Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Dokle ce neki da upadaju na ovoj temi,dokle!
    Ovo za Tosica,uzas!Ja jos ne vjerujem,nadam se da je patka..
    Svako ima pravo da pise na ovoj temi,dok god ne krsi pravila foruma.

    Procitao sam da je Robi ispizdeo na Tosketa. Stvarno je sisa ispao ako je odbio ogroman ugovor kakav se spominje. I onda ce za godinu i po zeleti opet da se vrati u Zvezdu. Po deveti put.

    Comment


    • Ljudi Tosic je morao da ode, ne pita se ni 1%

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Ljudi Tosic je morao da ode, ne pita se ni 1%
        E to je onda vec druga stvar.

        Nas fudbal je tako zanimljiv

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Ljudi Tosic je morao da ode, ne pita se ni 1%
          Nije bas da je morao, vise je hteo.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            u ovu temu* Druga stvar ne pise ti u IP adresi za koga navijas pa ti je zabranjeno da pises u suparnickim temama. Ne pravi se pametan kad nisi.
            Ma isuvise ti je dosadno i ne znas sta ces,em sto si intelektualno inferioran em sto ruzno ispada,jer ti ne stoji..

            Znam Ljuboali mislio sam na ovog npr..jer znamo da je incidentan i cesto suvisan sa postovima.


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Iz Turske su mu blizi Sodoma i Gomora... Naredila Jelena Turska i gotovo, kraj price moze Robi do ujutru da se nervira
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Batalite Lazovica i Tosica,kakvi su to Spanci koji ih menjaju Sone?
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Nije bas da je morao, vise je hteo.
                  Demokratska stranka, radio im kampanju izvesni I.I. koji je gepekovan od momaka bliskih Dusku + Kekonijev igrac ima da ide gde mu se kaze.

                  Comment


                  • Ne zanimaju mene nikakve teorije zavere, covek je ginuo u dresu kao sto bih ja to radio da me neko pusti da igram, rekao je da zeli da ostane i da uzme titulu, nikad nista protiv Zvezde nije uradio, pozajmljivao je pare klincima i resavao im probleme koje su imali oko stanova i racuna, TOSKE BOGOTAC!
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • ZADNJA OPOMENA ZA OBOJICU! NE IGRAJTE SE!
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Daj smirite se vas dvojica, niste na pijaci.

                        Ovo sto je MVP napisao je blizu istine, ja sma cuo nesto slicno. Mada ima tu jos nekih poglavlja.

                        Ne znam Choda, prica se o nekim Barsinim igracima, nisam nesto optimistican. Trebace im dosta da se priviknu, sigurno nece biti tip top do avgusta, a kada ispadnemo iz Evrope mozemo da se obrisemo.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Dokle vise ovako jedan dan citas ( i za Zvezdu i Partizan) ostace ovaj onaj,doci ce jos taj i taj napadamo evropu jaci .A onda sutra u novinama
                          samo procitas ono ocekivano svih ovih godina prodaje se 2-3 najbolja igraca Dok ne bude kao u Rumuniji sto se tice vlasnistva klubova ,interesa itd.
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Daj smirite se vas dvojica, niste na pijaci.

                            Ovo sto je MVP napisao je blizu istine, ja sma cuo nesto slicno. Mada ima tu jos nekih poglavlja.

                            Ne znam Choda, prica se o nekim Barsinim igracima, nisam nesto optimistican. Trebace im dosta da se priviknu, sigurno nece biti tip top do avgusta, a kada ispadnemo iz Evrope mozemo da se obrisemo.

                            Jeste, moj izvor kaze da salju Pique-a, kaze ne treba im do nove godine, a do tada cemo vec uspeti da privolimo Slavoljuba da se vrati. Takodje, s obzirom da cemo prodati i Micka, Robi se vec cuo sa Pep-om i postoje naznake da ga potpisemo na dvogodisnji ugovor. Hoce Tito da nam posalje i Pedro-a, al' necka se Robi, misli da je Nery bolje resenje.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Ma Barcelona B, sta i ti skaces odmah Sta ces, ovakvo je stanje, i ja sam se nadao da Toske nece otici, ali sada je tako kako je, nikada necemo saznati sve sto se tu izdesavalo.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ne zanima me nista, ovu upravu treba oterati sto je pre moguce dok nam ne uniste ni ovo malo od kluba sto je ostalo. Ne trazi ovde niko kule i gradove, samo da nas ne lazu i da rade onako kako pricaju. A, kad jedno govoris, a drugo radis, to je vec znak da je vreme za rastanak.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X