jel još povredjen?

                      Comment


                      • Jako loš utisak ostavila Zvezda, možda to i nije loše, tempiraju formu za jače protivnike.

                        Štoperi bili na vatrometini, Donald i Le talek nisu bili na nivou, slabo su branili kontre i gomilu lopti pogubili, ali i onaj Rendulić je izgledao kao rekreativac, kao da je zalutao na teren.

                        Pored svih stranaca Katai ubedljivo najjači igrač Zvezde. Morao bi i Muslin da razmisli o njemu.

                        Mouče na špica, Viera na klupu, čovek je totalno van forme. Za Srnića treba naći mesta u 11.

                        Sve u svemu ili je ova Valeta dobra ili Zvezda nije dobra, videćemo protiv Ludogoreca.

                        Comment


                        • Fibel je pokidao i uvek je svaki njegov potez ispraćen aplauzom(sem kod gola to nisam dobro video je li on ili Rendulić). Sudija je prvoklasni peder.
                          Fibel je svaki vazdušni duel dobio, i par duela odneo igrača.
                          Rendulić se usrao na početku, prespor je, sve više sam za to da kao što sam pisao Le Talek igra štopera. Neće biti gori od Rendulića a neće biti jezičke barijere sa Fibelom.
                          Meni su Donald i Le Talek previše zajedno. Nisu kreativni uopšte. Kangu bih povukao malo pozadi umesto Le Taleka, Kataia ispred a Ruiza i Mučea po krilima. Hugo može da ide ako mu se ne ostaje, totalno je van forme i dobio je mnogo zvižduka jer i publika izvaljuje da i ne grize preterano.

                          Kanga je ratnik. Kao i Ibanjez. Nema igrača na koga se Kanga nije izdrao ili mu nešto mahao, bodrio, i Kataia je jednom kad je spoljnom šutnuo.

                          Katai otac igre. ( mislim da sam ovo otac od Brajkule pokupio) Najbolji naš igrač, i neka puste i Huga i Ibanjeza posle kvalifikacija i nek mu povećaju platu ako ikako mogu.

                          Sredina će nam biti pakao. Ruiz je još i najveće pojačanje i iznenađenje za Ludogorec. To ćete videti. On i Muče igračine. Kanga je radnik, ali ovo su igrači poteza. Njih dvojica i Katai to bi bio najjači trio u Zvezdi u skorijoj istoriji.

                          Videćemo šta će biti. Ludogorec će se nadigravati, to nam više leži. Možemo ih proči samo na gol više.
                          Last edited by Cassius Clay; 20-07-16, 09:10.

                          Comment


                          • Cenim da je Hugo već prodat i da je on sad u fazonu "boli me patka da se kidam ovde, da se ne daj Bože povredim, kad i onako idem za mesec dana...", jer mi je nestvarno da igrač koji je pokidao prethodnu godinu ne može duel da izdrži an terenu.

                            Cvetković nema mesta, otpisati, Rendulić isto, kao i Luković, što automatski znači da nemamo odbranu.

                            Petković je u kanalu, totalno nespreman i još nešto vuče povredu zgloba ili stopala, nzm tačno....

                            Mouče, nek se odmah vrati u Argentinu slobodno, kad sam video da ne može da centrira desnom već se okreće na levu, takav igrač nema mesta da igra ni u Radničkom iz Niša.

                            Neko kaže da mora Srniću da se pravi mesto.....ma kakvi, dečko koji se plaši driblinga a igra istureno po boku nema takođe mesta u fudbalu.

                            Najveća greota od Boga je što je Gorf totalno u drugi plan stavio Plavšića, msm ok bi to bilo da ovi stranci nešto igraju....ovako mu to mnogo zameram.

                            SLažem se za Donalda i Le Taleka, tj. LTL od kada je došao igra totalno zigeraški, odrađuje, poziciono, pas bez rizika, a da ne pričam da nam jedna Valeta napravi 10 kontri na meču a da pri tom mi igramo sa dva DMC defanzino orijentisana....

                            Mora ovo daleko bolje, tj. ako hoćemo u narednu fazu Grof mora da pokaže klasu, u suprotnom on stvarno nije dorastao izazovu, a već vidim da se po medijima provlače izjave gde se on ograđuje od eventualnog neuspeha, tipa "Nisam obećao LŠ".

                            Comment


                            • Nije sjajna priča uopšte. Uprava je uradila svoje, Muče nije loš. Roben isto cepa jednu stranu pa..

                              Comment


                              • Mouče, nek se odmah vrati u Argentinu slobodno, kad sam video da ne može da centrira desnom već se okreće na levu, takav igrač nema mesta da igra ni u Radničkom iz Niša.
                                Zato ga staviš na levu stranu i rešiš problem.
                                Elem, Ludogorec će ovo odraditi prilično jednostavno ako se stvari ne poprave. Na terenu je to klasična evro-Zvezda koja se viđa godinama. Znamo da se to ne završava dobro.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X