Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se Brajko, ali opet iskustvo je tu.. Bilo je pogodaka, ali dzabe kada nikada nismo dobili bolje zamene za njih vec duplo losije.

    I sve u krug.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Kanga, Muse, Ruiz, Djurdjevic i Mitrovic su ozbiljna imena za nasu ligu, uglavnom takvi zaobilaze Srbiju u sirokom luku.Na Grofu je da ih uklopi.Mora da se dovodi puno igraca kako bi se pokrpilo nekoliko rupa+da se nadju zamene za najbolje igrace.Ne treba ocekivati od svih igraca da ce redovno da igraju.

      Mislim da je ovan Ruiz mladji buraz od Brajana Ruiza, obojica su iz Kostarike.

      Edit:Kada malo bolje pogledam, gomilate previse igraca u veznom redu i na stoperskim pozicijama.
      Last edited by Ricma; 19-06-16, 13:16.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Sve to što si ti nabrojao,te Kange i to, ja lično cenim da je mlaka voda....daj Bože da grešim.

        I da, opet guramo trend nasilnog gomilanja preplaćenih stranaca....neće nam se stalno posrećiti kao sa Ibanjezom, Vijerom i Donaldom....
        A na osnovu čega ti ceniš da je mlaka voda? Mi nemamo sad drugi izbor sem da idemo na sve ili ništa, Ruiz je predobar za našu ligu, Kanga je lično želja Božovića. Od ostalih se čeka eksplozija i novi Katai u smilsu da se preporode u Zvezdi.
        Te promašene investicije nisu zezanje već su neke zaista promašene kao Edson a neke su razne kombinacije. Niko nije rekao da se klub očistio od kombinacija.
        Ono što je važno je to što bi trebalo da imamo posle dužeg vremena jak tim. Kakve 2-3 godine, upadaju ti dva štopera i dva krila nije to ceo tim.
        Ja sam uvek kritičar svih uprava i trenera, stvarno ne praštam botovski rsbovski, ali meni je ovo logičan rezon. Sve ili ništa. Ako ne bude Evrope, prodaju se Katai, Hugo i Ibanjez i onda je logičan ovoliki broj transfera. Ristić će možda igrati levog beka verovatno Anđelković ide.
        Napustiće nas igrači i na kraju kvalifikacija i na zimu, sa nekima se raskida ugovor a neki idu na pozajmice. Bolje da taj Luković i ostali dođu sad nego na zimu.
        I štoperi neće ostati svi, Edsonu se traži klub, sve će se to očistiti do kraja avgusta u zavisnosti od rezultata.

        Ne znam samo šta ste očekivali. 3 pojačanja all in, pa posle ako puknemo za Lš odu pomenuta trojica, i neko se povredi a klupa prazna. Ovako Plavša i Srnić na klupi, imaćemo čemu da se nadamo, ne kažem da će svi biti pogodak, ali za ovog Ruiza sam siguran.

        Comment


        • Ako Srnić sedne na klupu ja pojedem istu.

          To ti je jedna od kombinacija...

          Comment


          • Važi, Srnić možda ode sad a do kraja zimskog gotovo sigurno. Ne znam ni ja šta im je sve u planu ali nema mesta i za Kangu, Ruiza, Kataia i Srnića.

            Videćemo

            Comment


            • Je li ima potvrda da su svi ti igrači potpisali? Jesu li otišle neznalice Sikimić, Gavrić, Anđelković i kompanija ili se menadžeri moraju čuvati?

              Comment


              • Nisi potvrđeni Ruiz i Kanga. Kanga izgleda krajem meseca zbog ugovora, Poletanović je pozajmica sa pravom otkupa, Sikimić i Supić su ostali na lično zahtev Grofa. Gavrića se rešavamo i Anđelkovića verovatno. Uglavnom su sve slobodni igrači samo je 300 000 obeštećenje bilo za Miloševića is Spartaka i procenat.
                A ko je lud da misli da može bez mendžera i kombinacija? To ne mora nužno da bude loše kao npr u košarci sa Miškom, tad nam je ok, u fudbalu su to kvazi menadžeri kao Rajo Božović itd pa bude problema i ucena uvek.

                Comment


                • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                  Comment


                  • Što se protivnika u LŠ tiče, nismo mogli bolje....

                    Btw.

                    Comment


                    • Realno lagan protivnik će biti, što je ok. Voleo bih punjenje kao protiv Ventspilsa neko da se malo digne samopouzdanje. Znači lak protivnik, dok ne uđemo u formu.

                      Comment


                      • Ja bih više voleo težak prolaz da se malo alarmiramo.

                        Sećam se tog Venspilsa, ubili ih, sve full i onda nas msm Ren izgazio sa laka 4.

                        Comment


                        • Za početak ne, a i mislim da se neće opustiti. Ne igraju se kvalifikacije pola godine nego 2 meseca i tu je fokus na max sa kim god se igra.
                          Duh ove i one ekipe je neuporediv. Ovo su šampioni.

                          Slažem se i treba biti skeptičan ali mislim da možemo bar do LE. Meni je to dosta. Možda uleti još koji igrač posle kvalifikacija ako upadnemo u LE.
                          Last edited by Cassius Clay; 21-06-16, 19:27.

                          Comment


                          • Garantujem da ce Kanga biti nas naj igrac sledece sezone!!!
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Sutra u 13h kzm
                              Potpisuje legenda partizana mali Vucicevic
                              http://twitter.com/delijeontario/sta...520705/photo/1
                              Last edited by jevta1992; 22-06-16, 01:28.
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Ode Grujan



                                svako dobro bratino.

                                Comment

                                Working...
                                X