Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Los zreb, a jos prva kuci....sad Prosinecki treba da razgovara sam sa sobom i kaze sebi da nije Gvardiola...da lepo u obe utakmice namesti defanzivnu taktiku i na kontre pa sta bude jer ako krene da juri posed lopte protiv ovih gotovo je i pre nego sto pocne....

    Comment


    • Najbolji moguci zreb, prolaze se crnje lagano, ne kapiraju oni nasu tika-taka kita Marjanova igru. Zeleo sam Bordeaux od samog starta, samo je problem sto se prva igra kuci, al' dobro, taman da ih posaljemo sa 3 laka komada u Francusku.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Odlican zreb, odlican! Neka smo Sporting izbegli, mozemo itekako sa ovima da igramo, po meni nam oni mnogo vise odgovaraju u odnosu na Ren iz prosle sezone.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Po cemu to Wada, ajd objasni ljubi te brat
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Imaju slabiji vezni red dosta u odnosu na Rennes, koji je imao zivotinje na centralnom veznom, koji nase jedu za dorucak. Od ovih se samo Gouffran-a i Jussie-a bojim, ostali nisu nista posebno. I da, Plasil-a da ne zaboravim, ali nisu to stene kao kod ovih.

            Mislim da njih mozemo lakse proci nego sto je to slucaj bio sa Rennes-om. Ja i nisam nesto odusevljen kvalitetom Bordeaux-a, kada god sam ih gledao u Francuskoj, nista posebno nisu odigrali, tako da imam vise nade nego prosle godine. Barem moje misljenje.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Al' si ti Wada izgoreo. Kapiram ja da si nalozen zbog toga sto ste prosli Omoniju. Ali par drugara koji su gledali obe cele utakmice su mi rekli da niste igrali dobro. Jbg,gol niste dali Omoniji,a dacete Bordou.

              Nije mi cilj da zajebavam (ipak smo mi jos bedniji), ali wada brate moj,spusti se na zemlju.

              Comment


              • sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Al' si ti Wada izgoreo. Kapiram ja da si nalozen zbog toga sto ste prosli Omoniju. Ali par drugara koji su gledali obe cele utakmice su mi rekli da niste igrali dobro. Jbg,gol niste dali Omoniji,a dacete Bordou.

                  Nije mi cilj da zajebavam (ipak smo mi jos bedniji), ali wada brate moj,spusti se na zemlju.
                  Pa nisam rekao da smo favoriti, nego da nismo lose prosli na zrebu. Jak je Bordeaux, ali nama po stilu igre odgovaraju jer nemaju drvosece u ekipi kao nasi prethodni protivnici. Izbegli smo Sporting i to je najvaznije..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • 3 dana posle Beograda gostuju šeicima u Parizu. Nisu doveli nijednog igrača ovog leta...

                    Crnce nisam hteo nikako! Francuze nismo pobedili dugo, dugo...

                    Ista priča...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Prolazite Zirodince
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Pa nisam rekao da smo favoriti, nego da nismo lose prosli na zrebu. Jak je Bordeaux, ali nama po stilu igre odgovaraju jer nemaju drvosece u ekipi kao nasi prethodni protivnici. Izbegli smo Sporting i to je najvaznije..
                        Kako ste dobro prosli kada ste izvukli drugog najtezeg protivnika?

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Kako ste dobro prosli kada ste izvukli drugog najtezeg protivnika?
                          Lepo smo dobro prosli, ne smaraj Ljubasine, videcemo nakon prve utakmice, kao da smo Liverpool izvukli a ne Bordeaux. Jaki su, ne i nepobedivi. Mozemo da ih prodjemo. Levante je jaci od Bordeaux-a...

                          Mi kakvi smo, protiv luzera bi se umislili i pomeli bi nas...Nas mentalitet, Levante nisam hteo, jer imaju dosta nezgodne igrace, jedino Hapoel i Sparta..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • 1 France GK Abdoulaye Keita
                            2 France DF Michaël Ciani
                            3 Brazil DF Henrique
                            4 Poland MF Ludovic Obraniak
                            6 Senegal DF Ludovic Sané
                            7 Cameroon MF Landry N'Guémo
                            8 Tunisia MF Fahid Ben Khalfallah
                            9 France FW Yoan Gouffran
                            10 Brazil MF Jussiê
                            11 France FW David Bellion
                            14 Mali FW Cheick Diabaté
                            16 France GK Cédric Carrasso
                            17 Gabon MF André Poko
                            18 Czech Republic MF Jaroslav Plašil (captain)
                            19 France MF Nicolas Maurice-Belay
                            20 France FW Henri Saivet
                            21 France DF Matthieu Chalmé
                            22 France FW Anthony Modeste
                            23 France DF Florian Marange
                            24 Mali MF Abdou Traoré
                            25 Brazil DF Mariano
                            26 France MF Grégory Sertic
                            27 France DF Marc Planus
                            28 France DF Benoît Trémoulinas
                            30 France GK Kévin Olimpa
                            40 Slovenia GK Ažbe Jug

                            Sa neke FB stranice.(SASTAV TIMA NARAVNO )

                            NEKA IH NOSE OVIH PAR RECENICA, BUKVALNO. GRIZI,CEPAJ,UJEDAJ, ZA CRVENO BELI DRES. NIJE SRAMOTA IZGUBITI,SRAMOTA JE NE BORITI SE! NAPRED ZVEZDA!
                            Last edited by Cassius Clay; 10-08-12, 13:21.

                            Comment


                            • Jaci su 3 puta od Rena prosle godine ali i dalje prolazite
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Lepo smo dobro prosli, ne smaraj Ljubasine, videcemo nakon prve utakmice, kao da smo Liverpool izvukli a ne Bordeaux. Jaki su, ne i nepobedivi. Mozemo da ih prodjemo. Levante je jaci od Bordeaux-a...

                                Mi kakvi smo, protiv luzera bi se umislili i pomeli bi nas...Nas mentalitet, Levante nisam hteo, jer imaju dosta nezgodne igrace, jedino Hapoel i Sparta..
                                Ne vredi...kao sa detetom da raspravljam

                                Srecno u svakom slucaju.

                                Comment

                                Working...
                                X