Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Gobelja ovan.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Mi odigrasmo neki derbi proletos u kom je Gavrić pravio budale od Ostojića i Miletića? Zašto nije sada počeo? Zašto smo popustili i zašto nismo igrali visoki presing?
      Uprpao se izgleda i Stanković. Ni sam ne zna šta je hteo sa onakvom postavom.

      Još nešto moram da dodam.

      Onaj prošli derbi mi je pripala muka posle utakmice. Seljobersko ponašanje pojedinih igrača, slavi se nerešeno, idiotske prozivke...

      Pravi se i neka veštaćka porodična atmosfera. Smešno je što su svi igrači izgleda dobili naređenje da Dekija zovu Mister.

      Comment


      • Gobeljica bih dao za džabe, čak bih I doplatio samo da ga ne gledam više. Boace je odmah tu za njim.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • I slepom je jasno koja je ekipa bolja i kvalitetnija.

          Mrkela i Terzic su neznalice, lopovi, kriminalci, namestaju sudije, nista ne znaju osim da uzmu pare.

          Comment


          • https://www.mozzartsport.com/fudbal/...z-ukusa/359210

            Comment


            • Kakav raspad ovaj fk, svaki put nam grobari pokazu koja carapa na koju nogu ide. Cirkus.

              A s obzirom na razne drustvene pojave i srozavanja mnogih poslednjih decenija, za ovo me dusa boli koliko sam im vremena, para i zivaca dala. Pihhh
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Igrači koji treba da napuste klub : Ričmond Boaće, Milan Pavkov, Tomane, Mateo Garsija, Mirko Ivanić, Simić, Jovančić.

                Za njima Rodić, Milunović.


                Dogodine remont : Borjan, Konatar, Degenek, Eraković, Gobeljić, Jovičić, Sanogo, Jug desno, Velja ofanzivni, Gavrić levo, Ben špic. Ili Jug out, Burmaz špic.

                Ionako niko ne sme da nas pobedi. 2 derbija izgubimo, izgubimo kup i osvojimo titulu pošto Partizana kecaju svi osim nas.

                LŠ očigledno ne možemo da je iskoristimo i ćao.

                Comment


                • Stankovic je u trenerskom smislu miljama daleko i od prosecnog jsl trenera, a kamo li od Sava.....tako da ne znam sta mu je ovo trebalo ali bio bi daleko korisniji sa svojim kontaktima kao sportski direktor nego kao trener.....gadno ce da se zezne ako nastavi trenersku karijeru....mada toliko je jako ime izgradio da mu nece biti tesko da se u bilo kom momentu prebaci na neki njemu prigodniji fudbalski posao. Ona ima gadan problem sa egom koji ce da mu vrlo brzo okonca trenerku karijeru za koju nije sposoban i nastelovan...moje misljenje. Onog momenta kad je Stankovic zamenio Milojevica sam pomislio - zasto je uopste Milojevic otisao i zasto je Stankovic trener a ne sportski direktor......realno me boli ***** za CZ ali eto to sam primetio odavno i izgleda da nisam pogresio
                  Last edited by Constantin; 13-06-20, 12:50.

                  Comment


                  • Sanogo Vulić
                    Ben
                    Garsija Gavrić

                    Vauuuu a nisam trener profesionalac

                    Terziću lopove Mito siso

                    Comment


                    • Originally posted by FKCZ View Post
                      Sanogo Vulić
                      Ben
                      Garsija Gavrić

                      Vauuuu a nisam trener profesionalac

                      Terziću lopove Mito siso
                      Bez Garsije i Sanoga.
                      Koji ***** Sanogo kada minuta nije odigrao. Plus je lik jedno deset puta u karijeri povredio tetivu, novi Boace u najavi.
                      Last edited by Constantin; 13-06-20, 12:49.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Pozivam sve Zvezdase na bojkot proslave lazne titule!

                        Ko zeli dobro nesposobnoj i lopovskoj upravi neka ide da slavi pobede nas Radnikom, Indjijom, Radom i slicnima.

                        Comment


                        • Originally posted by FKCZ View Post
                          Pozivam sve Zvezdase na bojkot proslave lazne titule!

                          Ko zeli dobro nesposobnoj i lopovskoj upravi neka ide da slavi pobede nas Radnikom, Indjijom, Radom i slicnima.
                          Nece niko normalan ići sem likova koji su na platnom spisku i njihovih prijatelja.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • TERZO LOOOPOVE !!!

                            Comment


                            • Originally posted by FKCZ View Post
                              Pozivam sve Zvezdase na bojkot proslave lazne titule!

                              Ko zeli dobro nesposobnoj i lopovskoj upravi neka ide da slavi pobede nas Radnikom, Indjijom, Radom i slicnima.
                              Bravo brate. Pridružujem se. Neću ni na tv gledati. Totalno me ne zanima, a ako prodaju Velju/ Gavru neću u životu više.
                              Last edited by Constantin; 13-06-20, 12:49.

                              Comment


                              • Kako je krenuo, rekoh biće dobro, presing, klinci, rekoh konačno neko s modernim tendencijama fudbala.
                                Ovaj derbi, taktika, pristup, kao da je igrao 10 godina u Surdulici a ne u Interu.

                                Comment

                                Working...
                                X