Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Krneta da ode u Sopot! Molim lepo...
    U vezi da se krene i sa Kaduom i Evandrom.
    Vešoviću izvini za sve. Biram tebe pre Mikića...

    Omonija ima prvog strelca njihove lige (ubedljivo - 17 golova), Fredija (33 godine). U zadnja 2 meča u sezoni pobedili AEL. Za legiju stranaca je suvišno pričati...

    Ako ne dobijemo kući nemamo šta da tražimo tamo. A i ako dobijemo opet ćemo da strepimo tamo. Jbg, pare imaju. nenormalno veliki broj stranaca.

    Nema više onog "mi smo Zvezda i ne treba da se plašimo tima sa Kipra". Debelo se promenilo situacija. Nismo favoriti...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • mi ove mozemo proci, jeidno ako na mari izvucemo 0-0 a u revansu da nas prokenja u napadu..

      Comment


      • Jebes Evropu, moramo titulu da uzmemo.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Originally posted by Ernesto View Post
          Jebes Evropu, moramo titulu da uzmemo.
          Suzdrzacu se od komentara vezanih za predsednika FSS,sto se ove teme tice
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment




          • sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment




              • Kako cava bodri saigrace na 0:33
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • http://www.mozzartsport.com/vesti/dz...am-se-u-zvezdu

                  Comment


                  • Vreme je da se legenda vrati, a posle neka Lukic vodi slobodno Sopot, za bolje i nije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Lukic mora da ostane u klubu. Malo je ljudi poput Lukica koji onako istinski, od srca vole klub. Takvi ljudi su uvek potrebni. Moze, recimo, da bude sef obezbedjenja.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Nije toliko sigurno da ce se Dzajic vratiti na poziciju predsednika kluba, vec samo u strukture kluba. Verovatno ce biti osmisljena funkcija za njega, ili ce jednostavno postati sportski direktor sa nesto sirim ovlascenjima. Tako sam ja cuo, i delom je i potvrdjeno time sto Dzaja nigde izricito ne kaze da se vraca na mesto presednika. Ono sto je mnogo bitnije je da ce SNS (koliko god meni bili odvratna stranka) sigurno oterati Vesica iz kluba, a to je mozda i veci dobitak nego dolazak Dzaje, i nimalo se ne salim.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Nije toliko sigurno da ce se Dzajic vratiti na poziciju predsednika kluba, vec samo u strukture kluba. Verovatno ce biti osmisljena funkcija za njega, ili ce jednostavno postati sportski direktor sa nesto sirim ovlascenjima. Tako sam ja cuo, i delom je i potvrdjeno time sto Dzaja nigde izricito ne kaze da se vraca na mesto presednika. Ono sto je mnogo bitnije je da ce SNS (koliko god meni bili odvratna stranka) sigurno oterati Vesica iz kluba, a to je mozda i veci dobitak nego dolazak Dzaje, i nimalo se ne salim.
                          Odvratna stranka zajedno sa svim ostalim strankama. Ja jedino znam da je Vucic Zvezdas..Meni je bitno da je Dzaja u klubu, srce mi je onda na mestu. Znas kako je bilo, kad te Dzaja zovne u Zvezdu ides i peske.

                          Comment


                          • ovo je poziv za sve cigane
                            http://www.mojacrvenazvezda.net/3673.../cigani-mirno/

                            Comment


                            • Pravim Ciganima ne treba nikakav poziv osim cinjenice da Zvezda igra. ;)
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment




                              • Kako covek pravi klipove, ovo nije normalno..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X