Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vidi se da mozemo bez borhe i tosica.. bravo za upravu

    Comment


    • borha je bar ginuo zbog toga sam ga gotivio opasno ovo danas je bez zelje skroz dali su bas toliko umorni...
      au ovo je vec bruka pa makar bile i pripreme u pitanju
      Last edited by duka79; 27-06-12, 18:46.

      Comment


      • Ko se iole ozbiljnije bavio bilo kojim sportom zna koliko su im trenutno noge teske i da bi najradije trenutno otisli u hotel da spavaju, a ne da igraju utakmicu. Tako da, zaboravite potpuno na ovu utakmicu jer ne znaci bukvalno nista. Ili, nemojte i mracite ovde, kako god.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Samo bez bezveznih kritika. Uvek kazem, i da dobijemo 4:0 i da izgubimo istim rezultatom nista ne znaci.
          Last edited by Nebojsa; 27-06-12, 18:56.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • ma sta bez kritika, pola tima treba raspustiti, al dzabe prica kad je uprava nesposobna...

            Jebo me pas, karta 10€, otvorili samo istocnu tribinu i naravno upeklo sunce, i onda jos ova telad na terenu... nije mi dobro. Potrebno nam je barem 6-8 novih fudbalera i nadati se da nece biti povreda.

            Highlight mi je bio Miric. Zagrevao se sa Savicevicem i Asamaoah-om, izdrzao je nekih 5 minuta i onda se ladno nakrivio na ogradi i gleda okolo sve dok nije morao u igru... Zove ga jedan od pomocnika, a on salje malog Savicevica jer se njemu ocigledno nije igralo. Nakon 10-ak sekundi pregovaranja teskom mukom se odvukao do klupe. Da sam mogao ubio bih ga tamo.

            Comment


            • Gubimo 1-0, nakon kornera gol primili. Ricmi precku pogodio..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Dominiramo, to je bitno...

                Krčko slavi rođendan pa naši neće da im unište slavlje
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Aman bre ljudi, ne obazirite se na ove pripremne utakmice usred bazicnih priprema, one su tu cisto da se igraci rastrce i da im ne bude stalno isti raspored rada. Protiv Naftan-a cemo videti gde smo i sta smo, ovo je pickin dim.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Aman bre ljudi, ne obazirite se na ove pripremne utakmice usred bazicnih priprema, one su tu cisto da se igraci rastrce i da im ne bude stalno isti raspored rada. Protiv Naftan-a cemo videti gde smo i sta smo, ovo je pickin dim.
                    Ma jebes Naftan, ekipa ista kao i Ventspils. Necemo znati gde smo dok ne budemo igrali sa normalnom ekipom. Prosle pripreme smo nekome uvaljali cini mi se osam golova pa nista. Kao da neko gleda pobede na pripremama.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • 2:0 za Krsko, mislim da Robija treba smeniti, i postaviti trenera iz Bata Djorine skole, oni uvek idu na rezultat, a ne ovako da gubmo bodove. Not.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Šalimo se bre, nebitan je razultat skroz... Sada je najbitnije nabijanje kondicije pa da trče i u novembru i u maju punim tempom. Čak su danas prepodne imali trening...

                        Biće pravi protiv Naftana a za posle će trebati sreća na žrebu.

                        EDIT: Krško 2:0
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • 1:2, eto, i corava kokoska ubode zrno.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Савићевић је пронашао Асамоу, а њему није било тешко да са петерца проследи лопту у гол
                            Sada malo bez ironije, ne znam koji je deo recenice lepsi, jeste da ce Asamoa na pozajmicu, nadam se da ce proraditi, covek je jako dobar spic, samo mu fale utakmice.

                            A Vukan pokazuje talenat, klinci su nam bolesno dobri, samo da se ne izgube u procesu.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ima nade, ima...

                              Prvi gol...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Šalimo se bre, nebitan je razultat skroz... Sada je najbitnije nabijanje kondicije pa da trče i u novembru i u maju punim tempom.
                                Neka me nabiju i na kolac ako hoce , samo da osvojimo titulu... Ne znam kako, ne znam da li je realno, ne znam da li cemo sklopiti sve kockice ali samo nekako titula da se uzme
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X