Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da kažem.... svaka čast Zvezdi! Ogroman respect od mene!

    Momci su dali 130% i izginuli su na terenu. Agresivnost u prvom poluvremenu, i to što nisu pustili Liverpul da diktira to prvo poluvreme je bila savršena taktika. Svaka 50-50 lopta je završila za Zvezdu, jer su pokazali mnogo želje. Drugo poluvreme defanziva, ali organizovano i kompaktno.

    I podrška je bila na nivou. Osim pesme nisam čuo ništa drugo. Par puta gledam mučenog Kloppa kako pokušava da zove igrače ali bez uspeha. Ovamo na jugu ljudi su gazili jedne druge. Ono kad nema više mesta, a ljudi nastavljaju da ulaze. Bilo je mnogo ljudi bez mesta.

    Još jednom, svaka čast.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Milan Pavkov>Dejan Savićević

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Zola, jedan od malobrojnih ovde na forumu



        https://www.instagram.com/p/Bp2flygA...=1j93axbdigekd
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Idi bre Olja - umalo se ne zadavih!
          Ovaj je i Urosa zajebao.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Kakvo vece za Pavkova, kakvo vece za Zvezdu, za nas, Marakana je ipak nasa kuca. Inace prva pobeda nekig srpskog kluba u ligi sampiona.

            Comment


            • Pustiti Urosa u Upravu i prepustiti Milojevica njegovim emocijama.

              Comment


              • Mogli bi danas jos jedan mec i opet da ne primimo gol.

                Doktor Milojevic

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Rutinski odrađena utakmica protiv tipične engleske ekipe bez vica u igri i time nam je sav posao olakšan. Njima trebaju igrači kao Shaqiri koji je ostao kući, Fekir i taj tip, lako je s Milnerima i Lallanama Veče koja je podsjetila na slavne dane, i drago mi je da su igrači vjerovali da mogu, baš kao i dosta nas ovdje. Prvi šut u okvir gola su uputili oko 70-og minuta, a da je svirao onaj penal za nas na startu drugog mogao se nadoknaditi rezultat iz Liverpoola.

                  Treba gledati šta dalje i može li se izaći iz ove grupe. Napoli je najteži protivnik, ostavili su najbolji utisak u grupi i biće baš teško. Dobro je što ima dosta vremena do te utakmice da se igrači oporave, dosta rovitih je igralo sinoć.
                  Zajebana smo mi ekipa pogotovo kući, ne možemo gol primiti Trebalo je izbaciti Salzburg koji je u 5 favorita u EL i njima je sigurno bilo mjesto u LŠ kao i nama. Dosta se potcjenjuje to izbacivanje jer ekipa dolazi iz Austrije, a ispratite njihove utakmice, prava kaznena ekspedicija koja igra u visokom tempu.
                  Šta reći za Pavkova, ako hoće neku trampu za Firminha treba im izaći u susret, Constantinu ćemo poslati dres Firminha umjesto para

                  Comment


                  • Oprostite moju svaku ružnu reč o Pankovu, mada se moje mišljenje o njegovim igrakim kvalitetima i dalje nije nešto preterano promenilo, dešavali su se u fudbalu uvek ekcesi, pa otuda silni oni naslovi "Dao gol Realu a danas pere automobile" i tsl.

                    U svakom slučaju svaka mu čast, brat je neopevani u pesmama Filipa Višnjića, heroj i junak. Trenutno i najsimpatičniji mi fudbaler ove ekipe.

                    Treće ova dva gola Pavkova su nam legla kao budali šamar i nama i Nišlijama, lako ćemo ga uljuljati nekim Turcima na leto

                    E sad Jovančić, BOGOTAC, vidim sad ga svi hvalite, a bilo je smejanje kada sam pisao za istog da je bolji igrač od Donalda.

                    Peto, vidim ljudi i dalje priželjkuju Ebisilija, to je plod samo fudbalskog neznanja, ja ne znam šta drugo može biti.

                    Čaušič, foraš i sraman lik, čovek je profesionalan fudbaler, mlati pare od fudbala, a ne sme da primi loptu već u trećem meču LŠ, pride igrao Primeru i rusku prvu ligu. Sramno, najveće razočaranje.

                    Comment


                    • November 6th 1973: Liverpool 1 - C.Zvezda 2

                      November 6th 2018: C.Zvezda 2 - Liverpool 0
                      Remember, remember the sixth of November

                      (Ukrala sa tw]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Predivna utakmica!
                        Kada nemas sta da izgubis, kada je protivnik toliko jaci na papiru, kada svi ocekuju lagan posao.... ostaje ti samo jedno: stisni zube, izadji na teren, igraj, ne kukaj na sudije - pa sta Bog dao.
                        I dade - Pavkov dva gola ne zna se koji je lepsi, skolski primer dobre igre i dobre postavke utakmice, domaci graci zeljni dokazivanja, nema prigovaranja sudijama, cak i "najverniji" na tribinama normalni.
                        Utakmica za pamcenje!
                        Bravo!
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          A kad dodje jutro i krene majka da budi svoga sina cigana, sta ce da mu kaze...?


                          Hej Pavkov, skoci daj gol glavom

                          Comment


                          • Sanjam da dajem gol Liverpulu


                            Pevali smo Pavkovu tokom meča
                            Savić: On je flegma, ali i čudo
                            Pavkov "izrešetao" mrežu vicešampiona Evrope
                            Dva koplja snažnog momka iz Begeča oborila su fudbalsku aždaju u liku vicešampiona Evrope
                            Van Dajk i Matip me nisu štedeli. Ali to je njihov zadatak.
                            Ja imam svoj put, trudim se da treniram vredno i to je to, ne odstupam od toga.
                            Klop: On je promenio i meč u Salcburgu kada je ušao. Čim smo videli da je u postavi znali smo šta će biti.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Urose, svaka ti cast, jedan od retkih koji si verovao. Imas svakakve prognoze ali za ovu si bio uveren. Samo mi se ne svidja sto stalno potenciras svi > PL. Napisao sam pre dve nedelje o tome sta sve podrazumevam pod jacinom lige.

                              Zalim samo sto se ne secam ko je toliko kritikovao Milojevica, cak su ga ljudi i terali. Bravo Miloje, najzasluzniji si za ovo nase. Sreca nasa pa si Zvezdas!
                              Ne dizite previse prasine oko Pavkova, urecicemo ga. Pustite ga da radi dalje uz jacu dozu samopouzdanja. Ne ocekujte neke goleade i ne nabacujte mu pritisak. Sto se mene tice, Milane ratnice samo nastavi ovako, pravi si.
                              Srnic je talija i osnova, on trci, prica, bodri, kliza.. sve sto treba za ovakav tim. A zna da da gol kad je bitno.
                              Lepo vece iza nas
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Fenomenalan mec i fenomenalna atmosfera je bila sinoc. Noc za pamcenje . Pavkov doktor. Sve pohvale za doktora Miloja.

                                Comment

                                Working...
                                X