Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A pojačanja ? Niko ni reči

    Comment


    • Valjda stiglo nešto na poziciji crnca

      Comment


      • Iz pouzdanih izvora imam info da ovaj iz Spartaka bekčić što je došao nije igrač kalibra Crvene Zvezde.

        Comment


        • 2-3 stana Malog u Bugarskoj, nije mnogo...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Nisam skapirao

            Comment


            • kol'ko beše Spartaku, €300k?
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Iz pouzdanih izvora imam info da ovaj iz Spartaka bekčić što je došao nije igrač kalibra Crvene Zvezde.
                Bolji je od Anđelkovića.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Bolji je od Anđelkovića.
                  Nzm kako ovo da tumačim, pa valjda dovodimo igrače za LŠ, a ne eto reda radi da popunimo rupe, u ostalom sve to košta.

                  Predstavljen i ovaj Mičel, dok ga ne vidim ne komentarišem.

                  Comment


                  • Tumači tako da ako puknemo kvalifikacije Ibanjez ide on ostaje, nije bolji od Ibanjeza ali jeste od Anđelkovića.

                    Comment


                    • Ja koliko čujem došli su Džon Ruiz, Kanga, Marko Poletanović, Andrija Luković, Vanja Vučićević i na sve ovo se čeka napadač koliko sam skapirao. Sve u svemu ako je tačno, Zvezda 10 godina nije imala jači sastav.

                      Comment


                      • Šta je bilo sa Boškom Jankovićem, kružile su priče da dolazi?

                        Comment


                        • I Milan Mitrović i Uroš Đurđević su ugovoreni izgleda. Kanga u utorak Ruiz u sredu, ako nešto iskrsne dovodimo Argentinca Pabla Mušea.

                          Ide se jako kroz kvalifikacije, a Katai, Ibanjez i Hugo idu posle kvalifikacija 99%. Jedino ako se plasiramo u LŠ mada mislim da idu i tada.
                          Koji Boško Janković imamo 20 veznjaka, Donald, Le Talek, Poletanović, Luković, Babunski, Avramovski, Ristić, Plavšić, Ruiz igra kao krilni napadač, Kanga veznjak, nema ništa od dodatnih pojačanja ako dođu Kanga i Ruiz a to je 99% mada mnogo priželjkuju da ne dođe Kanga pa da uzmemo Argentinca. Sve u svemu tim će biti po nekoj mojoj proceni bolestan za naše uslove, kostur prošlogodišnji plus Fibel, Mitrović na štoperu, Kanga i Ruiz sa Hugom, Donald, Le Talek...Katai naravno. Biće bruka dobar tim i najveća rupetina zvana Petković biće najslabija tačka ali ovako ako bude uz malo sreće ni LŠ nije neostvariv cilj.
                          Last edited by Cassius Clay; 19-06-16, 01:08.

                          Comment


                          • Sve to što si ti nabrojao,te Kange i to, ja lično cenim da je mlaka voda....daj Bože da grešim.

                            I da, opet guramo trend nasilnog gomilanja preplaćenih stranaca....neće nam se stalno posrećiti kao sa Ibanjezom, Vijerom i Donaldom....

                            Comment


                            • Kakva crna LS.. Nemoj da se zajebavamo. Ako su stvarno dobri, i uz ovakav "rad" tek za 2, 3 godine.

                              Jebes ekipu koja svaki put dovodi po 10 igraca. Nista se nikada nece promeniti
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Da vidimo prvo ljude na delu, pa ćemo da sudimo....ne treba trčati pred rudu.

                                Mada istina je da mi navijače Zvezde olako zaboravljamo evo samo da nabrojim ove taze strane investicije tipa Onjilo, Parker, Matros, Vered, pa sad i ovaj Edson.....lepo je to zezanje koštalo.

                                Comment

                                Working...
                                X