Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ма поента је само да лопта пређе преко линије, ако не пређе није гол.

    Comment


    • Dobro tebi je pesma, ja pricam za period od kada sam u Beogradu. Prevelika zrtva bi bila sa moje strane da sam stalno dolazio iz Kraljeva Francusku sam morao da ispostujem maksimalno...kako je brat Bane zakucao precku i kad se cuo onaj zvuk udarca u preju, mogao sam nekog za vrat da ugrizem.

      Poenta price je da idemo glavom kroz zid i da pratimo Zvezdu, Partizan i repku. Uprava je nevidljiva, samo dres. I naravno da smo zbog toga ludi, eto stavili smo tacku.

      @ Brajkula se oklapio po glavi, ne zna gde tera njemu je lepo pa lepo
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • И кад удари у пречку није гол.

        Comment


        • Ides da gledas nacionalistu onog i ekipu a ne ides na JNA. E moj Ljubo...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Ides da gledas nacionalistu onog i ekipu a ne ides na JNA. E moj Ljubo...
            Kazem ti od kad idem na tekme. Na Partizan nemam s' kim. Na repku imam

            Isao sam ja pre dosta na Partizanove tekme, cak i na gostovanja. Jednostavno svi ortaci koji navijaju za FKP su prestali da prate.

            Ajd' sad prebaci ovo negde mali

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Kazem ti od kad idem na tekme. Na Partizan nemam s' kim. Na repku imam

              Isao sam ja pre dosta na Partizanove tekme, cak i u gostovanja. Jednostavno svi ortaci koji navijaju za FKP su prestali da prate.

              Ajd' sad prebaci ovo negde mali
              Prebaci ti, uradi nesto jednom na forumu. Mene to vise ne interesuje.

              Ne bi otisao reprezentaciju da gledam pa da Rasa Babic ode iz Partizana. Posebno ne ovu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Prebaci ti, uradi nesto jednom na forumu. Mene to vise ne interesuje.

                Ne bi otisao reprezentaciju da gledam pa da Rasa Babic ode iz Partizana. Posebno ne ovu.
                Jbg, dobro se zapijemo pre i posle utakmice

                Comment


                • sreca sto se ne spamuje ovaj nas kutak odje;)
                  Koliko god izlizana prica bila za Ninkovica,ja jedva cekam ljeto i da ga konacno vidim u nasem dresu


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    sreca sto se ne spamuje ovaj nas kutak odje;)
                    Pa dobro bilo je vezano za gledanje Zvezde i za srpski fudbal generalno, nije nista zlonamerno bilo.

                    - Posle svega ne bi se uopste iznenadio da Ninkovic ni na leto ne dodje. Moze serija da se snima o njegovom dolasku.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • http://www.sportal.rs/news.php?news=89870

                      Comment


                      • http://www.mozzartsport.com/vesti/pe...pragu-marakane

                        Ovaj peruanski Walcott bi nam legao kao budali samar. Uz njega bi Mudrinski 30 golova dao.

                        Crnja na mestu veznog, to nam treba, da jede malu decu u ovoj nasoj coban ligi i jedan stoper crnac..uh, uh, mocni Stojadinovic.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ау Боже ко су ова браћа...

                          Comment


                          • Zipa ovog crnca sto ga uporedjuju sa Toure-om.

                            Kakva sila od igraca, a nije klasicni zadnji vezni, zna nesto i sa loptom. A, ovaj stoper po klipovima ume i gol da utrpa. Svidja mi se ovaj ofanzivni vezni, mlad i dobar dribler, kojeg nemamo od Boska Jankovica.. Ne deluje kao naivan igrac, samo da se pokazu dobro kod nas, ako dodju naravno.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ho Boze, to su sve klipovi i price sa interneta. Hteo sam jednom da napravim klip o Gumi, da vidite kako je moguce nekoga naduvati. Dok ne dodje i ne odigra nekoliko meceva uopste se ne vozdizem.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Pa kazem, cekam da se pokazu kod nas. Igraju svi za reprezentacije, Kamerun i Peru koliko ja znam nisu slabi, tako da ono, nesto moraju znati jbt..Sada, koliko je to, treba da vidimo. Nadam se naravno najboljem.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X