Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mikića i Krnetu proterati iz kluba zauvek.

    Comment


    • Sad cu da ponudim Mikica na Limundu keve mi, taj ne zna nista bre, nije borben a o tehnici ne bih ni da pricam jer to je tek smesna tema.
      Krneta glodarcina.
      Mijailovicu svaka cast.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Micku ili Lazi traka.Laza jeste da nista nije znao ali je pokazao muda barem i to me izuzetno raduje.Osim toga mnogo je dobro bio cuvan,da je imao Vesketa na toj strani mnogo bi bolje profitirali.Mladji isto svaka cast,mnogo bolji nego u Belorusiji.Razocarao me je Milunovic,Milivojevic ne toliko ali morao je bolje puno,ali bre vidi se da on nije zadnji vezni,uopste.O Dimitrijevicu,Mikicu i Krneti ne bih.
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Originally posted by deki94 View Post
          Nisam mislio na utakmice sa priprema, nego na utakmice sa kraja sezone. U sva tri derbija smo imali dosta sreće, a o mečevima sa Pazarom i Radničkim i da ne pričam kako smo igrali . Nadam se da će me igrači pokazati neki napredak, inače će se ponoviti priča od prethodnih godina. Moja priča se temelji baš na onome od prethodnih godina. Dovedemo pojačanja o kojima se priča kao da su lično CR i LM i onda nam Ren pokaže da ne smijemo ni pomisliti da uđemo u LE. Zato ove godine idem sa ovom pričom da se ne bi previše razočarao, a ako bude rezultata to će biti odlično. Ostao je glavni kostur tima, ali svi će morati izginuti na terenu i izdignuti se iznad balkanskog mentaliteta...
          Ja kada sam pričao, većina me je napadala, sada vidite da sam bio u pravu..
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

          Comment


          • Obrukase sveti dres..Sramota!
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Svaka cast za severnu tribinu,najbolju na svetu
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Mikica treba vezati za jednu nogu da visi na plafonu dok ne moli za raskid ugovora. Ovakvu sramotu nisam ocekivao ni u ludilu!
                Ala ima Omonija da se izzivljava na nama.
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Originally posted by Liverpool FC View Post
                  Mikica treba vezati za jednu nogu da visi na plafonu dok ne moli za raskid ugovora. Ovakvu sramotu nisam ocekivao ni u ludilu!
                  Ala ima Omonija da se izzivljava na nama.
                  Da ga stavimo ipak na e-bay? Mozda ga neki arapi uzmu.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • uf... nek se spremi omonija

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Da ga stavimo ipak na e-bay? Mozda ga neki arapi uzmu.

                      Mozda uz ludu srecu
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Pricate vi o svima ali o dve kljucne stvari nikako. Prvo, 3/4 suteva Naftana je zavrsilo u golu i Bajkovic uhvati samo kad ide u njega, rupetina. Drugo, ocajna postavka igre Roberta Prosineckog koji zaista ima srecu sto se tako zove, davno bi bio proteran.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ocaj zivi, veceras me je po prvi put sramota sto sam navijac Zvezde.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • evo sad sam stigo sa tekme i hocu da puknem,nisam vjerovo da ce doci dan kad cu biti tuzan i ako prodjemo,neznam sta reci bolje je prespavati ili ipak da sacekamo cetvrtak...

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Ocaj zivi, veceras me je po prvi put sramota sto sam navijac Zvezde.
                              Ne lupaj molim te...
                              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                              Comment


                              • Originally posted by Aleksa9 View Post
                                Ne lupaj molim te...
                                Svako drugacije dozivljava stvari, a ja tebe molim da mi vise ne govoris kako lupam jer znam itekako sta govorim i osecam.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X