Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fora je što u Zvezdi dobiju šansu Gavrić i Velja i pokažu se kao najbolji igrači. Igrači koji hoće napred da igraju. Od takvih možeš i grešku istrpeti.

    Ja bih lično žrtvovao i LŠ pošto nam finansijski ništa očigledno ne pomaže zbog lopina, i pustio 6-7 klinaca da igraju.

    Gavrić, Velja, Kontaar, Eraković, Radulović, Jug i Burmaz i dovidjenja.

    Ne možeš da uvališ jer niko neće da kupi kite od igrača koje igraju u Evropi bunker svih bunkera a u ligi sklanjalicu

    Comment


    • Ovaj Partizan je razmontirao nezvanicnog prvaka Holandije, kad se naostre igraju dobar fudbal.

      A mi, bata Djora ziherasi.

      Comment


      • Partizan igra onako kako bih voleo da Zvezda igra.
        Al jbg, kad smo pozadinci
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Njima je odbrana najslabiji deo tima i mi izadjemo sa 4 stabla, 2 u napadu dva u vezi, sa impotentnim Miretom Ivanićem i Benom koji nema sa kim da igra.

          Legendarno. 4 komada bi im dali da je bila prava postavka.

          Simić bi bolje odigrao od Ivanića i bolji je igrač ma koliko to smešno zvučalo, Simić je bar brz.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Kako smo se posprdali sa lažnim šampioni ove sezone, ju, ju.

            3 tekme na kojima su 2 puta došli do Stojketa.

            A Sadik i Suma, kako su ih drndali mislim da Degenek nosi blizance posle ove utakmice
            Evo Terziću i Stankoviću šta dopuštate. I treba da nas prskaju kad smo govna. Terziću lopužo. Sutra ćeš ti opet biti Crnogorac iz Splendida kod tvog zaštitnika plakaćeš molićeš da se vratiš pod skute.

            Beži bre, na šta sam ja spao da podržavam ovog gmaza jer snam da je država lopovska.

            Terziću pičko

            Comment


            • Kaže Deki opet bi izveo istu ekipu. Jbg to je ipak najveći poraz večeras. Biće ego veliki problem. Da je rekao, ok pogrešio sam, taktički su nas iscepali, trebao sam drugačije, sve ok.

              Ovako meehhh
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • A Uroš je ušao u Koromana, eno sve ih je poslao u pm
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                  Kaže Deki opet bi izveo istu ekipu. Jbg to je ipak najveći poraz večeras. Biće ego veliki problem. Da je rekao, ok pogrešio sam, taktički su nas iscepali, trebao sam drugačije, sve ok.

                  Ovako meehhh
                  Usrao se Deki. Usao u utakmicu ziheraski, samo da ne primi gol.

                  Ali ruku na srce, da je Stojketu digao crveni kao sto nije, bila bi druga pesma....sto nas, naravno, ne opravdava, necemo da kukamo kao oni, visoka trava i te price.

                  Vec nekoliko poslednjih derbija nas sudije lupaju po usima.

                  Comment


                  • Titule su nam lazne, ne sme niko da nas pobedi.

                    Ovo je realnost.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ovaj Partizan je razmontirao nezvanicnog prvaka Holandije, kad se naostre igraju dobar fudbal.

                      A mi, bata Djora ziherasi.
                      Sreća što je Savo ostavio Sumu na klupi, inače bi nas tek onda razbucali.

                      Izjava Dekija da bi opet izveo isti sastav mnogo govori. A izgleda se javila i sujeta.

                      Nama treba 6-7 novih igrača ako mislimo da se ponovo nekako uguramo u LŠ.

                      A što se tiče proslave titule, ona me ne zanima. Najbolje da im protiv Proletera dođe 'iljadu ljudi.

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Dugačak je spisak onih kojih se treba odreći.

                        Na prste jedne ruke mogu se nabrojati oni koje treba ostaviti.
                        Naravno, nego svi zapeli za Bena ali on ni jednu bitnu utakmicu nije odigrao dobro, ne razumem zašto Gavrić nije počeo (ali nisam fudbalski stručnjak već navijač), opet se videla veća motivacija kod komšija. U prvih 5' se video najverovatniji razvoj utakmice.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Kako nije? Trnavi gol u gostima, Salzburg? Najkonstantniji igrač cele sezone i to posle toga što nije pušten da igra LŠ jer je uprava nesposobna. Neki bi haos napravio.

                          I šetaju ga sa desnog krila na ofanzivnog non stop. Ben igra dobro kada igra sa Gavrom i Veljom i jedan špic ispred da on može da se ubacuje.

                          Ljudi bi oprostili Boaćeu što je kanturina, Bena ne mogu da vide očima.

                          Ne samo ti Ganac nego evo Madrid jednom Bena nije pohvalio a hvalio onu hodajuću povredu od čoveka.

                          Mi za Bena znamo da će uvek da isporuči, da nikada ne pravi problem, ali šta da očekujemo kada ga stavi sa dva balvna ispred i iza i sa pužem Ivanićem koji nema pojma?

                          Da je bilo ovako Ben u špicu, Radulović, Gavrić, Velja, Njegoš, Bakula... Navozali bi ih Ben i klinci kao majmune.

                          Jer svaki klinac prvo igra sa željom, mali Radule izgubi loptu i poginuo da je vrati, a drugo klinci hoće licem da igraju.

                          Falili su Velja i Gavrić da carine loptu i da se sprdaju sa njima.

                          Ne može fudal sa drvima da se igra i naša deca su samo razotrkila svu glupost dovodjenja bilo koga.

                          Ne trebamo da ih guramo po svaku cenu, ali kada su bolji od prvotimaca, zašto da ne. I ta priča kao da ne izgore to je isto glupa priča.

                          Bolje da klinac izgori nego da onaj Boaće i Ivanić igraju. Ko će ono da kupi? Niko

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Naravno, nego svi zapeli za Bena ali on ni jednu bitnu utakmicu nije odigrao dobro, ne razumem zašto Gavrić nije počeo (ali nisam fudbalski stručnjak već navijač), opet se videla veća motivacija kod komšija. U prvih 5' se video najverovatniji razvoj utakmice.
                            Imao je i dobrih bitnih utakmica.

                            Dva gola Salcburgu, gol Trnavi i lepa asistencija Radonjiću na istoj utakmici.

                            Derbije je uglavnom igrao loše, ali retko ko se u poslednje vreme proslavio kod nas u derbijima.

                            Comment


                            • Čuj da izgori klinac, a kada je Ljupko Petrović istog tog Dekija ubacio sa 16 godina u prvi tim tada nije razmišljao da li će da izgori i evo šta je na kraju od njega ispalo, ozbiljna internacionalna karijera.

                              Notorna glupost.

                              Što se proslave titule tiče, koga boli k.... za tu manifestaciju zvanu "Smejem se a plače mi se", što kaže gospodin Dnevna doza....

                              Comment


                              • Mi odigrasmo neki derbi proletos u kom je Gavrić pravio budale od Ostojića i Miletića? Zašto nije sada počeo? Zašto smo popustili i zašto nismo igrali visoki presing?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X