Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Samo od vas sa b92 učim dok niste došli nisam znao šta je lopta........
    ...ali moraš da priznaš da si koliko-toliko od tada počeo da se pristojnije ponašaš. A gde ste vi "starosedeoci" tako perfektno apsolvirali fudbal ?
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Izvinjavam se javno. Neko me je napušavao da li neki Jimi ili neki Goblin sa KK pdf svi ste mi isti. Izvini brate još jednom.

      Nisam takav da napadam kada me čovek branio i da piše najveću glupost. Ne mislim da smo mogli da kontrolišemo njihov posed. Evo sad kulturna verzija jer sam shvatio da me ti nisi jednom nešto peckao, jebiga, zlopamtilo sam ko predsednik nam Vučić.


      Nigde. Ja sam uvek govorio da pojma nemam. Uvek slušam Brajkulu i ljude koji znaju više. Jedino par tipova ovde da ih ne navodim, šta god da napišeš oni se podsmevaju i govore "nemaš pojma sa fudbalom ja ću te naučiti"
      Last edited by Cassius Clay; 19-09-18, 15:08.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Izvinjavam se javno. Neko me je napušavao da li neki Jimi ili neki Goblin sa KK pdf svi ste mi isti. Izvini brate još jednom.

        Nisam takav da napadam kada me čovek branio i da piše najveću glupost. Ne mislim da smo mogli da kontrolišemo njihov posed. Evo sad kulturna verzija jer sam shvatio da me ti nisi jednom nešto peckao, jebiga, zlopamtilo sam ko predsednik nam Vučić.


        Nigde. Ja sam uvek govorio da pojma nemam. Uvek slušam Brajkulu i ljude koji znaju više. Jedino par tipova ovde da ih ne navodim, šta god da napišeš oni se podsmevaju i govore "nemaš pojma sa fudbalom ja ću te naučiti"

        Mozda si se pomesao zato sto mnogo nas nosi Radonji na avataru

        Izvinjenje prihvaceno, iako nije ni bilo potrebno izvinjavati se

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Nisam ja pobornik ofanzivnog fudbala, da budem potpuno jasan.. Sto se men tice uvek bih dao prednost atletski dominantnijem igracu u odnosu na majstora koji vise zna fudbala.. Moja filozofija je da na teren izadje 10 ratnika.. Ono sinoc nije bila odbrana.. Nasi igraci su bili posmatraci koji mole boga da jedna lopta ne udje bez najmanje mogucnosti da ugroze protivnicki gol.. Pri tome ono sinoc iziskuje maksimalnu potrosnju bez efekta
          Veliki je problem u tm trenutku ravučenosti i udaljenosti linija te bi nas jako lako bušili između linija. Najbolju stvar je radio Krstičić istrčavanjem prema igraču kome se upućuje lopta ali za to je potrebna inteligencija i iskustvo i tada smo i uspevali da uzmemo loptu ili nateramo igrača da izbaci u aut ili vrati golmanu. Sve to je trajalo kratko i bilo ograničeno kako ne bi trpela odbrana. Odbrana nam je par puta pukla (kada kažem odbrana mislim na ceo tim) i oni su bili u gol šansi, sada ti zamisli da mi celu utakmicu igramo visoko, pa razbili bi nas utrčavanjem između i iza linija, izlazili bi nam pred Bokija sami kao duhovi...
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Da baš tako, mora kompaktnost da se očuva.
            Takođe se slažem za Nenada Krstičića, taktički pismen igrač, zna tačno kada da ode visoko, da pritisne, mnogo bitan u timu.
            Last edited by La Jugoslavia; 19-09-18, 15:20.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Meni je samo problem sto kafu i ebi nisu dobili sansu...mogli su bar 20min da odigraju komotno...ako ni oni ne bi uspeli loptu da iznesu onda bih znao da je to to, ovako ostaje zal sto bar nismo napali u poslednjih 20min vec smo igrali kao najvece da ne psujem sada...niko ne moze da me ubedi da su ovi jaci od bajerna i milana iz 2006e, sa sve kakom, sedorfom, pirlom i kompanijom...super je to sve imamo bod, uzeli pare, ok...ali ja kao navijac sam dosao fudbal da gledam, a sve sto sam video je da cim osvojimo loptu je gruvamo napred jako, ali zato nikome...i onda opet sve nanovo, na stadionu sam se korneru radovao kao da smo osvojili ls...uzas ogroman od igre, ako je veljko faking simic uspeo da iznese loptu onda su to mogli i ebi i kafu...samo sam cekao gobeljica da uvede i da se samoubijem

              Comment


              • Intervju preksinoć Milojevića koji hvali Erika Jirku da nije video igrača koji može toliko da trči i toliko sprinteva da istrči i intervju Terzića kod Djuke gde je pobedio Djukino zaostalo razmišljanje.

                Gde je Djuka rekao treba zadržati nosioce a genije Terzić mu objasnio da od toga klub živi i da će uvek prodavati mlade igrače i najbolje igrače jer od toga živi

                ali


                će dovoditi BOLJE od prodanih što je dokazao.

                Klub se diže. Evo primer Radonjić - Marin koji je 3 puta bolji igrač trenutno.

                Ključna reč bila je pažljiv skauting.

                A to smo videli ovo leto. Čekao se napadač čekala se rešenja, nije se dovodilo po svaku cenu ali zato smo sada najjači u poslednjih 15-20 godina.

                Comment


                • A sam Erik Jirka je primer toga što Terzić priča. Ode Ben za 7,8 - 10 miliona, ostaju Kafu, Jirka, Marin, Jevtović, znači uvek ima neko ko će uskočiti i verovatno biti odličan kod nas, a klub samo raste.

                  A onda će taj Ben proširiti lepu reč kao Donald i LeTalek i generalno će se steći utisak da je Zvezda odlična destinacija i za manju platu, jer se posle dižeš.

                  Držanje igrača protiv volje dobija se efekat Lacija i njihovog predsednika. Tu mlad igrač neće doći da ga Lotito drži.

                  Mi nemamo prihode od TV prava od lige od saveza, imamo transfere, 1,2 miliona od Telekoma, 4 ili koliko već od Gazproma, premalo.

                  Samo Marinu i Kafuu je plata zajedno 1,200 000 evra, celo sppnzortvo Telekoma.

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Meni je samo problem sto kafu i ebi nisu dobili sansu...mogli su bar 20min da odigraju komotno...ako ni oni ne bi uspeli loptu da iznesu onda bih znao da je to to, ovako ostaje zal sto bar nismo napali u poslednjih 20min vec smo igrali kao najvece da ne psujem sada...niko ne moze da me ubedi da su ovi jaci od bajerna i milana iz 2006e, sa sve kakom, sedorfom, pirlom i kompanijom...super je to sve imamo bod, uzeli pare, ok...ali ja kao navijac sam dosao fudbal da gledam, a sve sto sam video je da cim osvojimo loptu je gruvamo napred jako, ali zato nikome...i onda opet sve nanovo, na stadionu sam se korneru radovao kao da smo osvojili ls...uzas ogroman od igre, ako je veljko faking simic uspeo da iznese loptu onda su to mogli i ebi i kafu...samo sam cekao gobeljica da uvede i da se samoubijem
                    Meni je Veljko faking Simić igračina za Ebisilija iako ne igraju na istim pozicijama.

                    Kafu je totalno van forme, baš.

                    Comment


                    • Kafu se totalno pronalazi kao i Ben kada je došao samo Kafu nije trenirao celo leto. Što slabije partije pruži to bolje, da se ispregovara cena sa Bordoom. Slabije u smislu po koji gol i ova prosek igra ali to nije realno, već za koji mesec će početi da grize.

                      Comment


                      • Ebi je stabilniji od svih nasih zadnjih veznih igraca. Samo je problem da li on to moze da igra. Jednostavno Miloje igra ziceraski fudbal i kod njega nema eksperimentisanja. Jedva cekam zimski prelazni rok da se rastereti ekipa nekih viskova pa da viidmo sta i kako i sa kim dalje. Kako vreme prolazi Jovicic je sve dalji prvom timu, Medjutim kvaka je da za ritam koji je nama potreban siroki roster pod moranjem. Na Ebija se racuna ali ocigledno da nije u 11. zasto, to samo Miloje zna.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Meni je Veljko faking Simić igračina za Ebisilija iako ne igraju na istim pozicijama.

                          Kafu je totalno van forme, baš.
                          Sa stanovista zarade eventualne naravno da ce ljudi pre da forsiraju Simica ukoliko moze da isporuci sav onaj potencijal koji je imao u mladjim katergorijama. Verovatno zato i ima predsnot u odnosu sa Ebija. Nekako se kupovalo tokom leta sa percepcijom da igramo LE a ne LS. Trenutno je Ebi bolji od Simica. Stabilniji na lopti, disciplinovaniji u igri, kretnja mu je odlicna. Njemu su potrebne utakmice kao i svakom igracu pa i Simicu. Ako se Joveljic i Simic pripremaju za sledecu sezonu onda ne vidim zbog cega bi Ebi bio u drugom planu. Davanje prednosti Causicu je vrhunski bezobrazluk koja se radja u umisljenosti samog Milojevica. Naravno da Caucis u glavi Milojevica predstavlja igraca koji treba da igra bolje i od Ebija i ostalih pa se zato ocigledno i forsira.

                          Comment


                          • Bez obzira na sve receno, neke stvari ne mogu da se sakriju, nema laganja.
                            L Talek je bio marka, idealan za tandem sa Vujadinom Savicem, iako je jos proslog leta doveden Srdjan Babic iz Real Sosijedada da igra, a ne da sedi na klupi.
                            Nije sporan Degenek, ali je Vujadin Savic delovao kao daleko ozbiljniji igrac u tandemu sa L Talekom.

                            Donald neuporedivo ozbiljniji igrac od Jovicica, ogroman minus za igru da lopte deli Jovicic umesto takticki inteligentnog Donalda.

                            Kanga je covek odluke, bez njegovih projektila protiv Ludogoreca, Sparte i Krasnodara, ne bi bilo ni Lige sampiona, nema nikakve sumnje. Ipak, u ovom slucaju, u pitanju je ozbiljan upgrade u liku Marka Marina.

                            Radonjic je bio fantastican, dao je gol BATEu, dao onaj cuveni gol u Trnavi, ali sta tek reci za Bena?
                            Instant legenda kluba, najzasluzniji za plasman u Ligu sampiona je, arguably, igrac sa vecim doprinosom od Radonjica.

                            Kada se tu dodaju Veljko Simic i Ebecilio, dobije se slika dosta pozitivna, uprkos posledicama koje su ostavili transferi Donalda i L Taleka.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Ebisilo je odličan na levoj strani. Sa leve strane šalje projektile, mnogi nisu pomenuli protiv Surdulice je bacio Boaćeu koji je prevario golmana, a kasnije imao stativu, pa zatim sa ćoška 16 prebacio igrače Marinu u noge i ovaj samo odložio pored sebe a Čaušić zakucao.

                              Potcenjen je Ebecilio i to jako.

                              Comment




                              • Iz prve i bez razmišljanja. Pismen igrač nije divljak kao Kanga. Taktički odgovoran, sjajnu šutinu ima. Nije Veljko isti tip igrača dobri su obojica.

                                Comment

                                Working...
                                X