Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ja cu ovog Jankovica stvarno presresti na ulici. Pa koliki debil moras biti da ne povedes na pripreme Simica, naseg najtalentovanijeg mladog igraca, majku li ti nenormalnu francusku.
    Мсм да је ту неко цимање око уговора, на лето му исти излази, али опет да се ја питам повео би човека и да му неки леп уговор на 5 година јер е мали добар, плус бих га намерно гурао да игра у овој још једној пропалој сезони, тао би навукао искуство на себе, а и у мечевима без притиска би имао прилику да покаже шта зна или шта не зна.

    Comment


    • Asamoah i Babalj isto ne idu, to mi je onako, iznenadjenje.

      Debil neotesani, ne povesti najboljeg mladog igraca je ludilo..pu!
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Za njih dvojicu nit mi zao mit mislim da je nezasluzeno. Videlo se da ne mogu da doprinesu, bar ne konstantno sa klupe.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • U tom slucaju, neka nam Ogi bude back-up Ogiju.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Precenjejes Ozegovica jako. Gde god da je igrao na pozajmicama je bio los. Nije za seniorski fudbal prosto, jbg.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Precenjejes Ozegovica jako. Gde god da je igrao na pozajmicama je bio los. Nije za seniorski fudbal prosto, jbg.
              Ozegovic je od generacije 94, u svim kategorijama bio najjaci napadac.


              Te pozajmice mene savrseno ne interesuju jer je bio u krs timovima. Evo primer Banat, koji je krs raspali, brani se sa deset igraca i kako tu da Ozegovic nesto uradi? Na prijateljskim utakmicama u kojima je igrao za nas, ostavio je sasvim dobar utisak, pogotovo kada je Oly-u uvalio gol.

              Ja verujem da bi on kod nas bio odlican, e sada, da li ce biti, to cemo ako Bog da da vidimo.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Upravo o tome pricam, dominirao je sa svojom generacijom, u seniorskom fudbalu nema sta da trazi. To sam cuo od ljudi koji mnogo bolje znaju fudbal od mene.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ja tim pricama ne verujem dok ga ne vidim kako ne uspeva kod nas.

                  Nerviraju me te predrasude, kao da su ljudi pokupili svu pamet ovoga sveta. Nije ni cudo sto ide svaki talenat iz naseg fudbala, pogotovo od nas beze svi. I ja bi, kada vidis kakve trube igraju, a nasi mladi igraci ne mogu da igraju. Nisu ni ovi titulu uzeli, a da ne govorim o tome kako imaju luzerski da ne kazem seljacki mentalitet. Zato bih uvek stavio nekoga ko zna u stvari sta je Zvezda i ko je kod nas duze vremena. Jedno je biti u Zvezdi drugo u Radnickom i kompaniji, a mi tih polovnjaka previse imamo..Mozemo Sone do sutra ovako, ja verujem u Ogija, ti ne moras, na kraju cu ako Bog da da ti se smejem.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Nece verovanje ni u koga ista promeniti, to je osnovna ljudska zabluda. Stvar je objektivnog kvaliteta. A mi smo sami krivi sto smo sjebali svoju skolu is koje ne dobijamo kvalitet. Losi treneri, veze... Zato se hvatamo i za nesto sto najmanje lici na talenat.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Asamoah i Babalj isto ne idu, to mi je onako, iznenadjenje.

                      Debil neotesani, ne povesti najboljeg mladog igraca je ludilo..pu!
                      Они ће у неки клуб из Босне, читао сам то на нету, мсм то да је Звезда договорила са неким Босанцима да им позајми нападача, један од њих двојице 100 посто иде на позајмицу, а други ће вероватно видети капију).

                      Што се тиче Ожеговића гледао сам га на овој манифестацији за младе играче код нас што је била, ништа посебно, само што је јачи од вршњака физички, сад када је ушао у сениорску конкуренцију не може тако да игра јер га једу ови матори штопери, а није нешто претерано брз, плус није као нпр Мудрински да има тај осећај за гол и јбг. Ја се ту не надам нешто посебно, наравно волео бих да грешим.
                      Да је Звезда паметна да појури клинца, мсм да се Ракић презива нисам сигуран, који игра тамо у Немачкој за млађу селекцију неку, покидао је у нашем дресу, једини прави играч.
                      Или Деспотовића да појури и он дечко кида.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Што се тиче Ожеговића гледао сам га на овој манифестацији за младе играче код нас што је била, ништа посебно, само што је јачи од вршњака физички, сад када је ушао у сениорску конкуренцију не може тако да игра јер га једу ови матори штопери, а није нешто претерано брз, плус није као нпр Мудрински да има тај осећај за гол и јбг. Ја се ту не надам нешто посебно, наравно волео бих да грешим.
                        Gotovo od reci do reci sto mi je rekao drugar koji ide na trenersku.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Asamoah ce verovatno u Borac, a Babalj, pa ne znam sta ce sa njim biti..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Бабаљу смо требали више простора да дамо, очекивали смо да се човек докаже а човек одиграо 105 минута и дао 1 гол. Еј, па то је мало више од једне целе утакмице.
                            Сад да ме неко пита шта мислим о њему, какав је играч, ја не бих могао да му одговорим на то питање, па скоро да човека нисам ни гледао.

                            Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Gotovo od reci do reci sto mi je rekao drugar koji ide na trenersku.
                            Шоне не волим ја много статистику, добра је ствар, зна да помогне али зна да лаже, ја то лепо погледам па како проценим.
                            Неко може за оног пања Микића да извуче неку лудачку статистику, а ја ти гаратнујем да прођем припреме са Звездом, само једне добре, да ћу одиграти боље од њега, он је човек нижеразредни играч за наш фудбал, ко га је гурнуо у Звезду свака му част, смео је човек, ја не бих смео тако да се брукам па да ми је тачно Микић син.
                            Last edited by Brajkula; 12-01-13, 14:47.

                            Comment


                            • Ma nije bilo mesta. S obzirom da igramo sa jednim spicem, a da je Mocni Ogi dao na skoro svakoj tekmi gol, nema tu mesta za Babalja. Nesto mi zao, nismo ni videli sta ume decko. Ali realno, opet smo doveli pojacanje koje nije spremno fizicki i kojem treba dosta vremena da dodje do normalne fizicke spreme. To ozbiljan klub ne radi, ali sta je tu je.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Ma nije bilo mesta. S obzirom da igramo sa jednim spicem, a da je Mocni Ogi dao na skoro svakoj tekmi gol, nema tu mesta za Babalja. Nesto mi zao, nismo ni videli sta ume decko. Ali realno, opet smo doveli pojacanje koje nije spremno fizicki i kojem treba dosta vremena da dodje do normalne fizicke spreme. To ozbiljan klub ne radi, ali sta je tu je.
                                А ови остали су па спремни, вуку се по терену ко пребијени керови, далеко је то од спреме

                                Comment

                                Working...
                                X