Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    1:2, eto, i corava kokoska ubode zrno.
    ic fani koz it tru

    Comment


    • Originally posted by carter985 View Post
      ic fani koz it tru
      Spoiler

      Comment


      • http://www.mozzartsport.com/vesti/po...ana-savicevica

        Malog u prvu postavu, bez razmisljanja.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Razumem i krivo je i meni dosta za ovaj poraz od ove boranije,ali bre ovolika buka da se dize oko poraza mislim da stvarno nema smisla
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • http://www.mondo.rs/s250288/Sport/Fu..._u_Zvezdi.html



            To bre!
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Pozdrav braco zvezdasi. Zar nije bolje da prodamo ovog Lazovica sad dok mozemo za neke ozbiljnije pare nego da ostane da se manekenise u Zvezdi. 3 utakmice ga nema pa na jednoj zablista. Mnogo je decko umislio da je neki ekstra ekstra igrac, za Evropu suvi prosek. Ako nece da se bori za grb koji nosi neka ide! Nema igraca veceg od Zvezde.I jos mi nisu jasni ljudi koji uvek imaju opravdanje za lose rezultate. Ili su pripreme , ili su neuigrani, ili je tek dosao trener. Da je bilo koji drugi trener dosad bi bio oteran, Prosinecki fura fazon da drzimo loptu a u ligi igramo protiv bunkerasa kojima to odgovara, 4-4-2 , Slavoljub Muslin i Dragan Dzajic i cao. Ja sam sad malo skrenuo sa teme, zna li neko koliki je dug sada?

              Comment


              • KasaKidalica za 1:0

                Kers, tek sada vidim voj post, dug je oko 43 miliona eura ako se ne varam (a obicno se ne varam )
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Lazović promaÅ¡io penal...

                  Bili su 4. prošle sezone u ligi...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment






                  • Comment


                    • Misljenja sam, da ce Zvezda sledece sezone osvojiti titulu. Vreme im je. Predugo traje post. Veoma je bitno za nas fudbal sto je Radnicki usao u najjacu ligu, cuo sam da ce dovesti super pojacanja, plus dobar stadion, mogli bi do treceg ili cetvrtog mesta, optimista sam!

                      Comment


                      • Originally posted by Nikola MVP View Post
                        Misljenja sam, da ce Zvezda sledece sezone osvojiti titulu. Vreme im je. Predugo traje post. Veoma je bitno za nas fudbal sto je Radnicki usao u najjacu ligu, cuo sam da ce dovesti super pojacanja, plus dobar stadion, mogli bi do treceg ili cetvrtog mesta, optimista sam!
                        Dobrodosao na forum, posto bih rekao da si Cigan, pisi sto vise Svi smo mi ovde optimisti, verujemo u Robija i igrace. Samo polako i da ne pocnemo sampionat kao prethodne, da vrlo brzo budemo u minusu.

                        Edit: Presao 8 000 postova, stvarno sam bolesnik
                        Last edited by Nebojsa; 03-07-12, 20:41.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Dobrodosao na forum, posto bih rekao da si Cigan, pisi sto vise Svi smo mi ovde optimisti, verujemo u Robija i igrace. Samo polako i da ne pocnemo sampionat kao prethodne, da vrlo brzo budemo u minusu.

                          Edit: Presao 8 000 postova, stvarno sam bolesnik
                          8k nisi los.

                          Comment


                          • Bajko pregazio autom nekog na pesackom u Ustanickoj.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              Bajko pregazio autom nekog na pesackom u Ustanickoj.
                              Hvala sto nas obavestavas, ne znam sta bismo bez te informacije.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Odveli ga zandari, mozda zaglavi corku. Ako ti je to nebitna informacija ovde obrisi je, ne moras tom jeftinom ironijom da mi se obracas.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X