Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • @Constantin
      Milan Pavkov je trebao da bude u avionu za Rusiju, koliko je bio dominantan za Radnički prošle sezone. Fantastičan centarfor, nema nikakve dileme, apsolutni heroj i legenda Čaira i Radničkog, kakvu je samo loptu dobio od Ryote Nome za 1-0 protiv Partizana.

      Prosto je neverovatno koliko ga u Zvezdi slabo cene, sve su to slepci, i uprava i stručni štab i navijači.
      Biće im žao kada ode i napravi karijeru u inostranstvu, ali tada će biti kasno.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      Last edited by La Jugoslavia; 13-09-18, 18:51.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Da li se zna starnih jedanest za subotu? Voleo bih da vidim Causica.

        Comment


        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
          @Constantin
          Milan Pavkov je trebao da bude u avionu za Rusiju, koliko je bio dominantan za Radnički prošle sezone. Fantastičan centarfor, nema nikakve dileme, apsolutni heroj i legenda Čaira i Radničkog, kakvu je samo loptu dobio od Ryote Nome za 1-0 protiv Partizana.

          Prostor je neverovatno koliko ga u Zvezdi slabo cene, sve su to slepci, i uprava i stručni štab i navijači.
          Biće im žao kada ode i napravi karijeru u inostranstvu, ali tada će biti kasno.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          Biće kao sa Barkosom....čini mi se.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • @startnih jedanaest
            Otvorena je rupa na levom krilu suludom prodajom najboljeg igrača pred start najvećeg takmičenja u kome je klub učestvovao u svojoj istoriji.
            Marko Marin je prvi pik, ali je izjavio da nije trenirao mesec dana i da mu je omiljena pozicija centralno, a ne na krilu.
            Ostale opcije za LW: Slavoljub Srnić, Nemanja Milić, Cafu, Ben, Milan Jevtović.

            Sve druge pozicije su dobro popunjene, ali je pred Milojevićem zadatak da reši pitanje LW.

            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Originally posted by suptil View Post
              Da li se zna starnih jedanest za subotu? Voleo bih da vidim Causica.
              Ovo ja ocekujem Borjan


              Stojkovic Savic Degenek Rodic

              Causic Krsticic

              Kafu Ebisilio Marin

              Boaci, s tim sto je Roda upitan zbog povrede, i Krsticic..videcemo, mozda Miloje ipak potpuno kombinuje mada bi pred Napoli trebalo novajlije da odigraju mec.

              Comment


              • I jos nesto svejedno koji sastav igra, vazno je da mi kao navijaci izadejemo u najacem sastavu i pomognemo da se spasi jedan mladi zivot, idemo Delije svi.

                Comment


                • Šuška se da večeras startuju Čauš, Marin & Boaćko..

                  Comment


                  • Da l će Melegu dati malo da pipka ove godine ?

                    Comment


                    • Boćka i Čauša očekujem sigurno, takav mi je bar utisak ostavio Miloje na kzs. Za Marina nisam siguran da će poceti ali ga očekujem u drugom pol. Biće lepo večeras na Mari videti sve ove majstore

                      Comment


                      • Pusti Miloje malo i Melega ljubim te.

                        Fina tekmica večeras, baš onako, lepinjica.

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          @startnih jedanaest
                          Otvorena je rupa na levom krilu suludom prodajom najboljeg igrača pred start najvećeg takmičenja u kome je klub učestvovao u svojoj istoriji.
                          Marko Marin je prvi pik, ali je izjavio da nije trenirao mesec dana i da mu je omiljena pozicija centralno, a ne na krilu.
                          Ostale opcije za LW: Slavoljub Srnić, Nemanja Milić, Cafu, Ben, Milan Jevtović.

                          Sve druge pozicije su dobro popunjene, ali je pred Milojevićem zadatak da reši pitanje LW.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          Slažem se u potpunosti i mislim da će biti raznih rešenja na ovoj poziciji ove godine. Isto očekujem Marina kao prvu opciju ali mislim da će I Kafu biti rešenje. Takodje, moguće je da probamo u SL i 3-5-2 sa na npr Marinom, Ebisilijom i Benom u vezi a Kafuom i Bockom napred. To bi bas voleo da vidim mada ovde imamo problem sa brojem stranaca.

                          Comment


                          • Odakle ti ta mogućnost sa 3-5-2 ? Nagađaš ili nešto znaš ?

                            Comment


                            • Samo nagadjam nisam insajder igrali smo to prošle godine pogotovu posle Arsenala koji je tako igrao protiv nas pa su i naši hteli da probaju. Problem je sto u takvoj formaciji veliki teret pada na bekove koji moraju da špartaju gore dole celu tekmu i da imaju lep ofanzivni repertoar sto kod nas nije bas slučaj. Zato i mislim da ćemo to probati samo u SL.

                              Comment


                              • Možda na nekim gostovanjima da se branimo, inače sumnjam baš da ćemo u domaćici ili na Marakani u LŠ tako.

                                Comment

                                Working...
                                X