Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autor teksta nema nikakav kredibilitet, fudbalsko znanje nula.
    Malog Lazetića ne poznajem, samo sam komentarisao autora teksta...
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Zamislite da je istina da i stručni štab ovako razmišlja kao što piše u tekstu, pa bre odmah gi treba sikterisati.

      Inače, prodali smo Garsiju.

      Zvezda prodala Garsiju i “izvukla” uložen novac

      https://nova.rs/fudbal/garsija-zvezda-rasing-transfer/
      Last edited by Karamazov; 18-07-20, 09:06.

      Comment


      • Ko bi rekao da je Dejan Stankovic tolika seljacina? Znate li sta znaci seljo? Milojevic je imao u stajlingu seljacke momente, ali je za njega gospodin. Daj bre sklonite ovu paljevinu.

        Comment


        • Ono što iritira jeste pokušaj da se na silu napravi neka porodična atmosfera.

          Stvarno je za kez što su naterali sve igrače da Dekija zovu Mister.

          U poslednje vreme vidim da toga nema, izgleda da su odustali.

          Comment


          • Ajde bre naučite već jednom fudbalsku abecedu, kada ga već toliko pratite
            "Mister" je pojam za bilo kog trenera u Italiji, kao kod nas što je uobičajeno za "Šefe" kada se igrači obraćaju trenerima.

            Dejan Stanković je to doneo sa sobom u reprezentaciju, pa je tako Radomir Antić postao "Mister" što je zasmetalo neobrazovanoj marvi od "novinarčića" i moronima koji su gutali njihove "inteligentne" naslove.

            Neverovatno je da se ista stvar dešava deceniju kasnije.
            Trener je "Mister" nije u pitanju neki kapric Dejana Stankovića, prosto i jednostavno je on dete kalča, iako ga mnogi bezumnici kuju u zvezdine legende, iako on to po definiciji ne može biti jer je otišao iz zemlje sa samo 19 godina.
            Formirao se kao čovek i igrač u Italiji, on pripada njihovoj fudbalskoj kulturi, a ne našoj i potpuno je prirodno zašto primenjuje njihove principe i način rada.

            Analogija bi bila kada bi neko Valteru Zengi zamerio zašto je doneo italijansku fudbalsku kulturu na Marakanu, pa doneo je zato što on jeste ta kultura.
            Identična je situacija sa Stankovićem iako se njegovo prezime završava na -ić, on je legenda Intera i deo je nasleđa kalča, a ne Crvene zvezde.
            Last edited by La Jugoslavia; 19-07-20, 08:33.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Ne forsiraj abecedu tamo gde se (još) priča azbukom.

              To je sve u redu ali ako želiš pravu atmosferu ne potenciraj na prvom sastanku da te tvoji igrači zovu drugačije od ostalih.

              (Trenerski) Autoritet se stiče i gradi, a ne daje i nameće od prvog sastanka.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Samo polako Jugo, bez teških reči, dostojanstveno i kulturno. Nemoj bre da srpljaš ko pijano june.

                Nisi me dobro razumeo al ti opraštam iz razloga što sam primetio da si u zimskom periodu pametniji nego u letnjem.

                No, nećemo se svađati. Ja sam čovek gospodskih manira, al umem i da planem, a onda će biti jao tebi.

                Evo ti intervju prc driblera, sedni u fotelju i čitaj, i nemoj da mi zanovetaš.

                Katai: Vratio sam se zbog Evrope i derbi radosti

                http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/9...dosti?lang=lat
                Last edited by Karamazov; 19-07-20, 13:53.

                Comment


                • Gledao sam ga pre neki dan u Lajkovcu sa IMT-om, i dalje je majstor, obožavam te igrače, koji na oko deluju sporo a kad su sa loptom ispadaju svi kao iz voza.

                  Mesut Ozil i on, to je taj stil, ima li šta lepše, suva lepota fudbala, srž.

                  Comment


                  • Pažnja, pažnja, pažnja..

                    Danas u 19č igramo prijateljsku utakmicu poritv Metalca.

                    Prenos utakmice je na našem YT kanalu.

                    Comment


                    • Originally posted by Karamazov View Post
                      Pažnja, pažnja, pažnja..

                      Danas u 19č igramo prijateljsku utakmicu poritv Metalca.

                      Prenos utakmice je na našem YT kanalu.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Comment


                        • 12 minuta i ono što je očigledno je da je jedna velika sramota za klub što je na njegovm platnom spisku Hajdin Stefan.

                          Au baš očajan fudbaler.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            12 minuta i ono što je očigledno je da je jedna velika sramota za klub što je na njegovm platnom spisku Hajdin Stefan.

                            Au baš očajan fudbaler.
                            Verujem da će na novu pozajmicu.
                            Pripremne će dati odgovor stručnom štabu kako nije igrač za veliki klub.
                            Jedino ako Hajdin nije neka šema za naplatu pa jednostavno mora biti deo ekipene bi li se uzeli procenti oko eventualne prodaje.
                            Samo ključno pitanje kome ga uvaliti tako trapavog?

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Evo izmeni ga Stanković nakon 30 minuta.

                              Kakav cirkuzant taj Hajdin.

                              Comment


                              • Milunovic, Ivanic, Tomane nista bolji.
                                Nije mi jasno dokle ce se kupovati odbrambeni igraci koji sluze za bunker, palac, autobus?
                                Kada ce shvatiti da od odbrane kreće napad, da halfovi i bekovi imaju najvise dodira sa loptom i da oni organizuju 90%napada? E to nama cine Rodic, Milunovic, Hajdin, Gobeljic sa veznim igracima koji su prespori plus su na vi sa loptom.
                                Najzalosnije je da sve to organizuju, rade i vode ljudi koji su bili vrhunski igraci(sigurno je da znaju sta je fudbal i kako se postavlja igra) , ali ocigledno da ovako mora biti.

                                Comment

                                Working...
                                X