Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Džon Ruiz 1994. na tri godine ugovor.

    http://www.redstarbelgrade.info/fudb...airo-ruiz.html

    Comment


    • Odlican prelazni rok...Imacemo odlican tim smjesi nam se grupna faza bar LE...

      Comment


      • Naguzili smo Zorju....priča se da smo dobro stajali na terenu i da Fibel dominira.

        Nzm koliko su ovi izveli ozbiljan sastav, radi se o 4. timu lige Ukrajine i ne znam da li oni imaju nekog reprezentativca koji je na poštedi.

        Comment


        • Sutra konacno potpisuje i Kanga...uprava radi odlican posao...

          Comment


          • Odmah uzimam dres

            Comment


            • Dodji Mirko, daj gol u derbiju i proslavi na adekvatan nacin

              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Ne znam koliko je ovo pouzdano, ali bih voleo....

                Otac je Grande Mirko, samo što je prošle godine gotovo celu sezonu propustio zbog ozbiljne povrede kolena, koliko je fit sada, bem li ga....

                Pominjao se i kao pojačanje Olimpije, a kad može da bude u tom kontekstu, zašto ne bi moglo i suprotno....bar smo za Olimpiju iz Ljubljane institucija.

                Comment


                • http://mondo.rs/a917492/Sport/Fudbal...pozajmicu.html


                  I Muče dolazi. Kako ljudi govore ovo je već igrački kadar za pozavideti, ali se iskreno pitam gde će svi ovi stranci da igraju....

                  I još nešto, Ristić iz ove priče izlazi kao najveći gubitnik i ovako je priliku dobijao na kašičicu, sad tek neće igrati....

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    http://mondo.rs/a917492/Sport/Fudbal...pozajmicu.html


                    I Muče dolazi. Kako ljudi govore ovo je već igrački kadar za pozavideti, ali se iskreno pitam gde će svi ovi stranci da igraju....

                    I još nešto, Ristić iz ove priče izlazi kao najveći gubitnik i ovako je priliku dobijao na kašičicu, sad tek neće igrati....
                    Ristić je prekomandovan na levog beka, a verovatno će ga prodati.
                    Kako gde će stranci? Idu Vijera i Ibanjez posle kvalifikacija, a Donaldu sređuju pasoš.

                    Napisao sam još pre 15 dana, tim će biti brutalan zaista. Ja bih još najviše voleo da vidim postavu sa Le Talekom i Fibelom kao štoperima i napred Donald Kanga Ruiz Muče Katai Vijera...

                    Mitrović treba da dođe na štopera ali ako ne dođe možda probati Le Taleka, mnogo guše on i Donald zajedno, nisu baš nešto kreativni.
                    Last edited by Cassius Clay; 03-07-16, 21:05.

                    Comment


                    • Veliko je pitanje kakva je zadnja linija, koliko vidim Petko će opet da jaše.

                      Comment


                      • Petko će biti jedina rupa u timu. Hoće onog magarca Parkera da probaju na desnom beku, čovek ima fizikalije i sve je to ok, ali lik je majmun.

                        Comment


                        • Ne pratim ove pripremne utakmice, ali sad nešto gledam roster, možda bi ovako moglo da izgleda.

                          Kahriman - Edson, Luković, Fibel, Ibanjez - Le Talek, Kanga - Ruiz, Katai, Mouče - Viera

                          Tu su još: Adam Mičel, Petković, Donald, Plavšić, Poletanović, Andrija Luković i Srnić

                          Comment


                          • Edson je štoper i podjednako je smiješan kao i Luković, taj više neće vidjeti teren u Zvezdi. Donald će biti sigurno u prvih 11.

                            Comment


                            • Donald i Le Tallec će zajedno a Kanga ispred, trebalo bi tako, neka Uroš potvrdi on je najviše u toku. Plaši me da Luković ne zaigra u prvoj, čovjek igra veteranski fudbal i može na termine sa dedicama.

                              Comment


                              • Od te priče Le Talek na štoperu nema ništa, ne znam odakle vam to ?

                                Ukratko ovako za bi trebalo to da izgleda, bar u prvih par mečeva i pod pretpostavkom da dolazi štoper.

                                Comment

                                Working...
                                X