Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto dzabe da came tamo , kada su vec Zvezdasi

    Edit:

    IBV porazen od fenjerasa u Islandskoj ligi. Verovatno ih je iscrpeo put kad su dolazili u BG .
    Last edited by Lord Aleksoni; 22-07-13, 00:38.

    Comment


    • Егзекли.
      Сад видех у журналу изјаву Тончева..

      Comment


      • Nervira me koliko Toncev gura Nigerijca, a izgleda da se doticni ne svidja treneru. Da li su procenti stvarno toliko bitniji od Zvezde?

        I da, hvala svim silama ovog sveta, metiljavi mrdjavi ne dolazi.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Toncev kraljina, mi u dugovima a on se razbacuje . Samo neka donosi pare, i dovodi igrace.

          Originally posted by NebojsaNS View Post
          I da, hvala svim silama ovog sveta, metiljavi mrdjavi ne dolazi.
          Ima li neke sanse da Pantela onda dodje ?
          Last edited by Lord Aleksoni; 22-07-13, 00:43.

          Comment


          • Nije to nikako dobro, da mafijas dovodi igraca za procenat koji nikada nije igrao u Evropi da bude stub odbrane. Shvatate li sta prizivate? Slavisa je jasno i otvoreno rekao da nam treba jedan iskusni stoper, sa cime se ja potpuno slazem. Kome ce se prisivati krivica ako se isti ne dovede a mi primimo buljuk glupih golova? Treneru? Naravno.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ma ovaj je mnogo mutan. Mi ne mozemo da dovedemo nekog igraca do 500.000 a on kaze da milion nije skupo .

              Comment


              • Значи ништа од Мрђослава?
                Изгледа Терлици иде у Пескару.

                По мени је Нигеријац сасвим добар играч, колико сам могао да га видим на Купу Конфедерација.
                Ако се не свиђа тренеру, подржавам.
                Тренер 'оће Луковића, није ни он блесав.

                Вероватно од продаје Миливојевића ће се доводити појачања.
                Тако ја контам, можда грешим.
                Мислим да нама иде нешто преко 2милиона од овог трансфера.

                Comment


                • Nema sta da ti bude mutno. Covek radi sa mafijom kao pridruzeni clan, platice se obestecenje da bi se oprale pare a onda ce se od dalje prodaje uzeti ogroman procenat i tako verovatno zaraditi. Platu ce naravno isplacivati i klub i tako ekonomski gledano biti u minusu. Mene je licno sramota da taj covek sedi u nasoj upravi. Bilo bi me sramota da je na stadionu i gleda utakmicu a kamoli nesto vise. Da je ovo normalna zemlja on bi vec bio u bukagijama, a ne pricao o kamionima, avionima i milionima.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by DelijaHool View Post
                    Значи ништа од Мрђослава?
                    Изгледа Терлици иде у Пескару.

                    По мени је Нигеријац сасвим добар играч, колико сам могао да га видим на Купу Конфедерација.
                    Ако се не свиђа тренеру, подржавам.
                    Тренер 'оће Луковића, није ни он блесав.

                    Вероватно од продаје Миливојевића ће се доводити појачања.
                    Тако ја контам, можда грешим.
                    Мислим да нама иде нешто преко 2милиона од овог трансфера.
                    Tako sada izgleda, mrdjavi je rezervna varijanta ako ide Dauda, nadajmo se da od toga nema nista.

                    Terlici je bio prva i glavna zelja Slavise, naravno da je Lukovic potpuno nerealan i standardno sizofrena prica. Kod Nigerijca je meni kvalitet manja briga nego cela konstrukcija sa kojom on dolazi.

                    Od Lukinog transfera ce se isplatiti igraci i dugovi, nismo bas u poziciji da se rasipamo.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Tako sada izgleda, mrdjavi je rezervna varijanta ako ide Dauda, nadajmo se da od toga nema nista.

                      Terlici je bio prva i glavna zelja Slavise, naravno da je Lukovic potpuno nerealan i standardno sizofrena prica. Kod Nigerijca je meni kvalitet manja briga nego cela konstrukcija sa kojom on dolazi.

                      Od Lukinog transfera ce se isplatiti igraci i dugovi, nismo bas u poziciji da se rasipamo.
                      Велики је ризик продати Дауду сада кад је сезона почела, а доводити Мрђу који је склон повредама.
                      Тако да то вероватно отпада..бар се надам.

                      Очигледно нисам упућен као ти што се тиче дешавања унутар клуба.
                      Баш ме занима ако је већ Терлици на повратку у Пескару, Луковић нереалан, а колико сам сконтао по теби постоје неке мутње радње у вези Нигеријца?
                      Питам се ко је тај искусни штопер онда?

                      Comment


                      • Ne razmisljaju oni o iskusnom stoperu, to i jeste najveci problem. Svi koji se bacaju na sto su mladji.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Онда смо јеба.. јежа у леђа!

                          Comment


                          • Гледам сад Тотал Сокер, гост Лане Јовановић.
                            Каже да су шансе да се врати у српски фудбал минималне.

                            Оде Лане код Антаре..
                            Не знам ни што сам мислио да ће бити нешто, кад Пантела са 35 година каже да је нереално да дође сада.

                            Comment


                            • Lane rekao Belgijancima danas da je pdbio 5 miliona od Kineza. Nije to jos gotovo, sta ste ocekivali, da na kanalizaciji kaze da potpisuje za Zvezdu? Bukvalno ponavlja ono sto je rekao ranije medijima.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Lane rekao Belgijancima danas da je pdbio 5 miliona od Kineza. Nije to jos gotovo, sta ste ocekivali, da na kanalizaciji kaze da potpisuje za Zvezdu? Bukvalno ponavlja ono sto je rekao ranije medijima.
                                Па баш сам хтео да кажем да само понавља то што је раније говорио.
                                Не очекујем наравно да каже да потписује, ал' не мора баш тако минимално па минимално.

                                Comment

                                Working...
                                X