Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jack View Post
    Ja sam iz CA ,i gledao sam taj mec,i jeste tuga da potvrdim,prosla sezona nam je isla sjajno,i svi su igrali odlicno na celu sa njim,al dok nije poceo drugi deo,svi su se raspali,Vujaklija mi uvek bio smesan,za Borac je on ok,i nista vise,mozda 3 napadac u zvezdi aj to nekako
    Ma Čačak ispada naglavačke. Jedino onaj kapiten što se koprca i pričaju oni Čačani da vam je onaj štoper povređen, valjda Malešević (tako nekako).

    Možda taj Vujaklija nešto i napravi, ali od njega nema ništa do sledeće polusezone jer je dečko u autu.

    Comment


    • Jaoooo brate Sikimic i Vujaklija, otkud sad Vujaklija?

      Ma ovo je drkanje po mozgu, Vujaklija xaxaxa.

      Zvezdo zovi me da budem prvi napadac, imam masubi visinu doboljno je.
      Kakve dileje..
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Cuj ozbiljan klub sa Sikimicem i Vujaklijom u napadu. Ubojito. Pa ko se ovde drogira...
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Boli me ( ) za našu decu. Na tu priču sam se ložio 2009. Kao da svi ne bi voleli da uđemo u LE.

          Baš mi je drago, lepi su ti predlozi. Da imam neki uticaj, kao što ću imati Bože zdravlja, dao bih ti sad da vodiš Zvezdu.

          Moraju da se osvajaju titule da tim uđe u kontinuitet kvalifikacija za LŠ da bi dobijao lakše rivale u trećem kolu. To je realnost, a ti sanjaj. Domaća titula meni znači, ti nemoj gledati. Jer nas domaća vodi do sledećih kvalifikacija. Malo strpljenja, a ova uprava ne ide nigde jer je sposobnija od Trifunović Jevtić Kadu Savio uprave, kao i od uprave Dauda, gde su tri strane gurale igrače.


          Doveli smo odlična pojačanja za naše uslove. I imamo odličan tim.


          Razumem ja tebe u suštini, ali praksa i realnost su malo drugačiji od toga kako ih zamišljaš.
          Last edited by Cassius Clay; 10-08-16, 21:01.

          Comment


          • Ne moras ti meni nista objasnjavati, dovoljno sam pametan da stvari mogu da skapiram kakve jesu.
            Nista se nije promenilo, sve je kako je i bilo. Tog istog Terzu su terali govnjivom motkom pa je smuljao nekako da ostane. Sve je isto, samo drugi kanali, druga mafija se instalirala u sve nivoe kluba. Druge menadzerske agencije rukovode i upravljaju Zvezdom a sve je isto.
            Bole te za Zvezdinu decu? Pa sta je ta Zvezda bez svoje skole, mislis da se moze ziveti od bezdusnih stranaca koji ne mogu nikada osetiti tu strast? Ne moze veruj mi, eto ti Kange.

            Sve vise sam ubedjen da je Mouche glumio u genijalnom filmskom ostvarenju "Tri muskarca i noga", pogodices on je lik koji je izgubio tu nogu pa se ovi pacenici polomise da mu je vrate
            Nadam se da ce uspeti do kraja sezone.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Čoveče država je mafijaška, ne znam kako fudbal da ne bude. To koga su terali, to je najmanje važno, danas si u ds, sutra si gradski menadžer, danas si na poternici sutra si u Zvezdi, danas bulevar Ratka Mladića, sutra se sastaješ sa Šrederom, i glumiš Đinđića. Rušiš objekat bez presude i svi žmure

              Znam da si pametan ali malo poveži u kojoj zemlji živimo. A to direktno ima veze sportom.

              Mafije ima inače i u Italijanskim klubovima pa nikom ništa. I to danas nije mafija to su menadžeri i biznismeni. Nema šta da ti objašnjavam, sve znaš.

              Dece ne može imati jer znam x fudbalskih trenera i svaki je alfa seljačina, da počnemo od toga. Svaki košarkaški trener je gospodin u Srbiji, skoro svaki. Mnogo je više razrađen zanat u košarci, veća tradicija, kao što Finci dobro voze reli, tako mi basket i tako imamo i brdo dobrih trenera.
              U fudbalu nemamo. Nisam da se guraju klinci dok se ne napravi škola, jer neće doneti ništa guranje nekog malog Filipa Jankovića koga će mama posle da vodi iz kluba(i bolje) i menadžeri. Znači od mladih ko bude strpljiv i ko se nametne kao Ristić.
              A da bi hteli da dođu treba ti prvo mesto i Grof na klupi.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Čoveče država je mafijaška, ne znam kako fudbal da ne bude. To koga su terali, to je najmanje važno, danas si u ds, sutra si gradski menadžer, danas si na poternici sutra si u Zvezdi, danas bulevar Ratka Mladića, sutra se sastaješ sa Šrederom, i glumiš Đinđića. Rušiš objekat bez presude i svi žmure

                Znam da si pametan ali malo poveži u kojoj zemlji živimo. A to direktno ima veze sportom.

                Mafije ima inače i u Italijanskim klubovima pa nikom ništa. I to danas nije mafija to su menadžeri i biznismeni. Nema šta da ti objašnjavam, sve znaš.

                Dece ne može imati jer znam x fudbalskih trenera i svaki je alfa seljačina, da počnemo od toga. Svaki košarkaški trener je gospodin u Srbiji, skoro svaki. Mnogo je više razrađen zanat u košarci, veća tradicija, kao što Finci dobro voze reli, tako mi basket i tako imamo i brdo dobrih trenera.
                U fudbalu nemamo. Nisam da se guraju klinci dok se ne napravi škola, jer neće doneti ništa guranje nekog malog Filipa Jankovića koga će mama posle da vodi iz kluba(i bolje) i menadžeri. Znači od mladih ko bude strpljiv i ko se nametne kao Ristić.
                A da bi hteli da dođu treba ti prvo mesto i Grof na klupi.
                Finci bas nisu dobri vozaci, suvise tromi, spori i pogubljeni. A imaju dobre reli vozace. Povuci paralelu pa ce ti se samo reci. Nisu svi nasi treneri olos.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ne mislim na trenere prvih timova, mada i tu ima seljobera i u jsl. Mislim na obične trenere. Evo uzmi primer Čačka. Mladost i Borac, treneri top. Sloga Kraljevo, u Šabcu ima dobrih, Loznici. Sve to ode sa 14-15 u Mega Leks ili FMP pa mi posle mislimo da je to FMP ili Mega napravila. To u fudbalu ne postoji. Nema srpske škole fudbala, sve pručeni treneri tipa Janković Murinjo

                  Comment




                  • Катаи против Вожда.
                    На целом свету само Црвена звезда оооо..

                    Comment


                    • Koliko je nekada izgledao smešan ovaj post, a danas....

                      http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1431690

                      Nek me samo jednom Bog pogleda...

                      Comment


                      • Pokvarice Dibalu ovaj splavar i debeli Gonzalo

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Ko uzme Kataia za manje od 5 miliona, krađa. Znam da nije mlad, znam da nije igrao za repku, ali evo prestao je k da ga boli za fudbal i sad može da igra laaagano u Španiji, Italiji.

                          Comment


                          • Ma moze gde hoce u smislu lige, samo da pronadje klub gde ce igrati i koji ce mu odgovarati....
                            Dace ga za 2-3 miliona sto je smesno... Mada i to je cudo kad se setim kako se nismo treznili leta 2012. dok je bio u Vosi

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • https://youtu.be/UzD4IRREluU

                              Brat moj najveći, mnogo ga volim. Treba dovesti 10ak klinaca iz Argentine da rastu uz Zvezdu, više će ginuti.
                              Mene pukle emocije kad gledah Ibanjeza. To je veličina!

                              Comment


                              • Brat perfektno naučio jezik, svaka čast

                                Послато са LT18i уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X