Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na kraju ce prodati i nas navijace. Delije na komad.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Je l' oni nas zajebavaju sa ovim da je za Lazovica stiglo samo 3.5 miliona i da nije prodat?
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ajde nemoj da me zajebavas. Kako da prodamo nekoga ko nije nas igrac? Ako ti se ne svidja Zvezda, nemoj je brate gledati, odmori se..Mozda izbacis mrznju iz sebe prema klubu za koji navijas.
        prodas ga tako sto ga otkupis! sto su ga onda uzimali na pozajmicu pod tim uslovima? pa jedan raspali jovancic je prodat nakon 3 utakmici(na kojim je samo potvrdio da je drvo) za 900k... a borha vredi bar milion(naravno sa sposobnom upravom).. tako da ako se nema para onda su ga trebali otkupiti i odma prodati, ko sto je uradjeno i sa adijem...
        a ovu drugo nije vredno ni komentarisanja

        Comment


        • E ma bole me vise, mafija radi sta hoce, celavi bi i mamu svoju prodao da moze. Gledajte samo kada jednog dana reflektori i semafor nestanu zbog radi likvidnosti kluba.
          Smucilo mi se, i smuci mi se svake godine, uopste ne razumem zasto sam optimista svake godine kada znam da cu se razocarati.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Sta mene briga za Jovancica i za koliko je on prodat. Mi da dajemo na igraca 650.000 za kojeg ne znas koliko mozes da zaradis je smesno. Za te pare nam Rambo moze dovesti boljeg igraca od Borivoja. Pricas o sposobnoj upravi, pa sto se niko od "velikih Zvezdasa" nije usudio da dodje u Zvezdu i da pomogne voljenom klubu? Lukic kakav god da je, jedini se prihvatio posla i ja mu skidam kapu. Od ovih bolje nemamo, a da ti bolji hoce, oni bi vec dosli i pokusali da pomognu Zvezdi...Tako da nemamo o cemu da pricamo.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • O Tosicu ne moze negativno da se sudi samim tim sto ne znamo pozadinu price. Meni samo ide na k***c to sto uprava previse lozi masu sa tim obecanjima, titula sledece godine, Evropa, prolece u evropi... Kostur tima zadrzan, par pojacanja (eventualno ako neko ode od tih para se dovode igraci)... Ne znam meni bi lakse bilo da se cuti i radi, lakse bi mi palo da se nista nije pricalo i da odjednom ode Tosic a ne stalno nova-stara prica. Za stopera Ibrahim Gnanou, FM ne laze Stoper je prvenstveno, nije bek laze transfermarket http://www.transfermarkt.co.uk/en/gn...ler_45342.html da pojede sve!
              Last edited by Condition23; 21-06-12, 20:07.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Sta mene briga za Jovancica i za koliko je on prodat. 1.Mi da dajemo na igraca 650.000 za kojeg ne znas koliko mozes da zaradis je smesno. Za te pare nam Rambo moze dovesti boljeg igraca od Borivoja. 2.Pricas o sposobnoj upravi, pa sto se niko od "velikih Zvezdasa" nije usudio da dodje u Zvezdu i da pomogne voljenom klubu? Lukic kakav god da je, jedini se prihvatio posla i ja mu skidam kapu. Od ovih bolje nemamo, a da ti bolji hoce, oni bi vec dosli i pokusali da pomognu Zvezdi...Tako da nemamo o cemu da pricamo.
                1. jeste, pa smo zato dali 350k ne samo za igraca za kojeg ne znamo za koliko mozemo da ga prodamo, vec ne znamo ni dal ce moci da pokaze i 40% koliko borha...
                2. samo jedna rec PIXI... veliki zvezdas i izuzetno sposoban covek, pod njim je zvezda imala i rezulta i sve..
                takodje, bio je jedini koji se usudio da krene u obracun sa mafijom, koja se nalazi u nasem klubu... nazolost u tome nije uspeo, i zato je morao da se povuce i ode u japan, da ne bi prosao kao djindjic... a lukic je nebitan lik, samo maskota koja igra po taktivoma mafije kaja je u i oko kluba.
                a ako ti i dalje nije jasno, onda stvarno vise nemamo o cemu da pricamo.
                Last edited by carter985; 21-06-12, 20:12.

                Comment


                • Pod Piksijem nam je dug eksplodirao, sve posle su geometrijske progresije kamata kredita da se ono vrati. Uostalom, samo jedno ime - Nebojsa Divljan. Meni dosta da znam koja je bila namera tada. Mozda je i sada, ali nema tako eksplicitnog ucesca nekih ljudi.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Pa sto Piksi nece da se vrati u Zvezdu? Samo mi to objasni...A, sta je to Borja uradio pa da je kao Bog? Odigrao jedan derbi dobro...sta je bilo sa kupom prosle sezone? Kada nas je taj isti Borja zajebao i on sam nas izbacio iz polufinala. Pogledaj svoje postove u kojima pises o Borja-i pa onda mozemo da pricamo. Za ove dve sezone koje je bio kod nas, promasio je sansi za petoricu, a ne za jednog napadaca. Covek na svakoj utakmici mora da sutne sedam do osam puta da bi dao jedan gol. Nigde nisam rekao da ce Babalj biti ekstra pojacanje, ali 350 i 650.000 nije isto. Za pare koje bi dali za Borivoja mozemo da dovedemo dva igraca i kao sto sam rekao, Rambo nam moze dovesti boljeg igraca od Borje...Pod uslovom da imamo te pare.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Pod Piksijem nam je dug eksplodirao, sve posle su geometrijske progresije kamata kredita da se ono vrati. Uostalom, samo jedno ime - Nebojsa Divljan. Meni dosta da znam koja je bila namera tada. Mozda je i sada, ali nema tako eksplicitnog ucesca nekih ljudi.
                      prica servirana od onih koji su isti i napravili, naravno vise puta dokazano da je masom lako manipulisati...

                      Comment


                      • Dug je kada je Piksi otisao bio oko 25 miliona. Svaka njemu cast sto je pokusao da zadrzi onu generaciju '84, ali posto ih tada nije prodao mi smo pali u ropac. Kada je shvatio koliko je sati i kada se zaduzio kod nekih nezgodnih ljudi pobegao je glavom bez obzira. Potpisao je presmesan ugovor sa Tojotom o generalnom sponzorstvu koji se sveo na automobile na koriscenje. Zeman, gomila losih preplacenih igraca ala Sisic. Isto je bio nesposoban kao i ovi.

                        Edit: O da, i Takajuki Suzuki
                        Last edited by Nebojsa; 21-06-12, 20:24.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Mozemo da kazemo svasta ,ali opet se svodi na to Zvezda ce prodati svakog za neke solidne pare a dovesce nekog koga niko u evropi nece to je i dalje realnost naseg fudbala.
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            1.Pa sto Piksi nece da se vrati u Zvezdu? Samo mi to objasni...2.A, sta je to Borja uradio pa da je kao Bog? Odigrao jedan derbi dobro...sta je bilo sa kupom prosle sezone? Kada nas je taj isti Borja zajebao i on sam nas izbacio iz polufinala. Pogledaj svoje postove u kojima pises o Borja-i pa onda mozemo da pricamo. Za ove dve sezone koje je bio kod nas, promasio je sansi za petoricu, a ne za jednog napadaca. Covek na svakoj utakmici mora da sutne sedam do osam puta da bi dao jedan gol. Nigde nisam rekao da ce Babalj biti ekstra pojacanje, ali 350 i 650.000 nije isto. Za pare koje bi dali za Borivoja mozemo da dovedemo dva igraca i kao sto sam rekao, Rambo nam moze dovesti boljeg igraca od Borje...Pod uslovom da imamo te pare.
                            1.
                            Originally posted by carter985 View Post
                            i zato je morao da se povuce i ode u japan, da ne bi prosao kao djindjic...
                            2.o tome i pricam, borhu smo cekali jebenih 1,5 godinu i sad kad smo ga docekali, goveda ga pustaju niz vodu... jel imamo mi vremena da cekamo babalja dve godine? nemamo, i to je sustina koju ti ocigledno ne kapirs, ili neces da skapiras... znaci opet da ti ponovim, mi smo 1,5 godinu gibili zivce i nervirali se, da bi kanacno docekali da borha proigra, i kad smo docekali, mi dovodimo macku u dzaku, i treba da se nadamo da ce babalj odma postati neki ronaldo.. nece da moze.. pa dovoljno je videti da robi samo sto nije zaplakao zbog borhinog odlaska, a ti branis goveda iz uprave...





                            Originally posted by NebojsaNS View Post
                            1.Dug je kada je Piksi otisao bio oko 25 miliona. Svaka njemu cast sto je pokusao da zadrzi onu generaciju '84, ali posto ih tada nije prodao mi smo pali u ropac. Kada je shvatio koliko je sati i kada se zaduzio kod nekih nezgodnih ljudi pobegao je glavom bez obzira. Potpisao je presmesan ugovor sa Tojotom o generalnom sponzorstvu koji se sveo na automobile na koriscenje. Zeman, gomila losih preplacenih igraca ala Sisic. 2.Isto je bio nesposoban kao i ovi.

                            Edit: O da, i Takajuki Suzuki
                            1.veci deo tog duga je od ostavio dzaja.
                            2.
                            -pod piksijem u dve godine, dve duple krune i dva igranja u le...
                            -pod lukicem u tri godine, kita da izbijemo oci...

                            Comment


                            • Piksiju nikada necu oprostiti otvoreni rad na tome da Miskovic postane vlasnik kluba. A titule su osvojene uz politicku podrsku i u haosu u kojem je bio Partizan. Naravno da se te titule racunaju isto, ali nisu isti koordinatni sistemi. Piksi je nasledio najtalentovaniju generaciju od Stankele i Perice. Lukic je dobio nista. Naravno to ga nikako ne opravdava za ono sto sada radi.

                              Sve u svemu, nadam se da Pikesta nikada vise nece prismrdeti upravljanju klubom, kao ni Lukic kada se konacno skine. Samo privatizacija nekom strancu, samo to nas spasava.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Piksiju nikada necu oprostiti otvoreni rad na tome da Miskovic postane vlasnik kluba. A titule su osvojene uz politicku podrsku i u haosu u kojem je bio Partizan. Naravno da se te titule racunaju isto, ali nisu isti koordinatni sistemi. Piksi je nasledio najtalentovaniju generaciju od Stankele i Perice. Lukic je dobio nista. Naravno to ga nikako ne opravdava za ono sto sada radi.

                                Sve u svemu, nadam se da Pikesta nikada vise nece prismrdeti upravljanju klubom, kao ni Lukic kada se konacno skine. Samo privatizacija nekom strancu, samo to nas spasava.
                                titule smo osvojili igrackim zahvaljujuci igracki kadrom, sto se videl o i u direktnim duelima sa ovima preko kao i u evropi... a sve ove poslednje titule koje je partizan uzeo su plod politicke podrske i haosa kod nas...

                                Comment

                                Working...
                                X