Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma znam da niko nece odgovarati, ali mi je neverovatno da tolike pare potrosi a da ne uzme titulu ni jednom. Liga je takva kakva je, a ti igraci koji su dovedeni su svi jako sumnjivi. Pa Zonpi je bio najblizi tituli, a imao je realno najslabiji tim u odnosu na ove ostale ekipe koje je vodio Robi i koji sada vodi Jankosan. Zonpi u ekipi imao Lekica, Perovica, Lazetica i Ninkova od igraca koji znaju da sutnu na gol i umalo nije usao u LE i uzeo titulu. Coki je otvoreno popljuvao transfer Milivojevica..Nerealno je da smo nekoga drugoga kupili za 700.000.

    Verujem da ce nas brat Coki izvuci iz ovoga, jer ako on ne moze, tesko da iko drugi moze..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • @Brajkula

      Evandro nas je u odredjenim periodima sam vukao, bio je i asistent i strelac i vracao se nazad uzimao loptu, pravio je razliku na terenu. Bez njega smo bili potpuno bezidejni, mozda je najbolji pokazatelj onaj derbi gde se povredio i nasa igra pre i posle tog momenta. Znam da ne mirises strance, ali ovo je jedan od retkih koji je stvarno kvalitetniji nego bilo koji domaci igrac, mladji ili stariji.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Е до те повреде је нешто и играо, после тога ништа, баш ништа.
        Па ти Бразилци су нас клали сваки дерби, док мали Лазовић није укапирао да од њега зависи - Борха је машио у купу кад смо испали по три зицера на мечу, а Евендро је промашио пре тога пенал!
        То је најјача текма у лиги ту се све види, а Борха и Евандро су сваки дерби били сиви. Мсм јебо ти кад он да гол Кули, па Кулу би добили и да није њега, реши сиџо ти дерби, реши у Европи па ћемо лако. И што се ове године Европе тиче - Евандро ништа, ама баш ништа дакле имамо таквог и није било потребно плаћати га толико.

        Comment


        • http://www.mozzartsport.com/vesti/st...znoamerikanaca

          Vezni neka bude brat Toró, a stoper nije bitan...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            http://www.mozzartsport.com/vesti/st...znoamerikanaca

            Vezni neka bude brat Toró, a stoper nije bitan...
            Stoperi mogu da budu Jovanovic i Spajic

            Comment


            • http://www.mozzartsport.com/vesti/co...pi-zbog-zvezde
              http://www.zurnal.rs/2012/12/26/covi...upi/index.html
              nedaj se COKI
              Last edited by duka79; 26-12-12, 21:11.

              Comment


              • па како, браћа Италијани нису глупи
                Putopisac iz Italije: "Marakanu" treba doživeti, u Humskoj nema ništa osim šarenih stolica
                Last edited by Brajkula; 26-12-12, 21:44.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  па како, браћа Италијани нису глупи
                  Putopisac iz Italije: "Marakanu" treba doživeti, u Humskoj nema ništa osim šarenih stolica

                  Comment


                  • Nisam citao tekst, ali slazem se sa naslovom, bedno nam izgleda stadion. Ali ne mogu da ocutim...

                    Vi ljudi (kao i mi) imate mnogo vece probleme i mnogo bitnije stvari o kojima treba da se razmislja. Nije mi jasno kako se vi normalni likovi i dalje lozite na ta navijacka sranja. Kada vidite ko su vam potpredsednici treba da se postidite. Isto kao sto se i ja stidim zbog ljudi koji su na celu kluba za koji navijam.

                    Nas fudbal je umro odavno, ali smo mi budale sto ga i dalje pratimo.

                    Comment


                    • Љубо искулирај се одмори, ја навијам за куб не за људе у њему, тако да читам текст и сладим се

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Љубо искулирај се одмори, ја навијам за куб не за људе у њему, тако да читам текст и сладим се
                        Kul sam ja skroz, ali sam tuzan zbog svega sto nam rade.

                        I zaista me nerviraju ovakvi tekstovi koji sluze da bi zamaskirali prave probleme. Ej, nama su kao juce, prekjuce neki evropski i svetski velikani cestitali praznike ili sta vec

                        Comment


                        • Гледај сад кад доведемо те Африканце иду као газеле, има да јашемо целу лигу

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Гледај сад кад доведемо те Африканце иду као газеле, има да јашемо целу лигу
                            Ova diskusija bi bila postena da sam i ja nesto popio. Ovako nema poente

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Nas fudbal je umro odavno, ali smo mi budale sto ga i dalje pratimo.
                              U krvi nam je, nek smo prokleti Evo i ja sve vidim i znam ali ne mogu a da ne odem na Marakanu majke mi...Nisam neki fanatik ali ne propustam domacu, nekako me ispunjava to sednem na istok i uzivam gledajuci klub koji volis od kad si otvorio oci valjda preslo sa cala. Zabole me i ko je u upravi i zabole me sto se igra raspada i one menadzerske diskusije. Sve to pratimo bez mozga samo te srce tera <3

                              Evo i za repku... Ramadanijeva selekcija i rekao sam da nema sansi da odem na stadion ali moram protiv Hrvatske. To je nesto sto se ne propusta bez obzira na sve negativne cinjenice koje okruzuju reprezentaciju i srpski fudbal generalno.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Nemoj samo o repki da krenemo... Od 2000. godine ne znam dal' sam propustio dve tekme u Beogradu. I dalje cu da idem, ali ne vidim poentu.

                                Kakvi smo mi kraljevi

                                Comment

                                Working...
                                X