Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klasicna radnicka klasa sto redovno smrdi po GSP-u.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Na sta lici covek, a jedan od 10 najbogatijih ljudi na svetu.



      Da sam Grobar, sprdao bih nas zbog ovih slika dok mi ne nestae glasa. Ovo je presmesno, a od igraca dovodimo isluzenog tridesetogodisnjeg stopera na probu.
      Ja bih vas najvise sprdao za Tonceva i za Kokezu, ali me mrzi

      Comment


      • (Ne)radnicka klasa. Nije skinuo kapu unutra, kakvo nepostovanje.

        Toncev je jedan od najopasnijih ljudi u Srbiji, samo se ti sprdaj.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          (Ne)radnicka klasa. Nije skinuo kapu unutra, kakvo nepostovanje.
          Ko je taj tridesetogodisnji stoper?

          P.S. Vi bar ne dovodite Luku zato sto vam je Eliomar skup

          EDIT: Ma sramota da su nam takvi ljudi u klubovima, zato bih vas sprdao

          Comment


          • http://www.redstarbelgrade.info/fudb...-na-probi.html

            Бранио је боје многих прволигашких и друголигашких клубова: Обилића, Рада, Радничког из Крагујевца, Хајдука са Лиона, а 2006. је имао краткотрајну епизоду и у грчкој Калитеи. По повратку из Грчке имао је неколико прволигашких сезона за собом - по годину дана бранио је боје Напретка, Војводине и ОФК Београда, да би претходне две сезоне наступао за нишки Раднички и Колубару.
            Smejem se a plakao bih. Mi para nemamo ni za sta.

            A za Ivicu se slazem. Moj cale ga zna.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • De to je neki vic, pa necemo da se sramotimo valjda..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ima da uveseljava ekipu harmonikom...

                Moramo biti strpljivi...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Moguce da je doveden zbog pozicionih vezbi jer nemamo dovoljno stopera, ali sumnjam da je Jankovic tako metodican.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ma ajde, neka vrati Lukovica, covek izgleda kao da ima 30 godina, a ne 18. Moze na beka i na stopera i mirni smo, ne neke harmonikase da dovodimo.

                    Inace, hoce Borac BL da uzme Ozegovica. Mislim realno, mi ne znamo izgleda ni igraca da posaljemo na pozajmicu. Ne mozes slati igraca u truba ekipu koja se 90% vremena brani, da bi kasnije rekao Ozegovic nije nista uradio. Ne moze on sa centra uzeti loptu i preci pet igraca i da utrpa gol. Ne pricam sada o Borcu, jer ne znam kakav tim imaju i kako igraju, ali mi je besmisleno slati Ozegovica u Bosnu. Sta ce tamo jbt..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Lukovic je desno krilo, prinudno bek i sigurno ne moze da radi sa stoperima. Mi bas ne znamo da odaberemo gde da saljemo na pozajmicu, da li se i jedan igrac od one generacije `84 smisleno vratio sa pozajmice sa iskustvom da moze da zaigra za prvi tim bez problema? Umesto toga smo unistavali neke talentovane i krstene igrace menjajuci im tim svakih cetiri meseca ili smo ih slali u Sopot. Bolje da su igrali sa prvotimcima po cenu rezultata.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ozegovic ako ode u Borac, mi mozemo slobodno njega da se odreknemo, jer od njega nema leba u tom slucaju, a vazi za jednog od vecih talenata kod nas. Onaj Jovic kazu da je monstrum, ali nije on ni bitan sada. Mrtvi Mikic se drzi, a Zule ide u Banat. Mislim, ta deca nikada nece postati igraci ako mu ne pruzis sansu i ja prosto ne mogu da verujem da mali Zule moze biti losiji od Mikica, za kojeg je puz definicija brzine.

                        Kakve mrtvace u ekipi imamo, neverovatno mi je da niko od nasih mladih igraca ne moze da igra pored njih.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • U Mikica je ulozeno dosta para (neopravdano ali opet). Moramo da ga prodamo da bismo bar deo vratili.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Pa vidis da ga rodjena keva nece uzeti. Istice mu ugovor, jedini nacin da ga neko kupi je ako tom, ko god da je, Covic kucu kupi u LA-u. Jedini kapiten u istoriji naseg tima kojeg ne mozemo da prodamo. Prodali smo cak i Psiholjuba.

                            Nema od njegove prodaje nista, bolje da nam igra Zule, a ovog da izvinete odjebati.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Uvek ima sanse, uzdamo se u povremeno nepismene Kineze nase Okuke tamo.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ja cu ovog Jankovica stvarno presresti na ulici. Pa koliki debil moras biti da ne povedes na pripreme Simica, naseg najtalentovanijeg mladog igraca, majku li ti nenormalnu francusku.

                                Edit: Tek sad sam nasao tekst da mali zadrzava nesto oko ugovora. Mislim OK, ali je morao da bude na spisku.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X