Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet Vukanovic i Ivanic, opet neka nepostojeca formacija, sta je ovoooo?!

    Comment


    • Izgleda da se po nalogu Terze gura Ivanić.

      Da mu se malčice podigne cena i uzme bar neka sića.

      Mora da priznam da me prevario Deki na početku.

      Nije on za ovaj posao.

      Verovatno je rano za ovakav brutalan zaključak jer nije ni on selektirao ovu ekipu, treba mu dati još vremena.

      Al mi unutrašnji glas šapuće da pišem propalo.

      Comment


      • Vujadin Savić, Filip Stojković, Nenad Krstičić, Marko Marin...
        To je srce i duša Crvene zvezde!
        Oni koji mešetare sa srcem i dušom su krivci za lošu situaciju!
        Aleksa Terzić i Dejan Joveljić bi bili idealan bonus!

        Dejan Stanković je legenda, ali on nije nikakva legenda Crvene zvezde!
        Ne može biti legenda kluba neko ko je otišao sa 19 godina!
        On je legenda pre svega reprezentacije, a onda Intera, pa čak pomalo i Lacija!

        On ima idealan pedigre za trenera, ogromno iskustvo iz veoma taktički potkovane Serije A, ali on čovek ovde ima posla sa plastikom, sa nekim veštačkim inžinjeringom i sa takvim kadrom koji je bez srca i duše a to je ogroman problem za svakog trenera!

        Nije kriv Dejan Stanković-krivi su mešetari oko kluba i iz uprave, zato što su prodali najbitnije karike iz lanca zvezdinog šampionskog tima!
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Vodi TSC.

          Comment


          • Oho-ho 2:0 za TSC.

            Idemooooooooooooo

            Al je fudbalski glup Babić.

            Comment


            • TSC baš ozbiljan tim, nešto kao Videoton u Mađarskoj.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Bravo Mirko legendo
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • E ovo danas je ono o cemu sam pricao. Mi imamo dosta igraca koji ili nisu u formi ili nisu neki, konkretno o Boaciju ja i Uros najvise pricali. I sve se ja slazem sa njim. Samop sto nisam gledao u afektu i shvatio sam sta je alternativa, a to je nazalost ovo danas. Ovi panjevi napred (Mirko i ova dvojica spiceva) ne znaju gde je levo.

                  Iz istog razloga nisam terao Miloja (pre bih Mrkelu i Terzu za sastav i ostale stvari), iako sam se slagao npr. sa skoro svim Urosevim zapazanjima, jer gde ces sa ovima leprsavo da igras.

                  Comment


                  • Sad će izmene, "trljač vrtova"i kreće magija.

                    Comment


                    • Pa ne poredim ja Boaćija sa Vukanovićem nego sa Sadikom i sa onim iz Kopenhageena npr, ili Jang Bojsa. Sva trojica su mi bolji od Boaćea.

                      Sigurno njihovo obeštećenje u trenutku kada su dovedeni nije bilo nešto puno više od 2,5 miliona

                      Comment


                      • Pa pricam sa trenutnim igrackim kadrom, da je Oaro iz YB dosao i ja bih ga stavio u startnu

                        Comment


                        • I nisam ja principijelno imao averziju prema Milojeviću i simpatije prema Stankoviću. Ja samo ne volim čekanje. Već sam dovoljno video od Dejana Stankovića na derbiju.

                          Niti gledam ovo danas niti me zanima.

                          Dovesti Španca ili Italijana za trenera i rešeno. Oterati smrada Terzića i ćao.

                          Ma brate vidiš li ti da ovaj bandit od Boaćea bira kad je povredjen kad nije. Ben je za njega ljudina!!! Boaće smišlja kad je povredjen. Igra derbi pa ga mrzi u Senti da igra povredjen.

                          Nabijem ga na ... i njega i njegove povrede. Bolji mi je i Tomane od njega, bar nije non stop povredjen.
                          Last edited by Cassius Clay; 14-06-20, 16:50.

                          Comment


                          • Ih kad ovako Vukan doda na 2-0 za njih, preko one stvari djfjfikaidjdj


                            Bolie ti je Uki sto ne gledas, sreca pa je titula zavrsena, inqce je ovo da poludi covek.
                            Last edited by colchonero; 14-06-20, 16:50.

                            Comment


                            • Kako ne umeju ni da ukradu novac to mi nije jasno. Ja bih doveo najbolje skaute, najjačeg mladog trenera mogućeg iz Italije, Nemačke, Španije sa akcentom na guranje mladih talenata.

                              Prodaš par igrača za 15 - 20 miliona, uzmeš sebi i 7 ( malo li je????) ... Klub ne oseti, i gura se dalje. Ima i za mafiju i za sve.

                              Ne, oni vole Bruno Matos, Orlandić, 400-500k... E klošarčine jedne klošarske, za vas je Mamić institucija

                              Comment


                              • Umesto kad je reseno sve da igraju bez opterecenja i kidaju sto vise posebno ovi sto nisu standardni, oni igraju sa takvim BuK ceo mec da je to neverovatno. Blize je 3 0 nego 2 1. Mirko izvodi korner lopta jedva stize do peterca koliko je slaba.

                                Comment

                                Working...
                                X