Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • .. malo su onoštosekaže neorganizovani i nepripremljeni. 3 nedelje pre prve tekme razrušiše "pola" stadiona, ne znaju 'di udaraju, ali valjda će sve biti u redu na kraju.

    Nek nam je inshallah..

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Kakve su ove price, sta je ovo. Prvo danas se objavi za servis da ce raditi, na zvanicnom sajtu (i zadnjih nekoliko dana, ali danas nov update). Kad ono katanac, kaze lik, cekamo da vidimo kako ide prodaja. Onda u jednom trenutku su ljudima davali samo po 1 paket uz clansku. Sad vratili na 2. Onda ne traze licne. Onda zapad centar i istok centar nisu ni u prodaji "rezervisano" kazu ljudi. Ljude koji imaju sezonske (vrlo skupe) za ta mesta (sektor 4), guraju u sektore 3 i 5. Na licu mesta sam.

      P. S. Red nije veliki, duplo manji nego pre pola sata jedno desetak metara.
      Kao što sam već i pisao, Milojević, stručni štab, ekipa i tim na nivou fudbalskog kosmosa i stratosfere, organizacija u klubu na nivou dna septičke jame. Bio sam nedavno na nekim utakmicama, pa ono je blago rečeno sramota na šta liči stadion, u kakvom su stanju sedišta, koliko su nesposobni, drski i bezobrazni "redari", ako uopšte mogu tako da se nazovu, itd itd itd

      Blago rečeno katastrofa od "organizacije kluba i "komfora" na stadionu i na utakmici.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Ma ne radi se samo o nepripremljenosti i neorganizovanosti, nego o klasicnom nepostovanju ljudi, pa i otimanju. Prvo ako je neko kupio sezonsku za odredjeni deo, ne mozes ti njega sklanjas "u cosak" da bi neko bitniji, ili neciji kum tu seo. Ako covek vec ima odavno, placeno svesno bas taj sektor. Na taj nacin mozete i na drugu tribinu da ga posaljate. Drugo ovo za clanske, ako neces da izdajes vise ok postujem, ali onda ne mozes da pises danas update na sajtu, clanske ce se prodavati od 10-18h, plus ta vest se vrti nekoliko dana, nije doslo 100k ljudi, pa kao "e cekajte prvo stari clanovi, da ne bi izvisili", bilo je 20ak ljudi neki od njih su presli (licno cuo) nekoliko stotina km zbog te objave. Ne mozes da se igras tako sa emocijama, mozgom i parama tih ljudi, i njima samima. Znaci, nije nikakav problem bio reci "ne dajemo clanske dok traje LS", samo moras da se drzis onog sto si zvanicno napisao, a ne u sred kupovine kazes "e ipak nista, zao nam je sto smo vas svesno zajebali". Ljudi moraju da znaju na cemu su.

        Comment


        • Реално је да када крене продаје улазница за чанове да се тог тренутка завршава са учлањењем у клуб. Борите се за своја места и позиције. Уколико сте узели један пакет а могли сте два пакета вратите се па узмите још један. Не видим проблем, без обзира у малој очигледној конфузији. Наравно да морају да вам дају места на којима имате сезонску. Истрајте у томе, закочите ред док вам не дају ваша места и то је то. НИсте навијачи почетници ваљда.
          Last edited by suptil; 06-09-18, 12:44.

          Comment


          • Onda je to moralo biti napisano. Nece biti uclanjivanja i tacka. Zao nam je ne moze dok traje LS. Ili u najgorem slucaju ne napisati nista. A ne da napises moze da se uclanjuje.

            Ne radi se o tome da istrajes, da molis ili da se deres na nekog zbog necega sto nije do tebe, a vrv ni do tih koji prodaju. Nego klub (kao i svako) treba (mora) da se pridrzava onog sto je sam napisao. Nisu tu ljudi da procenjuju da li bi trebalo ili ne, ako klub da zvanicnu odluku. Zamisli napisu karte za derbi 500 din i onda dodjes i kazu 2000 i kazu ljudi jbg vi koji ste poneli 500 din kao sto je bilo napisano, sta da vam radimi, realno je da karta kosta 2000. Makar sad otvorili servis i pustili sezonce na svoja mesta (a nece naravno) nije ok, jer ne treba niko da te tera na nesto, sta si sam napisao. Sta ti ljudi su budale, pa ako prodje klubu prodje, a oni nek se pobune ako hoce.
            Last edited by colchonero; 06-09-18, 13:02.

            Comment


            • Ајмо овако... Прво да ли постоје карте Исток бочно од 12 000 у препродаји?
              Друго, увек има у тим масовним дешавањима ствари које се решавају у кораку па и то да се побркају лончићи, али ако се ти не избориш за свој интерес илузорно је очекивати да се неко други избори за твој интерес. На крају ако је у првих пар сати било недоумица оне су исправљене током дана и тако ће бити до краја препродаје пакета. Дакле сигурност је успостављена после сат времена опречних информација, тако може да гласи саопштење клуба или изјава неког из клуба. Том једно реченицом се ставља тачка на неугодност коју је имало стотињак навијача.
              Да ли тај став екстремни не може то тако, треба да доведе до тога, да се ти или било ко други на лицу места не избори за своје право. Мислим да не значи.
              Треће, Свакако неће бити распродата Маракана преко пакет улазница.
              Четврто, клуб из жеље да максимизује ситуацију у којој се налази прави неке бенигне грешке у корацима.

              Comment


              • Ok ja te pitam kako ce konkretno jedan covek iz Slovenije (sa kojim sam pricao danas) da opravda sebi 1000+km puta i bar 100eur troskova, jer je dosao da se uclani, iskljucivo na osnovu zvanicne info kluba da ce moci. Znaci nista on nije cenio, merio niti racunao na svoju ruku. Sta on to sad moze da se izbori?

                Comment


                • A zasto taj covek iz Slovenije nije doso juce da se uclani? Nego da se uclani i istog dana da podigne karte u istom trosku. To NIKADA nije moglo. Ja ne branim zvanicna saopstenje, jedno od najvecih idiotluka je magla oko istoka bocno...

                  Comment


                  • Sta ljude btiga zasto nije,. Nije iz prostog razloga zato sto je klub napisao da moze SVAKOG radnog dana i svesno je slagao i direktno izbio pare ljudima iz dzepa. Nije napisao do dan pred meca. Nema sta on tu vise da tumaci na svoju ruku, podrazumeva izvlaci krive drine. Ako sutra izadje zakon da je kazna za parking 500k nema sta ja da se pravim pametan i da kazem a mozda vikendom ne vazi, iako to nigde ne stoji ili racunam ipak na ovu ekonomsku situaciju u drzavi nije realno da naplate toliko. Ako nesto zvanicno napises, tako mora da bude. TACKA. U suprotnom se nista ne pise ili se napise drugo saopstenje. Sve istalo su proseravanja i izgovori
                    Last edited by colchonero; 06-09-18, 13:32.

                    Comment


                    • Njegovo je licno pravo da dodje koji god dan hoce, isto kao sto je i Zvezdino pravo da prodaje clanske do kad ona hoce i niko ne sme da zucne. To su prava. Ali je OBAVEZA da ako nesto napises zvanicno da se toga pridrzavas, ako prethodno nije bio demant. U suprotnom se smatras lazovom i tvoja rec nema nikakvu tezinu, a u nekim slucajevima ima i sudske konsekvence (kad su ugovori u pitanju npr). Nemojte braniti neodbranjivo, makar se radilo o klubu koji volite ili prijatelju, rodjaku itd.
                      Last edited by colchonero; 06-09-18, 13:39.

                      Comment


                      • Sto puta je bilo napisano da se na dan evro utakmice moze uzeti sezonska pa na dan utakmice servis za clanove ne radi. Doduse to su moja iskustva dok sam bio sezonac. Secam se jednom samo ali ttad nismo igrali Evropu, moglo je da se obnovi clanstvo ispred Marakane, mislim da je pred utakmicu sa Metalcem u doba Prosineckog. U medjuvremenu proslo je dosta godina ali ne verujem da se taj manir promenio. Nazalost.

                        Comment


                        • Upravo moja poenta, organizacija loša, a tu su i bezobrazluk, drskost i generalno nepoštovanje prema vernim navijačima koji imaju sezonske karte.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Razumem ja tebe, isto bih rekao i za tu situaciju, da je aktuelna. Te stvari moraju hitno da se menjaju. Ili napisati nema prodaje ili stvarno prodavati.

                            Comment


                            • Kolika guzva na blagajnama, rezervacija je kul. Najveci balkanski klub igra ligu sampiona najlepsa sportska prica u Evropi ove sezone, pre toga nastavak lige, nadam se sto punijoj marakani da podrzimo momke za Napoli.

                              Comment


                              • 2 utakmice bez gostovanja. Antisrpska agenda fašističke organizacije UEFA se nastavlja. Da su navijači Salzburga uleteli na Marakani mi bi bili kažnjeni jasno kao dan, zbog propusta u organizaciji utakmice.

                                Dobro je da ćemo ići u Napulj, tu bih možda jedino i otišao. Enfild koga briga, a i Pariz isto. A plus biće naših navijača tako i tako u Parizu

                                Comment

                                Working...
                                X