Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au 'leb te jebo sta izvukosmo veceras! U prvom poluvremenu mi je izgledalo kao da je Jankovic pitao Vermezovica kako da igramo. Drugo poluvreme opepelili, uterali komada 2 i zavrsilo se kako Bog zapoveda!

    Comment


    • Pobedili smo na individualan kvalitet,valjda ce Jankovic sad da leti,ne znam,nije mi on za Zvezdu,nista nije pokazao vise od Robija,samo krstenog trenera da dovedemo i bice super
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Bravo momci. Milivojevic nam je ubedljivo najbolji igrac, pokidao je danas. Mogao je Markovic da nas nokautira, sreca pa nije. Jako slabo prvo poluvreme, drugo solidno..Sale iako je dobio, bilo bi dobro da leti, jer necemo se sa njim lepo provesti. Kao i prosli puta kada nas je vodio, sve slabije igramo kako vreme odmice.

        Sta reci, pobediti preostala dva meca u prvom delu i videti koga mozemo dovesti da se tim pojaca.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by Dacha View Post
          Pobedili smo na individualan kvalitet,valjda ce Jankovic sad da leti,ne znam,nije mi on za Zvezdu,nista nije pokazao vise od Robija,samo krstenog trenera da dovedemo i bice super
          Od Robijeve igre vise nije ostalo ni 5%. Nadam se da Jankovic kupi pinkle, jer ovo sve gore i gore izgleda.

          Comment


          • Izgleda da bih ja jedini zadržao Jankovića. Mnogo bi bilo da opet dobijemo novog trenera u istoj sezoni... Ajde da sačekamo još ova 2 meča. Ako uzme 6 bodova mora da ostane...

            A i voleo bih sa njim da osvojimo nešto zato što je gospodin čovek i veliki Zvezdaš.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Krle View Post
              Izgleda da bih ja jedini zadržao Jankovića. Mnogo bi bilo da opet dobijemo novog trenera u istoj sezoni... Ajde da sačekamo još ova 2 meča. Ako uzme 6 bodova mora da ostane...

              A i voleo bih sa njim da osvojimo nešto zato što je gospodin čovek i veliki Zvezdaš.
              6 bodova posle derbija veceras je skoro 100% sigurno. Idemo Slobodi i cekamo Vojvodinu. Mozda bude muke protiv Vojvodine, ali mislim da to prolazimo kako valja. A problem sa Jankovicem je sto necemo nista osvojiti sa njim...

              Comment


              • Стварно смо игру свели на криминал...опет смо у фазону "иди ми дођи ми".
                Озбиљан тренер нама треба, џаба сва појачања кад нема ко да заведе ред. Славољуб Муслин је човек по мојој жељи!

                Comment


                • Originally posted by tantuz View Post
                  6 bodova posle derbija veceras je skoro 100% sigurno. Idemo Slobodi i cekamo Vojvodinu. Mozda bude muke protiv Vojvodine, ali mislim da to prolazimo kako valja. A problem sa Jankovicem je sto necemo nista osvojiti sa njim...
                  Није баш тако...куп је наш

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Стварно смо игру свели на криминал...опет смо у фазону "иди ми дођи ми".
                    Озбиљан тренер нама треба, џаба сва појачања кад нема ко да заведе ред. Славољуб Муслин је човек по мојој жељи!
                    Ajde!!

                    Originally posted by Brajkula View Post
                    Није баш тако...куп је наш
                    E nek' si mi rekao!!

                    Comment


                    • хахаххаха....будимо реални
                      једино ако нас Борац из Чачка избаци

                      Comment


                      • Jbt, bez zajebancije sada Kup ne bi trebalo da useremo jelte... Prvenstvo, Zvezdino prolece, Dzaja impact, ne moze 25-25 da jebe rak raka... Dupla kruna...

                        Comment


                        • Originally posted by Sara
                          Nema govora o nekoj prodaji, je l' i sut Milivojevica koji je usao ispod same precke namesten? Smesno je pricati o prodaji, nasi su se utripovali da ce dobiti lagano, da je sve reseno u prvom poluvremenu i onda krk..


                          Sve u svemu komsije, iskreno vam cestitam na pobedi u vasoj temi, vidimo se na JNA.
                          pa nego sta je, vidis da je taj sut ustvari uputio sale ocigledno je da su sale kapiten, lolara, nine, markec kao ovekoveceni cigani prodali ovu tekmu
                          Last edited by ; 17-11-12, 21:02.

                          Comment


                          • Sve ozbiljnije razmisljam da se uclanim u naprednjake

                            Lepo bilo na istoku, odlicna atmosfera, mi se na kraju rukovasmo sa grupom partizanovaca koji su bili do nas

                            Mogu sad razne diskusije da se vode to me ne zanima ali interesuje me podatak da li je u istoriji derbi dosao iz 2 u 1 i ako jeste koliko puta?

                            Da imam sestru odmah bih je dao da se uda za Luku Milivojevica <3
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment



                            • kad je tesko COVIC.. filip i tata mu nebojsa!

                              Comment


                              • Mislim da je prvi put da se preokrece na poluvremenu derbi.

                                Nego da vas pitam ovde posto me tamo niko ne konstatuje,jel se i vama cini da je Milijasev gol u stvari autogol?
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X