Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Дискутабилно!

    Comment


    • Originally posted by Dacha View Post
      Mislim da je prvi put da se preokrece na poluvremenu derbi.

      Nego da vas pitam ovde posto me tamo niko ne konstatuje,jel se i vama cini da je Milijasev gol u stvari autogol?
      autogol je ono sto je uradio jovanovic.. milijas je karambolom od partiznovog igraca dao gol.. sad ako je toliko majstor da sa razdaljine od 30 cm, odradi sa namerom tu stvar, onda je vise nego jasno da je u pitanju namestaljka

      Comment


      • A sad kada su legle plate mozete da se kidate,hohstapleri? Fina pobeda, znak nekih boljih vremena. Pa nek je namesteno sto puta. Aca Vucic i Nebojsa Covic
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Кошарка: Партизан - Црвена звезда 78:92
          Рукомет: Партизан - Црвена звезда 26:26
          Одбојка: Партизан - Црвена звезда 1:3
          Ватерполо: Црвена звезда - Партизан 8:5
          Фудбал: Црвена звезда - Партизан 3:2

          Чисто да се помене и доминација

          Comment


          • A brat nas Spajic sto je igrao to nista Dva igraca iz nase skole, Micko i on taman koliko treba da se dobije derbi.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Milunović, Kasalica, Milivojević i Mladenović imaju 4-0 u derbijima. Maksimović isto 100% kao i sada Spajić...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Luka Milivojevic



                Veliki as i ciganstura do koske!
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Novi Stanković a i Deki je sam rekao da ga dosta podseća na njega...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Comment


                    • Ja sam na 3:2 gledao da ne skrljam vrat, a ne da slikam semafor.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Ja sam na 3:2 gledao da ne skrljam vrat, a ne da slikam semafor.
                        Хахахах...нисам био на текми друже, ово је слика са фејса избацила је ФК Црвена Звезда
                        али те капирам у потпуносит шта си хтео да кажеш...ситуација "срећа срећа радост"

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Novi Stanković a i Deki je sam rekao da ga dosta podseća na njega...
                          Idi bre, Deki je sa 18 bio kapiten. Deki je sa 18 radio ono sto ovaj sada sa 21-om ne moze ni da zamisli. Necu da kazem koliko je on otprilike procenata od Dekija, da te ne uvredim jbg.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment



                          • Comment


                            • Evo vam jedna zanimljiva pricica. 96-e protiv Kajzera (bas na toj tekmi je Deki zabo gol), nakon cetvrtog gola zabelezen je zemljotres (malo podrhtavanje je bilo, ali dovoljno veliko da ga sprava ocita). Utakmicu kasnije prvi put se pojavila parola: "Marakana epicentar ludila". Ta parola i dan danas zivi, mislim da stancaju i majice, cini mi se da je cak i barjak postojao.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • evo sad sam dosao kuci sa tekme i srecan sam do neba,a ko o cemu grobari o namjestanju cim izgube,uz ovakav sjever u drugom poluvremenu i dobru igru nisu imali sta da traze,a prvo poluvrjeme smo bili tuga losi do bola

                                Comment

                                Working...
                                X