Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Ja imam osecaj da je Toske morao da ode. Stvarno necu da ulazim u to kako, zbog koga ili cega, ali tako mi sve ovo izgleda. Opet je na kraju najgore prosao Robi.



    EDIT: Nudjen mu novi ugovor sa povecanom platom? Mislis da bi on video neki deo tog ugovora u skorije vreme?
    Pa ne znam da li bi video deo, ali ti mislis da ce on nesto da uradi u timu cije ime ne moze normalna osoba da izgovori? Obecao je Robiju da ce da ostane, i sada ovako ode... Sva sreca pa Turci sve redovno placaju i sve je pet...Otisao je i hvala mu na svemu sto je uradio za nas...Tragedija nije, nacicemo vec zamenu. Odlazili su i bolji igraci od njega.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Nije tragedija? Pobedio si... Ko ce da ga zameni? Krneta? Spajic? Mihajlovic? Kojeg mi to krstenog stopera mozemo da dovedemo? Imali smo stoperski tandem reprezentativaca, sad imamo rupetinu i to na pocetku priprema. Stoji da je ispao picketina ako je zaista ovako kako trenutno izgleda, ali isto tako stoji i da su morali to da resavaju mnogo ranije.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Ne znam na čiji nagovor je stavljeno da mu otkupna klauzula bude €600k? Mada sve u svemu na kraju je on sam mogao da odbije ugovor od Turaka.

        Šteta bre, ogromna šteta!
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Pa sta da radimo sada? Da prestanemo da postojimo jer je otisao Dusko Tosic? Nacicemo valjda neku zamenu za njega...Za Lazovica se napravio haos, a pola navijaca je htelo ledja da mu vidi.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Ne znam na čiji nagovor je stavljeno da mu otkupna klauzula bude €600k?
            Stojic gospodin Ranko ;)
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Iskreno, vrlo brzo cemo i prestati da postojimo ako se nastavi ovakvo poslovanje, samo je pitanje dana kad cemo da cujemo rec bankrot. Al' neka, evo stizu Spanci, cuo sam da su Ceuta i Las Palmas u problemima sa parama, taman da im pokupimo pola ekipe.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • sve krece od uprave.. tosic nam je po drugi put u samo 2 godine uvali kitu, al kao sto rekoh nije samo on kriv, vec nesposobna i raspala uprava, koja je dala povoda da tosic pre izabre raspali gencegebiipickematerinegli umesto zvezde... jebem ti mater lukicu, vesicu, majamiju, vasiljevicu i ostali skotovi!!!

                Comment


                • Многе ствари не знате, и немојте да пљујете без икаквих сазнања.

                  Мало ко зна да је Тошићу пре 6 месеци, пре него што се вратио, речено да ће да буде капитен. Био је пресрећан због тога. Еј, капитен Звезде, није мала ствар. Касније су ставили Микића, Бајко па чак и Перовић су били испред њега. Не бих да полемишем да ли су требали да буду испред њега, али ако нешто обећаш онда испуни. Био је жешће сморен због тога и то нам је рекао када смо радили интервју. Даље, није примио плату свих 6 месеци док је играо у Звезди. (то причам за време после последње утакмице) и ни једну утакмицу није саботирао, остављао је срце на терену сваки пут. Да ли заслужује овакве увреде?

                  Клуб га није заштитио од ''великог Звездаша'' Ивана Ивановића, који је пљувао његову жену, а често и самог Тошића. Па ја да га видим на стадиону да је мени тако радио, ја бих га убио, а не још да се шепури у ложи и у клубу.

                  Као што сам и рекао, можда су му из клуба и обећали 400000, јер нико не може да плати, колико наша управа може да обећа. Да ли бисте ви поптисали нови уговор са послодавцем који вас није платио 6 месеци, или бисте прихватили уноснији уговор где вам сигурно неће каснити плата?

                  Razapnite Tosica, on je kriv!!!
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Tošić je bolje partije pružao u Zvezdi prvi put kad je igrao beka , i više je korisniji na toj poziciji nego na štoperu.

                    Ne sumnjam da je uprava opet zeznula i lagala ali opet ako je obećao Robiju nije u redu.

                    Comment


                    • Sledeće godine se plašim mora da se zaradi na Milunoviću, Milivojeviću, Mladenoviću itd.
                      Može samo da nas spasi sad ekstremno talentovana generacija omladinaca...
                      Zabranio bih rukovodećim ljudima našeg kluba da uzimaju reč titula. Samo se pali masa nepotrebno...
                      Nedavno beše kada su se igrači zadržavali do 24. (Basta, Luković itd.)...
                      Laza bi dao sigurno 15 golova ove sezone. Mada, nema se strpljenja, plaše se da će cena pasti naredne godine... Mogao je da odigra i koji meč za reprezentaciju.

                      Ne znam za vas, ali ja sam očekivao da ove sezone samo nastavimo fenomenalne igre iz prolećnog dela, sa istim igračima uz možda koje pojačanje i da se vrati titula, samo da se prekine ovaj šampionski post a i da se makar malo zadovolji milionska masa navijača. Ovo je mogla da bude i najbolja sezona sa Robijem, gde bi igrali konstantno dobro od starta do kraja sezone.

                      Samo još da čujem sad i da Evandro odlazi i to je to, da poludiš načisto. A bogami osetiće se itekako i eventualni odlazak Kadua (doduše za njega se i očekivalo da ode)...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Ako je obećao Robiju sigurno je imao i neko obećanje od uprave, jedno s drugim je povezano. Iz godine u godinu situacija je sve tragičnija, i svaki put se kao gradi novi tim, gradi se da ne kažem šta. Koga više farbaju sa tim pričama za malu djecu, najgore je što bi i iza Lukića opet došao neki novi Lukić, nema spasa u takvom poremećenom sistemu vrijednosti, kao što nema ni spasa nama navijačima, napalićemo se mi opet pa makar igrali djedovi i babe za Zvezdu. Menadžeri se šprdaju s nama, i biće sve gore i gore, bolje neće sigurno.

                        Comment


                        • Evo, sreda je, a Evandro ne stize. Prodace i Bajkelu, dam glavu. Znaci, Kira na golu, desno Veske, u sredini Krnetic i Maksa, levo Mladja, atomski vezni red ce ciniti Luka, Cava i Pera Djurickovic, a u napadu neprejebivi trio na celu sa Ricmijem. FUCK YEAH, Evropo, cuvaj se!
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Evo, sreda je, a Evandro ne stize. Prodace i Bajkelu, dam glavu. Znaci, Kira na golu, desno Veske, u sredini Krnetic i Maksa, levo Mladja, atomski vezni red ce ciniti Luka, Cava i Pera Djurickovic, a u napadu neprejebivi trio na celu sa Ricmijem. FUCK YEAH, Evropo, cuvaj se!
                            vidim i tebi konacno doslo iz dupeta u glavu;)

                            Comment


                            • Originally posted by carter985 View Post
                              vidim i tebi konacno doslo iz dupeta u glavu;)
                              Nije brate, ja sam uvek bio svestan svih stvari koje se desavaju i isto tako znam u kakvim uslovima i pod kakvim pritiscima uprava radi. Medjutim, pokusavao sam da budem pozitivan jer sam video neke dobre strane svega ovoga (citaj:Robija) i mislio sam da je ovo prekretnica kad ce sve krenuti nabolje. Ali, nakon sto obecas da ce okosnica tima ostati, onda je prodas, a nisi ni poceo da trazis alternative - to je to sto se tice moje podrske.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Nije brate, ja sam uvek bio svestan svih stvari koje se desavaju i isto tako znam u kakvim uslovima i pod kakvim pritiscima uprava radi. Medjutim, pokusavao sam da budem pozitivan jer sam video neke dobre strane svega ovoga (citaj:Robija) i mislio sam da je ovo prekretnica kad ce sve krenuti nabolje. Ali, nakon sto obecas da ce okosnica tima ostati, onda je prodas, a nisi ni poceo da trazis alternative - to je to sto se tice moje podrske.
                                ova uprava i rec na bolje, nikako ne mogu zajedno niti su ikad mogli... gde je sad onaj fantomski ugovor? gde su oni igraci za koje je receno da ce biti sacuvani? a i moras priznati da si i ti bio u grupi ljudi koji su rekli da je vesovic odlicno resenje za desnog beka i "branio" si upravu, a nakon tog spinovanja goveda, na koju kao po obicaju nasedne veliki broj crveno bele polulacije, meni je i vise nego jasno bilo, da je to sa vesovicem pocetak kraja ovog prelaznog roka

                                Comment

                                Working...
                                X