Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato sto postoji potencijal, pre svega marketinski i infrastruturni, ako se pravilno bude radilo.

    Ja nikoga nisam cuo da je nezadovoljan, a druzim se sa mnogo Zvezdasa, iskrenih. Svi smo mi svesni da ovi nisu sveci, Dzaja included, ali mogu od ovoga da naprave nesto, sada kojim metodima i sredstvima i sa kojom cenom, nije na nama da procenjujemo.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Covek je postavio sistem tamo, igra cesto L.S., ima visoka i redovna primanja, osvaja titule i mislis da ce sve to da srusi da bi dosao u Zvezdu koja je na losem glasu da ne isplacuje plate, da je nestabilan klub i gde se ne zna sta nosi sutra...? Verovatno nije produzio ugovor jer ima rejting i moze solidan evropski klub da vodi. Zvezda jeste veci klub mozda i potencijal od Batea ali dugo vremena treba da ona stane na noge i da se taj potencijal ostvari a sigurno takav trener nema ambiciju da dodje na 5,6 godina u Zvezdu. Po meni klasicna novinarska patka.
      Last edited by asprilja; 05-12-12, 16:49.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Ja iskreno mislim da nasem fudbalu nema spasa. Potencijal su unistili drzava, mafijasi, razni kreteni itd...

        Mada nikad se ne zna, a?

        P.S. Ne pricam ja ovde o potencijalnom dolasku tog trenera u Zvezdu. I veca imena su dolazila u nase klubove, ali su brzo i odlazila.

        Niko ne zeli da se valja u ovom blatu.

        Comment


        • Bilo koja pojava koja moze da natera 60 000 ljudi da plati da se pojavi na jednom mestu ima potencijal.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Ako ga zelimo, Goncharenko je nas. Ja ipak ocekujem da vidim Rajevca na klupi.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Проћићемо ми на крају као ови Румуни, само полако...
              Samo da prodjemo kao Kluz,na sred Old Traforda da bijemo Mancester,pa posle nek se desi sta se desi
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • Jbt, ako stvarno ostane Jankovic, prvo cu povracati a onda cu ih sve zapaliti. Posle onog smejanja za golove protiv slanine, ne zasluzuje da prodje pored Marakane bez porcije dobrih batina. Cemu ziherastvo, cemu? Da li stvarno neko misli da Zvezda bez rizika moze da se iscupa iz ove septicke jame?
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Sve se kanim da napisem da me je uhvatila frka da ostaje Jankovic, od posta (mislim da je bio tvoj Nebojsa, a mrzi me da trazim ) kada je napisano da Covke cuti dok ne istrese nesto. Ako ovaj ostane, ne znam...

                  Comment


                  • Sada bih rekao neke stvari, ali onda bih morao sam sebe da banujem. Jako sam razocaran u Dzajica, trebali smo da ga pustimo da bude predsednik FSS a da se u Zvezdi krene sa drugim nacinom razmisljanja sa Radujkom ili tako nekim biznismenom na celu. Ovako, ponovo sivilo srpskog fudbala, dva za dva, kupljeni mecevi i titule. Rukovodstva i jednog i drugog kluba se koce da slucajno ne budu jaci od rivala. Tuga. Bata Djora ako postoji pakao, postace gazda istog, Lucifer je amater za njega.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • e da svi ovako razmisljaju bilo bi mnogo bolje
                      http://www.mozzartsport.com/vesti/ba...kiriju-i-hranu

                      Comment


                      • Originally posted by duka79 View Post
                        e da svi ovako razmisljaju bilo bi mnogo bolje
                        http://www.mozzartsport.com/vesti/ba...kiriju-i-hranu
                        Ne bi bilo bolje, ovo je njihov posao i za njega treba da budu placeni. Samo sto su neki pobrkali loncice pa msle da ce dobiti patu ako ne rade nista.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...lozi-kandidata

                          Koliko me je uhvatila neka euforija na pocetku svega, ovo sve manje deluje kao bilo sta iole dobro...

                          Comment


                          • Sale ostaje, tako je bre, moci cemo da gledamo treninge uzivo preko Skype-a
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • ljudi ja ipak vjerujem u dzajica i ovu ekipu koja je tu...ipak mislim da je dosta veci problem u igracima nego u treneru...mozda je bolje ovako nego da sada bacamo pare i tonemo sve dublje kad isplivamo lako je onda dovesti boljeg trenera

                              Comment


                              • Ostao vam Jankosan , to moze da znaci samo jedno a pritom ne mislim na to da je titula resena
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X