Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Мора и Џаја са цигаретом да уђе....да не руши хармонију
    Sa tompusom Kohibom od tri cola u precniku.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • samo nam je ovo trebalo pred sutrasnju tekmu
      http://www.sportal.rs/news.php?news=87728

      Comment


      • Svestan da mu se sprema "zahvalnica" na polusezoni, pa da malo oplete pre odlaska...

        Comment


        • Isto djubre kao i Stanojevic, zna da ce biti oteran pa sada ima hrabrosti da laje. Najgora sorta ljudi. Ni do sada ga nisam postovao, sada jos manje.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Kosanović: Imam poziv iz Zvezde, hoću na Marakanu
            Da ne bude zabune, rec je o Milošu Kosanoviću, stoperu Krakovije.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Dobro je, uzentao sam se za trenutak.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Zanimljiv je on, pogotovo ako uvaljamo Maksu. Ovo bi mogao da bude indikator kako ce se razmisljati u narednih nekoliko prelaznih rokova, bez velikih imena, samo korisni igraci.

                Mac, sta se zentas kada svi znaju da dolazi Rajevac
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Da ne bude zabune, rec je o Milošu Kosanoviću, stoperu Krakovije.
                  'leb te jebo, srce mi preskocilo!

                  Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Zanimljiv je on, pogotovo ako uvaljamo Maksu. Ovo bi mogao da bude indikator kako ce se razmisljati u narednih nekoliko prelaznih rokova, bez velikih imena, samo korisni igraci.

                  Mac, sta se zentas kada svi znaju da dolazi Rajevac
                  Sone, to neka zajebavancija, ili ozbiljna rabota?

                  Comment


                  • Јанковић једном речју ЈАЈАРА од човека! Не оправдавам ситуацију у клубу, али која је сврха причати тако нешто пред овако важан меч са Војводином? До сада је ћутао и одједном му дунуло да све каже, ма хајде...културан би лик испао да је сачекао да меч прође, добије исти и она исприча све шта има, овако се обрукао, куловски потез.

                    Ако је Рајевац будући шеф струке, и није неки посао. Одрадио је он добро оно СП са "Црним звездама" али од тада катастрофа. Водио је мсм и нашу младу репку где није спојио крај са крајем. Такође је био у клубу као председник омладинске школе мислим, а иста нам никада није била гора. Не знам колико смо се усрећили са њим.
                    Надао сам се потајно Муслину, међутим
                    А овај штопер...ни на менаџеру га нисам доводио, тако да...Боже помози са њим да је иоле користан.
                    Last edited by Brajkula; 30-11-12, 21:02.

                    Comment


                    • Jankosan je kao i svaka pizda dobio sindrom ostavljene mlade. Ko ga sisa, drago mi je sto odlazi, posle ovoga jos vise.

                      Nikada nije Rajevac bio nista u omladinskoj skoli, ali nebitno avakako. Ako se ne varam, kao trener Zvezde ima odnos 4:0 uz neku bolesnu gol razliku. Zna posao, zna klub, zna Dzaju. Veliki minus je sto je Batadjorista i dobar prijatelj sa gorepomenutim kancerom i jos gorom kreaturom Duletom Savicem. Takve treba odrzavati na distanci od nama najdrazeg kluba. Ali sada nema boljeg resenja na domacem trzistu, bar da je realno, a za stranca izgleda nema para. Ja se samo bojim da se ne povampiri Stepi, to ce biti tragedija.

                      Celavac ima dobar ugovor u bogatom klubu i znamo svi u kakvim je odnosima sa Dzajom. Setite se kakvesu tu reci pale posle odlaska u prethodnom mandatu. A i setite se da smo tada igrali najruzniji fudbal u istoriji kluba, gore za oko nego kod Pizona. Ja se jos nadam nekom strancu, ali ne znamkoliko je realno zbog finansija.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Normalno. Ali ovde je ipak samo Luka "uhvacen".

                        Inace se slazem da cigare i sport tesko idu zajedno.
                        Pitaj Dikija i Paspalja da l` cigare i sport idu zajedno. Za cigare mozes da pitas i Milijasa. A, Lonacara mozes da pitas za alkohol, mada mozes i Paspalja. Za alkohol mozes da pitas i Pekmena, mada mozes i Casu Ilica... Wait, wait, oh shit...
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Kada bih mogao birati, daj nam mocnog Waltera Zengu.




                          Steta sto nije realno..Rajevac je odlican izbor po meni, boljeg tesko mozemo naci od njega.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            Pitaj Dikija i Paspalja da l` cigare i sport idu zajedno. Za cigare mozes da pitas i Milijasa. A, Lonacara mozes da pitas za alkohol, mada mozes i Paspalja. Za alkohol mozes da pitas i Pekmena, mada mozes i Casu Ilica... Wait, wait, oh shit...
                            Ma alkohol nije problem...znas ti kol'ko je Bo pio?

                            A Paspalj sada ne sme da potrci za autobusom, mada mislim da to nema veze sa cigarama.

                            Comment


                            • RaEvac odlicno resenje,ako uopste i bude..


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                RaEvac odlicno resenje,ako uopste i bude..
                                Ogranicio bih se na solidno i najmanje lose, da bas ne preterujemo.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X