Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l' bese da onaj Lukovic moze igrati krilo? Lik izgleda kao da ima 30, a ne 20 godina.

    Desni bek sada treba da se razjasni. Imamo tu Lukovica i Stojkovica, valjda ce jedan od njih dobiti sansu. Vesovica takodje racunaju kao desnog beka verovatno.

    Brajkulice, nemamo Srnice, eno ti da su trazili papire da idu u Cukaricki.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Grbic ce raskinuti sa Olimpijakosom i potpisati sa vama. Prilicno pouzdano.
      Auuu. Hvala ti Sone ko bratu na ovoj informaciji. Bar me je malo oraspolozila.
      Aj gani necu vise da oftopicim.

      Comment


      • Што се десног бека тиче имам смо једну жељу а то је да Микића више не гледам на тој позицији.

        Comment


        • И што се тиче ових коефицијената, зезнуо сам се сабирају се последњих 5 година, што ништа не мења ствари јер нам је статус у оба случаја приближан као прошле године.

          Comment


          • Ja sam cuo da je Djurdjevic zbog nediscipline "najuren", tj da je igrao mali fudbal iako je bila zabrana, bar je to bio jedan od problema, svejedno mnogo glup potez
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by chofy88 View Post
              Ja sam cuo da je Djurdjevic zbog nediscipline "najuren", tj da je igrao mali fudbal iako je bila zabrana, bar je to bio jedan od problema, svejedno mnogo glup potez
              Wow, oterasmo igraca na kojem smo mogli da zaradimo koji milion zato sto je kontra naredbi debelog igrao mali fudbal, strasnoca. Nema to veze sto je u toj generaciji trebalo da se gura Mihajlovic koji je losiji igrac ali je sin jednog od buljuka nekadasnjih zasluznih igraca koji zapravo nikada nista nisu uradili za klub, ali su krckali svoje pare zaradjene u inostranstvo na ruckove lezilebovica iz omladinske skole. Potpuno nebitna cinjenica.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Nebojsa to se najstrozije kaznjava,nisi svjestan koliko to klubovi mrze...mali fudbal je strogo zabranjen igracima pod ugovorom koje klubovi placaju i za ciju sigurnost i zdravlje odgovaraju i imaju korist u krajnjoj liniji
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Nebojsa to se najstrozije kaznjava,nisi svjestan koliko to klubovi mrze...mali fudbal je strogo zabranjen igracima pod ugovorom koje klubovi placaju i za ciju sigurnost i zdravlje odgovaraju i imaju korist u krajnjoj liniji
                  Nesto se ne secam da je iko izbacen iz kluba zbog toga. Razumem ja to, ali ovde su bili i drugi faktori u igri, veruj mi. U ovom konkretnom slucaju. Ne znas ti koji su rabojnici kod nas na celu Omladinske skole, tacno zelim da se to rasformira, nisu izbacili nikoga vec skoro deceniju.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ja dosta pouzdano znam, jer je decko moje godiste, ai do skoro sam se bavio fudbalom, igrao sam istu ligu kao on.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Nesto se ne secam da je iko izbacen iz kluba zbog toga. Razumem ja to, ali ovde su bili i drugi faktori u igri, veruj mi. U ovom konkretnom slucaju. Ne znas ti koji su rabojnici kod nas na celu Omladinske skole, tacno zelim da se to rasformira, nisu izbacili nikoga vec skoro deceniju.
                      Igraci su znali biti drasticno kaznjeni u ovim velikim klubovima,najcesce novcano i prebacivanjem u svoje rezervne ekipe sto je za njih najgora kazna.Ne ulazim stvarno u vasu situaciju jer je znas bolje od mene naravno,ali ti kazem s tim se nikako nije zajebavati.Ako su ga jos koji put opominjali,a on nastavio na svoju ruku onda su sankcije morale biti,tako je svugdje u svijetu pa i kod nas,barem to
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Сеница (Словачка), Пијаст (Пољска), Хакен (Шведска), Хибернијан (Шкотска), Локомотива Загреб (Хрватска) Стромсгодсет (Норвешка), Хонка (Финска), Олимпија (Словенија), Сент Џонстон (Шкотска), Дила Гори (Грузија), Широки Бријег (БИХ), Тренчин (Словачка), Ход (Норвешка), Берое (Бугарска) и Дери сити (Ирска).
                        Premocne ekipe su nam eventualni rivali u drugoj rundi..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Brajkulice, nemamo Srnice, eno ti da su trazili papire da idu u Cukaricki.
                          Ау Боже куда иде овај свет и они дигли нешто нос, сви бре дигли нос....нек иду ако већ желе а у п.м.

                          Comment


                          • http://www.mozzartsport.com/vesti/dn...pojeli-stranci

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Premocne ekipe su nam eventualni rivali u drugoj rundi..
                              Da izvucemo Dzonstona , da se sprdamo

                              Comment


                              • "Mi moramo da reformišemo skauting službu. Samo na taj način možemo da oživimo ovaj sistem", rekao je jednom prilikom Čović.

                                31 igrač, samo sa 2 finansijski profitirali (Adi i Molina)... Mogu da se dodaju i Garido i Dauda. Od ovg drugog pa i očekujemo neku zaradu, možda... Velika šteta za Oumarua i Klea.

                                €12m minus.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X