Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesu li oni dosli ili tek treba da dodju/potpisu?
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Брате, ја кад сам гледао видео од Пађека и Мезенге када су долазили мислио сам шта ови има сами да играју...кад оно, просек. До душе Пашека је сјебала повреда, али и оно кад је улазио код Робија на кашичицу тотално ми је деловало незаинтересовано.
      Мезенга, просек нападач, мсм чим странц дође код нас у лигу и не да 10 голова за полусезону као што су то радили Клео и Тејго нпр. одмах капија, јер су реално ти играчи који долазе код нас препралени само због тога што су странци, јебо ти то....ове док не видим не дајем коментар, може да се убоде, али искрено тешко, јер да су класа већ неко би их покупио.
      Ау које је мени ово разочарање, кад су помињали те Афричке играче који су наводно добри помислио сам да се ради о неким познатим именима, ја сам за ове први пут чуо и сад да ме питаш како се зову, не бих знао да поновим шта сам прочитао.

      Comment


      • meni je bio dovoljan jedan Mezengin gol da vidim kakav je igrac.Ono ne moze svako.Sto vise nije igrao ne znam,ali znam da je za 3 klase bolji od Kaludjerovica
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Pa nemojte kritikovati jer ih niste videli uopste. Stojadinovic ume da ubode sa strancima, sve sto je on doveo u nasu ligu i valja jedino..Diara je dosao za 75.000 u komsiluk pa eto sta je bilo. To sto nije poznat nema nikakve veze. Pacheco je bio za nase uslove odlican igrac, samo eto, covek nogu polomio. Mezenga nije ni igrao jbg..Gueye i Isah kada su dosli nisu bili poznati, pa su kod nas bili dobri, a recimo Parker, koji nam je bio poznat, problematican totalno i nista nije uradio.

          Ako su reprezentativci, a nista ne znaju, onda jbg, ima i gorih od nase reprezentacije. Ovaj stoper i da se trudi maksimalno, tesko da moze zaebe ono sto je zabeao Maksimovic ove polusezone.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Dacha View Post
            meni je bio dovoljan jedan Mezengin gol da vidim kakav je igrac.Ono ne moze svako.Sto vise nije igrao ne znam,ali znam da je za 3 klase bolji od Kaludjerovica
            Па ја ћу ти рећи, зато што једну лопту није могао да задржи, зато што ниједан дуел није могао да добије, зато што снаге има за 30 минута као неки рекреативац, али да су он и Калуђер ту негде јесу, само што је Калуђеровић спремнији од њега три пута.
            Он је играч за испред зграде, добар техничар сви би га бирали за екипу.

            Comment


            • Видећемо кад дођу, рекох док их не видим не дајем коментар, може да се убоде али тешко...

              Comment


              • Nemamo mi para za igrace cija imane znamo, ovo je lov u mutnom pa sa srecom.

                Brajkula, nemoj mi molim te reci da je ofsajderovic bolji igrac od jedno vreme najtalentovanijeg igraca Brazila. I nije tacno, Mezenga ja imao problem sa kurcoboljom ali je bio veoma jak na lopti i gubio je mnogo redje nego nasi susteri. Ne znam koliko puta da ponovim, NASI IGRACI SU POTPUNO NEPISMENI. Sto vise stranaca to bolje.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • @Brajkula, Paseko je brutalan igrac, samo nasi idioti odredili da prvu pripremnu igramo sa koljacima. Gledao sam Paseka kada je usao tj kada je igrao protiv Olimpijakosa jest prijateljska, ali vidi se da covek zna sa loptom. A to sto smo ga oterali zbog Robija smo sami krivi, kapiram da nije bio osakacen da bi se sprdao sa ovom nasom jadnom i bednom ligom a za pomenutu bracu tek cemo da vidimo..

                  pa uboli smo realno sa Adijem koji dok je hteo da igra kidao. Evandro do povrede bio isto tako dobar... aj da vidimo velikog Stojadina sada...
                  Last edited by l1m4r; 27-12-12, 22:32.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Шоне, дај бре Мезенга кад год је примао лопту а да му је играч на леђима падао је, неописиво ме је нервирао, очекивао сам доста од њега и шта нам је дао, ћорак тоталан, а у осталом и у Турцима је сад докурчио - на 15 мечева дао је свега 2 гола, и његов тим је убедљиво последњи са гол разликом од 11 26.
                    Исто и Калуђер у Расингу 14 мечева 3 гола, ма не зна се ко је гори од њих двојице, ако ћемо искрено и терај такве играче што даље од Звезде.

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      pa uboli smo realno sa Adijem koji dok je hteo da igra kidao. Evandro do povrede bio isto tako dobar... aj da vidimo velikog Stojadina sada...
                      Ја сам за Ли Адија знао и пре него што је прешао у Звезду.
                      А за Пашека сам рекао, ко зна како би било да није повреде, а кад се опоравио и улазио био је тотално незаинтересован, не могу да се сетим која је текма у питању била, домаће првенство, човека тотално болео к за све, поглед у празно, кулирање ситуације тотално...срећа па смо те газили са три, четири разлике.

                      Comment


                      • Nema para, nema srece. Jbg.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • da ga jebem bas. Dovedemo dobrog igraca i useremo ga sa njim. Sto kaze moj imenjak: "Nemamo mi para za igrace cija imane znamo, ovo je lov u mutnom pa sa srecom."
                          Ali aj da videmo sta mogu Covic i mag da urade.. I kakve igrace mogu da dovedu..
                          Radije bih gledao nase klince pa makar se kidali i za 6to mesto. Nego neke pojedince...
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ја сам за Ли Адија знао и пре него што је прешао у Звезду.
                            А за Пашека сам рекао, ко зна како би било да није повреде, а кад се опоравио и улазио био је тотално незаинтересован, не могу да се сетим која је текма у питању била, домаће првенство, човека тотално болео к за све, поглед у празно, кулирање ситуације тотално...срећа па смо те газили са три, четири разлике.
                            Verovatno mislis na mec sa Borcem na Marakani..

                            Stranci koji su dolazili kiod nas, a bili su poznati su u vecini slucajeva bili promasaji, da ne kazem svi. Znali smo da ubodemo sa strancima dok smo imali sposobnu upravu, npr. Castillo, koji je dosao do Everton-a i Wolves-a. Stojadinovic nije truba menadzer, valjda cemo sa jednim ubosti, a posto se para nema, dobro je da dodje jedan kvalitetan a da drugi budu solidni..kako god pogledas, nemamo ni klupu, kada nam se neko povredi iz prve postave, nema ko da udje..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Mi ako budemo 6. mozemo katanac sami da stavimo, bezbolnije je. Jedino sto nas sada moze da spasi jeste tri uzastopna igranja u grupnoj fazi u Evropi, bar jednom u Ligi sampiona, uz pametne prodaje igraca. I tada nije garantovano bilo sta.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Wade sad me podseti na drvece koje je proslo kroz nas, Suzuki, Edgar, Bronovicki, Dzef Silva, Devic(ako se ne varam) i jos mnogoo ostalih .

                                ps: Se seca neko Lukasa? koga je Piksi doveo?
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X