Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Сад сам ушо у кућу и крећем на посао имам темп 38Ц. Мртав сам болестан а кидам глас на трибини и умирем на послу и ако нисам добио плату 3 месеца. Имам једно дете и чекам друго.АКО ЈА МОГУ СВАКИ ВИКЕНД ДА ДАМ СВОЈ МАКС И ГРИЗЕМ НА ТРИБИНИ МОГУ И ОНИ ДОЛЕ МАМУ ИМ ЈЕБЕМ УСТА ДА ИМ ПИЧКА МАТЕРИНА.Све живо и мртво им јебем почев од кучета и мачета. Они више као домаћини не смеју да носе црвено бели дрес. Нека носе плаве, жуте ма нек носе маркере али црвено бели дрес нико од њих!!!

    To je to, vise nema sta da se kaze. Malo je falilo da eskiviram i ne izadjem na kolokvijum koji sam spremao kao konj zbog ovih picketina, drago mi je sto sam dobro predosetio situaciju.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • evo braco ja sam sad usao u stan tek sam dosao sa tekme pored onakve blamaze i bruke jos nam se pokvario bus i cekali smo sve do pola 2 pred marakanom kao papci...sve to da bi nas oni nasi jadnici onako izblamirali danas,samo zbog ovoga danas treba ih sve otjerati pa makar igrali sa omladincima kako ih nije sramota nas kojima nije nista tesko kad je zvezda u pitanju,nemaju plate pa oni mogu da zive godinu dana od jedne plate koju dobiju za razliku od nas koji rintamo kao konji da bi jedva djecu prehranili i opet dali i da bi gledali njih kako se vuku po terenu mamu im jebem propalu...MARS MARS IZ ZVEZDEEEEE !!!!!

      Comment


      • Samo bih iz cele ove price zeleo da izdvojim jednog momka, a to je Luka Milivojevic. Drugar mi kaze da je nakon utakmice sam lezao na travi 5 minuta sa rukama prekrivenim licem, taj decko, kao i Ogi, voli Zvezdu svim srcem kao i mi i nema mu se sta zameriti, bar sa moje strane. Daj Boze samo da ostane, za ostale me apsolutno boli kurac!
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Jankovicu,pljunem ti u vodu u koljeno,fasisto i zadnja amebo ogavna,nista ti da bog da u zivotu ne valjalo,mizerijo raspala...Igraci: mrs'te u 3 kurca i ko vas jebe,svilena stoko bezobrazna..milunovica i maksimovica isamarati i udariti zabranu ulaskau zemlju..jbt,imao sam da crknem od bijesa!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • IMAG0110.jpg

              Kako je ovo lepo izgledalo. Kolika steta sto imbecili od trenera i igraca nisu ispratili energiju koja je dolazila odatle...

              Comment





              • Kakva pesma,kakva melodija sunce ti
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Nadam se da ce je konacno ljudi nauciti, protiv OFK-a u kupu je pevalo nas jedno 300.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Čelnici Crvene zvezde u nedelju nisu usvojili ponuđenu ostavku trenera Jankovića. Konačan sud daće Radna grupa u ponedeljak ili utorak. Ako ode Sale, stiže stranac!


                    Cuj nisu prihvatili, ovi se sprdaju..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Procitao ovo, znas kad ne smem ni rec da kazem dok se sutra neko ne oglasi...

                      Comment


                      • Pa oni njega hoce da otpuste, nece da on sam ode
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ma nek uteruje ko kome hoce tu, samo da vrli trener leti u vrazju mater...

                          Comment


                          • Ako Ernesto cita ovo samo da mu se izvinim i da mu kazem da me je sramota sto sam jednom prilikom rekao da je Maksimovic stoper sa svetlom buducnosti ispred sebe. Rupa bez dna, olos i sljam, najblaze receno.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Са Максимовићем се нешто чудно догађа, као да све ово ради намерно.
                              Иначе на почетку сезоне код Робија је сасвим пристојно деловао, чинило се чак да смо у њему нашли решење за штопер....кад на крају као ти и ја у Н2Н, све промашаји

                              Comment


                              • Koliko sam razumeo, Rajevac ce veceras ili sutra biti imenovan za trenera CZ. Slede velike promene u sastavu na zimu, bar 4, 5 igraca koji su startovali protiv Vojvodine odlaze, Laza included. Kakvi igraci ce doci zavisi od para od Gasproma.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X