Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Miloje trenerska kukavico.
    Nije ovo Panionis majstore!

    Poluga JOvančić-Petrović krivi za po gol.Dovoljno za 0-2.

    Milojević im dao pobedu na tacni sa svojom taktikom pogubnom i izborom prvih 11 igrača.
    Bedna igra jadna taktika.
    sigpic
    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

    Comment


    • Mrš sa klupe

      Comment


      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
        Ovo će čini mi se ići u kažnjavanje.
        Recimo 3 komada ćemo dobiti.
        I tako ....

        Comment


        • To bi bilo to.

          Daj menjaj i ovog Pavkova. Neznalica i on i Njegoš i Jovančić, sve moj do mojega.

          Comment


          • Pa ti si večni pesimista šta od tebe očekivati. Kao mnogo si pametan. Jesi ....

            Sramotimo se protiv ovih luzera iz Londona, sramota Milojeviću magarčino.

            Ja mogu da razumem da nas italijani i španci razvlale taktički, ali ovi balvani, gasi fudbal.

            Comment


            • Podrska za Miloja!!! Najbolji trener Zvezde od 92 druge. Bicemo treci u grupi.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Podrska za Miloja!!! Najbolji trener Zvezde od 92 druge. Bicemo treci u grupi.
                Poštujem tvoje mišljenje ako je mišljenje a ne kontriranje meni.

                dajem 3 Marina za jednog Kataija, one time offer
                Last edited by Cassius Clay; 06-11-19, 21:27.

                Comment


                • Treba jebati Terzi sve ne kupi li dva beka na zimu za 7 miliona evra!!!! Bolje bre da je mali Aleksa Terzić igrao

                  Comment


                  • Dosta mi je vise Zandera, Kanjasa, Garsija, Van La Para, Tomanea.. nikad gora grupa stranaca, bez volje, srca..

                    +:Bez kvaliteta!
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Nama je najveća nada pre ove utakmice
                      bilo imbecilno praznoverje.
                      Kao pre godinu dana smo savladali Liverpool,
                      posle debakla u Engleskoj, a valjda smo i onaj Proleter sa Slane Bare tukli 2:0
                      pre Liverpoola na Marakani.

                      Comment


                      • Ma uvek kad igraju stranci mi smo kurac najobičniji. Ja kada sam pričao to ovde bio sam rasista. Neki musavci me progonili. Kao da ja ne bih voleo da imamo dobre strance da nam Hakimi i Sebaljos igraju u Zvezdi, a ovaj Žander uvezen ko ukraden auto 90tih. Divljak najobičniji sa nekog Kipra od 30 i kusur godina koji debituje u LŠ.

                        Dečko se još ok pokazao koliki je on nemač pojma.

                        Mi smo pravili rezultste sa Vukanovičima i Srnićima a ne sa Marinima i pičkama materinama.
                        Last edited by Cassius Clay; 06-11-19, 21:37.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Podrska za Miloja!!! Najbolji trener Zvezde od 92 druge. Bicemo treci u grupi.
                          Hoćemo ali u nekom filmu fantastike.
                          Zamisli samo kako će majstor Miloje da namesto taktiku u Pireju,sa 12 štopera,14 zadnjih veznih i sa sirovinom Pavkovim napred.

                          Ova taktika vecerasnja i ovaj izbor igrača za prvih 11 pokazuje mentalitet trenera a samim tim i mentalitet igrača koji im sam
                          trener usadjuje.Sramota sta smo gledali veceras i sta gledamo.Jad,beda,očaj,čemer.Nefudbal koji igramo ,jajarenje i kukavičluk
                          nabedjenog trenera,čije su vecerasnje odluke konkretno i direktno uticale na rezultat.JOvančić-Petrović-Pavkov...nasaluzniji za ovaj debeo poraz.
                          Naravno sa onim koji ih je izabrao.

                          Čoveku trebaju muda i drskost,hrabrost da bi dosegao više od CZ i vodio neki ozbiljniji klub.
                          Odluka da ne registruje Gajića za LŠ je debilizam neverovatne veličine.Takođe teranje malog terzića da bi došao
                          cirkuzant Žander,koji veceras igra ,vidi čuda,desnog beka a nije ni za levog je trenerova odluka.

                          Njegov plafon karijere je ovo trenutno sa CZ.I Zvezda treba da traži novog trenera,jer ovaj nikad neće izaći iz
                          šinjela trenerskog nekog palanačkog kluba,Panioniosa ili nekog kiparskog velikana.Sputavaju ga muda koja nema,
                          nemogućnost učenja na sopstvenim greškama i mentaltet kukavice koju ispoljava u ovakvim utakmicama i u derbijima posebno.
                          Jadno je na šta mi ličimo.
                          Što je najgore tako bi izgledali i protiv Moldea,AZ,Slavije,Dinama ili Genka....isti kurac.
                          sigpic
                          ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                          Comment


                          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                            Poštujem tvoje mišljenje ako je mišljenje a ne kontriranje meni.

                            dajem 3 Marina za jednog Kataija, one time offer
                            Dobar je Miloje. Budite srecni sto nam je sve ovo doneo. Nije idealan, ali je dobar i nas!°
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Koji je kurac dovodio ovog Tomanea i Kanjasa? Nemoj samo da bude nije on doveo. Jok ja sam, obojica igrali u Grčkoj. Ovaj Žander na Kipru. Daj da suzimo na neki region Grčke ili klubove. Mnogo nam je velika Grčka.

                              Puki je bio dobar ali nije igrao u Grčkoj. Eno ga Puki jebe u PL indijanskoj ligi.

                              Comment


                              • Originally posted by Talični Tom View Post
                                Hoćemo ali u nekom filmu fantastike.
                                Zamisli samo kako će majstor Miloje da namesto taktiku u Pireju,sa 12 štopera,14 zadnjih veznih i sa sirovinom Pavkovim napred.

                                Ova taktika vecerasnja i ovaj izbor igrača za prvih 11 pokazuje mentalitet trenera a samim tim i mentalitet igrača koji im sam
                                trener usadjuje.Sramota sta smo gledali veceras i sta gledamo.Jad,beda,očaj,čemer.Nefudbal koji igramo ,jajarenje i kukavičluk
                                nabedjenog trenera,čije su vecerasnje odluke konkretno i direktno uticale na rezultat.JOvančić-Petrović-Pavkov...nasaluzniji za ovaj debeo poraz.
                                Naravno sa onim koji ih je izabrao.

                                Čoveku trebaju muda i drskost,hrabrost da bi dosegao više od CZ i vodio neki ozbiljniji klub.
                                Odluka da ne registruje Gajića za LŠ je debilizam neverovatne veličine.Takođe teranje malog terzića da bi došao
                                cirkuzant Žander,koji veceras igra ,vidi čuda,desnog beka a nije ni za levog je trenerova odluka.

                                Njegov plafon karijere je ovo trenutno sa CZ.I Zvezda treba da traži novog trenera,jer ovaj nikad neće izaći iz
                                šinjela trenerskog nekog palanačkog kluba,Panioniosa ili nekog kiparskog velikana.Sputavaju ga muda koja nema,
                                nemogućnost učenja na sopstvenim greškama i mentaltet kukavice koju ispoljava u ovakvim utakmicama i u derbijima posebno.
                                Jadno je na šta mi ličimo.
                                Što je najgore tako bi izgledali i protiv Moldea,AZ,Slavije,Dinama ili Genka....isti kurac.
                                Preterujes!! Koga bi doveo??? Lalata?
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X