Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Samo da ponove želju i htjenje iz prve utakmice biće mi dovoljno..
    A ako bude sreće proćićemo i taj Bordo..
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

    Comment


    • Originally posted by tantuz View Post
      Uz Bozju pomoc veceras i podrsku 2 pakle cigara, izvesnu kolicinu piva i kikirikija. A za sutra septolete...
      Ih brate. Zivi zdrav zivot sta ce ti to? ;) Uzmes 5 rakija, opustis se i dovoljno je. Mrsko mi piti pivo.

      Comment


      • Bajković - Mikić,Makisimović. Jovanović, Mladenović - Čava, Mićko, Milunović, Vešović - Lazović - Kasalica
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

        Comment


        • Bicemo slabiji u veznom redu nego u Beogradu, ali tako mora s obzirom da Luka ima 3 zuta. Valjda cemo konacno imati oba krila, mada ne mora da znaci posto cenim da Milun opet nece znati sta igra, a Boga mi, ni mi.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Bicemo slabiji u veznom redu nego u Beogradu, ali tako mora s obzirom da Luka ima 3 zuta. Valjda cemo konacno imati oba krila, mada ne mora da znaci posto cenim da Milun opet nece znati sta igra, a Boga mi, ni mi.
            Samo hrabro, srcem pa sta bude. Niko im nista nece zameriti. ;)



            Evo dok ne pocne malo da se ubije vreme u iscekivanju.

            Comment


            • Moze i rakijica komada nekoliko, samo mi sada cuci pivo kao budali samar... 45 min and counting...
              Last edited by tantuz; 30-08-12, 18:48. Reason: gde mi se dede quote...

              Comment





              • Slika iz Bordoa...

                SREĆNO ZVEZDANA...
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                Comment


                • Originally posted by deki94 View Post



                  Slika iz Bordoa...

                  SREĆNO ZVEZDANA...

                  Ovo mi izgleda kao da je slikano u Karadjordjevoj ispod Brankovog mosta...


                  Boze pomozi!!!
                  Last edited by tantuz; 30-08-12, 19:29.

                  Comment


                  • Prvi put da sam zaplakao zbog Zvezdine utakmice. Kad sam video Lazovica kako place i izvodi prekid mog'o sam da umrem. Svaka cast momcima na igri koju su pruzili, jednostavno nije im se dalo. Drugi gol primljen pacerski. Nemojte da krivite Maksimovica pre penala, to je to kad se namesti kad te nece...dajem glavu da bi 99 onakvih lopti oterao u aut ili izbio u picku materinu ali eto stota mora da predje preko noge. Gre'ota, mogli smo i dobru lovu da uzmemo a i da sa velikim samopouzdanjem nastave sezonu.

                    Nema zaljenja, glave gore idemo dalje. Samo kad se setim koliko sam puta cuo pre dvomeca ,,Ma Bordo ce da da 4-5 komada u Beogradu, kakva Zvezda bice kao sa Renom'' i tome slicno. Nema razloga za ocajavanje, obraz je cist a malo je falilo da se desi ,,cudo'' i da se napijemo veceras.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Steta komsije velika steta...iskreno mi je krivo sto ste ispali borili ste se strasno...ali ipak realno nesreca nema veze sa onim.....dovoljno je rec nas mentalitet i sve je jasno....daju gol, opuste se, padne koncetracija i bam 1-1, pa ponovo daju gol, opuste se, padne koncetracija i bam 3-2....steta za nas fudbal a nikad ali nikad nismo bili ovako blizu toga da imamo 2 predstavnika u grupnoj fazi....minuti su bili u pitanju...ali sad cete na biti jos tezi rival jer ove dve utakmice su vam sigurno pomogle da napredujete i u fudbalskom i u psiholoskom smislu....bice zanimljiv derbi....

                      Comment


                      • Boli...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Ja sada molim Boga da prodje petak. Ovakav Lazovic

                          Momcima, sa sve Maksimovicem, svaka cast za ovaj dvomec!!

                          Comment


                          • ...i bolece jos dugo...




                            Ono sto mogu da kazem sad je, ko god da je u mogucnosti da dodje u nedelju, a ne dodje, nije Zvezdas.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • "Nema velike ljubavi, bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E to vam je CRVENA ZVEZDA.."

                              180.minuta ravnopravni i prokleta tri minuta te dijele da igraš sa Liverpulom ili Inter na Marakani. Da se čitava Evropa divi atmosferi crveno - bele boje. Da konačno igramo i preko jeseni u toj Evropi, a sa ovom igrom mogli bi se i proljeću nadati. ŠTETA..

                              Cilj br.1 održati ovu ekipu + 3,4 dobra pojačanja i juriš na LŠ...
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                              Comment


                              • Originally posted by deki94 View Post
                                "Nema velike ljubavi, bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E to vam je CRVENA ZVEZDA.."

                                180.minuta ravnopravni i prokleta tri minuta te dijele da igraš sa Liverpulom ili Inter na Marakani. Da se čitava Evropa divi atmosferi crveno - bele boje. Da konačno igramo i preko jeseni u toj Evropi, a sa ovom igrom mogli bi se i proljeću nadati. ŠTETA..

                                Cilj br.1 održati ovu ekipu + 3,4 dobra pojačanja i juriš na LŠ...
                                Nemoguce je, mora klub od necega da zivi.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X