Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inače ovima je Bayern uvalio 7 komada u Londonu.

    Comment


    • Dovodimo zadnjeg veznog koji ima 40 godina i nema asistenciju kroz citavu karijeru, na mesto gde imamo 2/3 domaca.

      Dovodimo stranca na mesto levog beka iz druge lige Kipra na mesto domaceg igraca kojeg ne mozes da prodas.

      Dovodimo 2 krila stranca na mesto domacih igraca koji bi danas namigivali, ginuli po bokovima. A imas kvalitetnog stranca, dokazanog, kojeg nisi prijavio za LS. Jer si i taj transfer sjebao.

      Dovodis treceg spica a imas dva koja ne mozes da prodas i koja se korektno uklapaju.

      Sreca pa su vratili Degeneka, inace ni na sta ne bi licili ove sezone. Cak mislim da bi igrali LE da nije bilo njega. A ni LE da se ovakvim sastavima igrale kvalifikacije.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Bruka i sramota.

        Vreme je Vladane za rastanak.

        Comment


        • Ako prodje grupu to je odlican rezultat za FKCZ. Nije realno dobiti Totenhem, puno je ovo ali jbga...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Borjan zadržava vreme, čeka protivničkog igrača.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Preterujes!! Koga bi doveo??? Lalata?
              U čemu preterujem?
              Pa taj isti Milojević treba BOrjanu da bude do zivota zahvalan.Da mu nije njega odavno bi otperjao iz Zvezde jer ne bi imao
              nikakve rezultate.Čovek ga je vadio iz govana bezbroj puta.Gde je potonji imao više sreće od pameti što protiv Salzburga,
              što protiv Kopenhagena i Yang Boysa.Ne zajebavaj.

              Na svetu ne rade i Zvezdi su potrebni treneri raznih nacija i iz raznih država.Nije vačjda da smo fokusirani na oskudno tržište
              naših trenerskih neznalica?

              Pa i Lalat bi sa ovlikim budzetom možda bio učinkovitiji.MOžda bi birao bolje jeftinije igrače koji bi doneli kvalitet.
              Miloje je ulupao milione u grupu igrača i gomilanje istih koji mu čak ni u ping pong ligi ne igraju.Promašaj za promašajem
              je pravio.
              I samo jedno me zanima,odakle je iskopao ovog cirkuzanta sa kopakabane Zandera?Decko nije ni za našu jadnu ligu a ne
              pojačanje na poziciji stranca plaćeno 200K evra jbt,a u isti mah oterao malog Terzu?

              I sad ćeš opet reći da se preteruje?
              sigpic
              ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

              Comment


              • Više od godinu dana nemamo igru.

                Vreme je za promene.

                Ne ide više ovako.

                Comment


                • Daj Lalata
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Veoma sm razočaran kompletnom slikom našeg tima, trener je klasičan bata đora izdanak mao pametniji ali u suštini to je to, ne daj bože da postavi igru ofanzivno ii bar malo hrabrije. Ne, on lepo postavi igrače u krilu Borjana i jbg primi 4 komada.
                    Razočraan sam i "skautingom" jebem ja sve po spisku onom koji je skautirao pojačanja, tu bre nema dva ipo igrača. Marin, pa sada postaje sve jasno zašto nije uspeo ni u raspalom Olimpijakosu, ima znanje ali je lagan, krhak i jednostavno kada krenu na njega čvrsto on nestane. Može on u našoj ligi ali je preskup za nju.
                    Odvratno i bezobrazno je bazirati (odbranu) igru bekova na Rodiću i Gobeljiću. Da li u našem klubu ima pismenog čoveka? Da li uopšte znaju kako da selektiraaju igrača?
                    Odvratne jajare i burekdžije.
                    Žalosno.
                    Last edited by nebitan; 07-11-19, 07:14.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Rezultati govore za sebe. Svi ti navedeni timovi su za klasu bolji od nas. Covek igra na rezultat, ne igra da tebi, meni bude lepo..Ne pratim previse, tj samo Evropu. Miloje je uradio odlican posao. Ne znam ja fudbal previse dobro, uzmi moju pricu sa rezervom, ali Miloje mi deluje ko covek koga zanima rezultat. Lepa igra i zajebancija sa sns Lalatom koji igra namestene tekme i trenira klubove gde treba da se pogura je prica za sebe...

                      Podrska za Miloja, ima rezultate i tu je kraj price. Ne treba biti alav
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Realno nasi klubovi nemaju sta da traze protiv njavecih i najbogatijih klubova,cuda se ne desavaju svaki dan,proci ce jos dugo vremena dok se ne pobedi opet neki veliki tim kao Liverpul. Milojevicu svaka cast,veliki uspeh je uci dve godine zaredom u LS i ove godine cak moze i ligu evrope Zvezda da igra. Nije bilo srece u zrebu u ovim grupama LS.

                        Comment


                        • Trener je Miloje, ne zezajte. Što igra sa škartom to je već druga priča, ovaj tim je slabiji od prošlogodišnjeg, što nije smelo da se dopusti. Sad ostaje nada da nemaju sa Olyjem dogovor 3 za 3, inače ćao Evropo
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Звезда се занела, уобразила што игра у лиги шампиона и расула се сва...мора нови тренер...
                            sigpic

                            Comment


                            • Ogroman problem predstavlja izbor igrača, stranih i domaćih (kvalitet ne imena), imamo i problem sa kvalitetom rada omladinske škole. Igraju nam igrači (domaći) taktički i tehnički nedovoljno pismeni ali i igrači koji nit smrde nit mirišu. Nemaju ni jednu fudbalsku osobinu iznad proseka na koju bi se mogli "vaditi", brzinu, pregled, sposobnost participiranja, zadržavanja lopte i sve ostale fudbalske, fizičke ili intelektualne predispozicije koje mogu biti korisne u ovoj igri.

                              Dolazim do toga da je možda i najveći problem struka, ne samo stručni štab već i sportski direktor ili kako se već titulira, skauting služba ili ono telo koje je odgovorno za preporuku i dovođenje igrača.

                              Imamo jako botovanje u prelaznom roku, po forumima ima nikova koji kao po komandi počnu da pišu trktate o igračima koji treba da budu dovedeni koji su po tim analizama sam Mesi, Ronaldo ili Mbape a onda kada dođe otrežnjenje imamo onu "šta hoćete, pa oni zajedno koštaju kao jedan igrač (LPoola, Totenhema, Bajerna...).
                              Nestučnost i kukavičluk su odavno uzeli maha ne samo u ovom klubu već u srpskom fudbalu a to se odlično vidi i u rezultatima reprezentacije.

                              Naši (Zvezdini) fudbaleri ni sinoć nisu manje pretrčali od igrača Totenhema i to je stvar koju će struka obilato da koristi u analizama i odbrani neodbranjivog, trčali su ali izuzetno pogrešno taktički stajali i morali zbog toga da se više troše kako bi to ispravljali. Svoje šanse nismo iskoristili jer jbg ne prati sreća uvek Pavkova, koji se sam povredi i želim mu brz oporavak a zatim i spuštanje na zemlju jer je pomislio da je neka ekstra klasa. Ima on još kopački da potroši da bi se približio "B" klasi evro igrača.

                              Imam strah šta posle Miloja, uspeli su da mi usade upisima da je Miloje - Zvezda i uspeh, ima zasluge (glupo je i pomisliti da nije tako) ali je i on bolno ograničen i rob svoje filozofije fudbala slabo spreman da evoluira. Ko je taj ko bi mogao da dođe posle njega a da nastavi da razvija igru?
                              Neverovatno je da mi ni ove godine nismo napravili kvalitetan iskorak u igri (bez obzira na rezultate) i da igramo istu igru, da dovodimo ograničene igrače ali za veće pare (ako je to napredak onda da gu ebam), ne razumem, zaista ne razumem.
                              Last edited by nebitan; 07-11-19, 08:02.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Terzic,Mrkela,Milojevic i ceo strucni stab sve do petlica su bili profi fudbaleri.
                                Sto znaci da sigurno znaju fudbala vise od nas piskarala sa foruma.
                                E to je najveci problem.

                                Comment

                                Working...
                                X