Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo bi mi drago da Sale Jankovic bude trener.

    Za Robija ne znam sta da kazem, mnogo mi je zao da legenda kluba u suzama napusta klub, zelim mu sve najbolje u daljoj karijeri.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Sale je mlad i radio je sa većinom ovih "fudbalera" u mladoj reprezentaciji. On će kao i ovi dosad pristati da bude lutka kojom drugi upravljaju...
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

      Comment


      • Sale: "Jbt, doveli ste mi igraca s kracom nogom, vidite da copa!"
        Uprava: "Nije Sale, cini ti se, to je zato sto trci k`o Garrincha!"

        Hahaha, sajam ludaka, nije valjda lud da se vraca.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Krneta definitivno najuren?
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Partizanu i Zvezdi treba trener koji se zove Spasoje ili preziva Spasojevic, a jos ako mu je celo ime Spasoje Spasojevic onda ce da nam svane

            Comment


            • Originally posted by fudbalinho View Post
              Partizanu i Zvezdi treba trener koji se zove Spasoje ili preziva Spasojevic, a jos ako mu je celo ime Spasoje Spasojevic onda ce da nam svane
              Trebaju nam pre svega normalne uprave,a treneri mogu da budu Nash i Mac.

              Comment


              • Neće Tole da koči, Sale se vraća...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Propali pregovori sa Mazom, fino sam dobio po nosu kada sam pitao kolika ce biti plata. Kazu da se ta rec ne sme govorti u njegovom prisustvu.

                  A ne zelim Jankovica zato sto ne zelim menadzerskog poltrona i sina najvece ulizice Duletu Savicu. Svaka pomisao da se prethodno pomenuti i indirektno vezuje za klub mi vec stvara mucninu. Saletova sposovnost da postavi igru je manji problem, nije Murinjo, ali nije ni potpuni suster.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Kakva si kuja, trazis pare za rad!? Dok se ne uzme titula ni dinara ni treneru, ni igracima! Maza FTW!
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Kakva si kuja, trazis pare za rad!? Dok se ne uzme titula ni dinara ni treneru, ni igracima! Maza FTW!
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Igraci izveli Robija na veceru, kazu da je bilo dosta suza prilikom pozdravljanja.
                        Ljudina, steta sto je dosao u pogresno vreme, mogao se zadrzati dosta duze.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Sale Jankovic od miloste zvani Jankosan novi trener. Kako god, ocekivano. Hajde da se nadamo cudu, ali imam malo previse godina za to.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • In other news, Djalo ne ostaje jer je ,,nespreman`` Stvarno smo seljacki klub, sa duznim postovanjem seljacima.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • To znaci da ce potpisati za Totenhem, Wigan ili tako neki klub za godinu, dve
                              Same old story.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • 21. 08. 2012
                                PRESS
                                IZ MOG UGLA: DARJAN NEDELJEKOVIĆ
                                Oni te ne zaslužuju
                                Kada govori o najboljem Zvezdinom treneru u istoriji Miljanu Miljaniću i danas, u penzionerskim danima, Dragan Džajić ne zaboravlja da istakne sitnicu koja uspeh znači: „Čiča nije bio naš trener! On nas je učio fudbalu i još više životu", nekoliko puta je rekao najveći igrač u istoriji našeg fudbala.

                                Dojučerašnji strateg crveno-belih, ovenčan samo jednim kup trofejom, Robert Prosinečki možda neće biti ni četvrtina Miljana Miljanića, ali je tokom staža u Ljutice Bogdana bio i ostao poseban. On je bio i trener, i učitelj života novih Zvezdinih klinaca i generator pozitivne atmosfere među navijačima i razlog da se veruje u bolje sutra i jedini postojan stub na kojem se održavao gigant iz Ljutice Bogdana. Bio je Zvezda i sve ono što bi taj klub trebalo da predstavlja...

                                Posle svega navedenog bespotrebno je pomisliti da Robijev učinak na klupi Crvene zvezde treba gledati isključivo kroz govor brojki i zagovarati tezu da su ga svi i previše dugo mazili po žutim vlasima samo zbog statusa legende. Zaslepljen mazohističkom ljubavlju prema klubu koji ga je proslavio, Prosinečki nije previše hajao za probleme koji su ga okruživali od dana kada je postavljen na mesto šefa stručnog štaba. Bio je toliko uporan u nameri da istraje u stvaranju šampionskog tima da nije uvideo egzaktan podatak - oni koji su mu do juče šefovali, prosto ga nisu zasluživali. On je bio i ostao pravi čovek na pravom mestu, ali u pogrešno vreme.

                                I zato navijači mogu da budu ubeđeni da Prosinečki na svoj boravak u Ljutice Bogdana nije stavio tačku, već samo zarez. Jer biće onih koji će prepoznati da je ako ništa drugo, Robi u Ljutice Bogdana vratio gospodstvo. Da je bio toliko veliki da uz suze svu krivicu za slabe partije mladog tima preuzme na sebe. A nije morao....

                                Mogao je da pomene da trenutno u rosteru ima cirka 14 igrača koji mogu da iznesu teret igranja u Crvenoj zvezdi. Mogao je da pomene kako je u letnjem prelaznom roku ostao bez dvojice najboljih igrača i dvojice najbližih saradnika. Mogao je čisto da pomene da fudbaleri koje je imao na raspolaganju često nisu imali ni za „germu" (kvasac). Mogao je da pomene da je dobijao uznemiravajuće SMS poruke. Mogao je, ali nije...

                                Samo je uvideo da Zvezda na koju je on navikao i ova koja je trenutno na snazi nemaju dodirnih tačaka. Oni koji ga poznaju sigurni su da mu je taj podatak naterao suze na oči i bacio u očaj više nego svi porazi od Partizana. Nije uspeo da promeni stvarnost na „Marakani" i gospodstvom zarazi društvo koje ga je okruživalo, ali je valjda zapamtio reči legendarnog navijača Bore Jakovljeva:

                                - Sine, jebeš ovakvu Zvezdu. Imaš dve ćerke...

                                Ta poruka mora da bude urezana u Robijevom mozgu. Kako bi se vratio u neku bolju Zvezdu i nastavio započeti put...
                                Darjan Nedeljković
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                                Comment

                                Working...
                                X